Прогулянки Медитація – Що це таке і як це зробити?

Home » Review » Health » Прогулянки Медитація – Що це таке і як це зробити?

Прогулянки Медитація - Що це таке і як це зробити?

Медитація при ходьбі? Що це може бути? Ви знаєте сидячу медитацію. Але, що це нове?

Нічого надто складного немає тут. Це досить просто. Ходьба медитації є формою медитації зроблено під час ходьби. Так, це так просто. Але є, звичайно, більше до нього.

Для того, щоб дізнатися, ви повинні продовжувати читати. Існує доленосна інформація нижче, і ви не хочете пропустити.

Що таке Прогулянки Медитація?

Пам’ятайте все ті часи, ви пішли на прогулянку, щоб очистити голову і повернувся оновилася? Як ви думаєте, що було? Практика ходьби природно медитативна, а якщо додати до цього медитації, немає нічого подібного.

Ходьба медитації медитація в дії. Це приносить медитативний досвід вашої прогулянки діяльності і подвоює вигоди в складці тих прогулянок і медитації.

У медитації при ходьбі, вашу увагу на досвід ходьби. Досвід спостереження як ти рухаєшся під час ходьби, чергуючи кроки з правою і лівою ногою глибоко медитативний.

Медитація при ходьбі цього мистецтво, яке вчить вас бути в курсі, коли ви йдете, і пам’ятати про природний рух вашої ходьби.

Сам великий Будда Гаутама перший вчив медитації при ходьбі. Він вчив відчувати даний час з кожним кроком ви приймаєте. І, якщо так, то процес стає цілющим і поживний і допоможе вам розвинути вдячність і любов до землі.

До теперішнього часу, ви повинні бути дуже цікаво дізнатися, як ходьба медитації працює. Ми не будемо тримати вас більше чекати. Процедура підходить нижче. Гляньте.

Прогулянки Медитація – Керівництво

 Проста ходьба не робитиме. Вам потрібні категоричні інструкції, щоб йти про медитації при ходьбі. Ми накидали просту процедуру для вас, щоб почати с. Перевір.

1. Знайти гарне місце

Ідеальне розташування має важливе значення. Виберіть смугу або шлях, який не має елементів, які можуть перешкодити вашій практиці. Найкраще, щоб уникнути жвавій дорозі або галасливий провулок, тому що буде дуже багато, щоб прийняти, по крайней мере, на початковому етапі.

Місце, де ви можете повернутися назад і вперед протягом 10 до 20 кроків буде кращим вибором. Це може бути в закритому приміщенні або на природі, але переконайтеся, що він відносно порожній, тому що повільно ходьба може набрати непотрібну увагу з боку тих, хто не знає про це.

2. Прийняти правильні Призупинення

Ходьба, без послідовності не робитиме. Ви повинні сформувати шаблон і дотримуватися його. Таким чином, ваш розум і тіло звикли до певних чином, і стає легше зосередитися на ньому, поки не відбувається саме по собі, без особливих зусиль.

Отже, ви йдете певну кількість кроків. Скажімо, від 20 до 40 кроків до точки і паузи там. Встаньте і дихати там до тих пір, поки не відчуєте, як рухатися і ходити туди ж кількість кроків і перерву, щоб знову дихати. Поверніться назад і вперед, як це до тих пір, поки звикають до шаблону.

3. Усвідом кожен крок

Спостерігаючи за кожен крок, який ви приймаєте це так само важливо, як після певної моделі ходьби. Є окремі компоненти під час ходьби, що вам потрібно стежити і бути в курсі в медитації при ходьбі, що ви інакше не помічають взагалі, як вони відбуваються природним шляхом.

Прості рухи, як знаючи піднімаючи ногу, приймаючи її вперед, поставивши його на землю, і відчуваючи дотик землі на ваших ніг дуже важливі. Точно так же, ви повинні також зауважити, як вага тіла зміщується на іншу ногу, і та ж сама процедура триває.

4. Підтримувати відповідну швидкість

Робіть, як якщо у вас немає призначення, щоб дістатися. Прогулянка спокійно. Підтримувати темп, який відчуває себе природно і не перебільшено або стилізовані. Тримайте це повільним і стабільним.

Тоді, там краще можливості для спостереження за ваші рухи заплутано, і в цьому процесі, будувати краще усвідомлення свого тіла.

Ми пропонуємо вам зберегти свій темп повільно і приймати менші кроки для кращого досвіду.

5. Встановіть Ваші руки і зброю

Коли ви йдете на прогулянку усвідомленої, ви не знаєте, як розмістити свої руки і руки. Ви ставите питанням, якщо ви повинні залишити їх так, як вони, коли ви берете прогулянку або розташувати їх в певному порядку.

Ну, є багато способів зробити це. Виберіть те, що найкраще працює для вас. Ви можете тримати їх складеними за спиною або в передній або залишити їх висіти з боків.

6. Баланс Вашої уваги

Коли ви йдете, важливо зосередитися або на відчуттях ви відчуваєте всередині вашого тіла або щось особливо цікаве ви помітили під час прогулянки.

Спостерігайте своє тіло і як воно рухається в той час як ви приймаєте кожен крок. Відчуйте подих, як він входить і виходить. Або зверніть увагу на спосіб, в якому листя дерева похитнути в тандемі з вітерцем.

Як ви намагаєтеся зосередитися, розум обов’язково здригнулися час від часу. Єдине рішення для цього полягає в чіткому і продовжуйте йти.

Тепер давайте розберемося, як ходьба медитації відрізняється від сидячої медитації.  

Різниця між Сидіти і медитації при ходьбі

  • Ходьба медитації вимагає, щоб тримати очі відкритими, в той час як, в сидячій медитації, ви, як правило, рекомендується тримати очі закритими.
  • Медитація при ходьбі не вимагає, щоб ви відкликати свою увагу від зовнішнього світу, так само, як сидяча медитація робить.
  • У медитації при ходьбі, то легше спостерігати відчуття в вашому тілі в порівнянні з сидячою медитацією. В сидячій медитації, так як немає ніякого руху, відчуття є більш тонкими.
  • Ходьба медитація може бути легко адаптована до повсякденної діяльності, як ходьба до дверей Вашого будинку з місця парковки. Беручи до уваги, сидяча медитація не має ніяких можливостей для цього.

Тепер давайте з’ясуємо переваги медитації при ходьбі.

Переваги медитації при ходьбі

  • Ходьба досвід медитації з’єднує вас більше ваше оточення. Ви почнете помічати дрібні деталі і усвідомлювати їх.
  • Він відкриває свою голову нові перспективи та ідеї.
  • Ходьба медитації покращує концентрацію і допомагає вам залишатися в даний момент.
  • Це покращує ваше здоров’я і благополуччя.
  • Ходьба медитації допомагає вам бути уважними в своїй повсякденній діяльності.

Давайте відповімо на деякі загальні питання по медитації при ходьбі в даний час.

Відповіді експерта на питання читачів

Чи можу я ходити в будь-якому місці, щоб випробувати медитацію при ходьбі?

Відчуваєш медитацію при ходьбі в будь-якому місці буде складно для новачка. Наприклад, галаслива дорога буде включати в себе занадто багато елементів, щоб приділити увагу, псуючи поняття медитації.

Як довго я повинен практикувати медитацію при ходьбі?

Практика медитації при ходьбі, по крайней мере 10 хвилин кожен день.

Медитація в будь-якій формі, це добре. Коли ви об’єднаєте його з ходьбою, немає нічого подібного. Ходьба є важливою частиною повсякденного життя. А це може означати тільки більше медитації, якщо ви вирішите практикувати медитацію при ходьбі, коли це можливо. Так, ходити медитації і насолоджуватися абсолютної свіжістю, що відбувається з ним.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.