Топ 6 Йога Пози для релаксації

Home » Review » Fitness » Топ 6 Йога Пози для релаксації

Топ 6 Йога Пози для релаксації

Як ви себе почуваєте в кінці довгого дня? Втома, як пекло? Що ви робите, то? Падіння на ліжку і спати є простим рішенням, але це не вирішує проблему. Що вам потрібно, це релаксація йог, яка ефективно усуває всю вашу втому.

Розслаблення необхідно, тому що перевантажений організм переходить в стан простого виживання, поставивши на утримання всі інші тілесні дії. І, в кінцевому підсумку почуття слабким і дратівливим.

Перш ніж це станеться, вам потрібно, щоб розслабитися і отримати ваше тіло, щоб бути у відповідності зі своїми внутрішніми функціями.

І немає ніякого іншого кращого способу зробити це, ніж практикувати наступні 6 пози йоги для розслаблення. Вони ідеально підходять, і ви повинні спробувати їх.

Знайти їх нижче.

До цього, давайте обговоримо роль йоги в релаксації.

Йога для релаксації

Розслаблююча йога допомагає вам знайти баланс і спокій. Yogic дихання і пози вилити своє тіло натяжних замків, створених в ній протягом всього дня.

Але не слід плутати його зі сном. Розслаблення йога Нелінивих лежачи і лякає. Це структурована і свідома формат відпочивають після постійних зусиль.

Процес призводить до пожвавлення ваших нервів і об’єднує розсіяну енергію в вашому тілі. Це допоможе вам повністю піддаватися тяжкості, заспокоїти свій розум, і прийняти в життєвих силах через глибоке дихання.

Це так просто, і якщо на практиці право, може повторно порушити вас дуже легко і допоможе вам повернутися до роботи з подвоєною енергією.

Тепер, давайте подивимося на деякі розслаблюючі пози йоги.

Пози Йоги для відпочинку

1. Balasana (дитина Поза)

Про позі: Balasana або дитина представляє нагадує положення плоду немовляти. «Бал» це санскритське слово , яке означає дитина. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Ця асана слід практикувати на порожній шлунок. Утримуйте позу 1 до 3 хвилин для досягнення найкращих результатів.

Поза Переваги: Balasana знімає напругу в спині, плечах і грудях. Це зменшує стрес і занепокоєння , і м’яко розтягує ваші стегна, стегна й щиколотки. Поза також заспокоює розум і врівноважує подих.

2. Viparita Карань (Legs-Up-The-Wall Поза)

Viparita Карань

Про позі: Віпаріт Карань або Епічного-Up-The-Wall Пози є вирішенням багатьох проблем. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Viparita Карань є м’яким інверсія і працює краще за все, коли практикується вранці на голодний шлунок. Тримайте його в протягом 5 до 10 хвилин.

Поза Переваги: Viparita Карань регулює ваш кровотік. Він знімає опухлі щиколотки і відновлює втомлені ноги. Він також знімає помірні болі в спині і симптоми безсоння. Viparita Карань допомагає тим , хто страждає від легкої депресії.

3. Makarasana (крокодил Pose)

Про позі: Makarasana або Крокодил Поза нагадує крокодила з його голову над водою. Поза ідеально підходить для завершення напруженої сесії йоги. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практика Makarasana на порожній шлунок, бажано вранці. Тримайте його в протягом 3-5 хвилин.

Поза Переваги: Makarasana глибоко розслабляє плечі і спину. Вона тягнеться ваші м’язи стегна, лікує гіпертонію, і знімає втому. Він також знімає всі тугі вузли в вашому тілі.

4. Супта Matsyendrasana (Що лежить Риба Pose)

Як це зробити Супта Matsyendrasana і яке його перевага

Про позі: Супта Matsyendrasana або відпочиваючий Риба Поза крутить позу і названо в честь йог називається Matsyendra, учень Господа Шиви. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практика асан на порожній шлунок і кишечник чистими. Тримайте його в протягом 30 до 60 секунд.

Поза Переваги: Супта Matsyendrasana масаж спина і стегно. Він видаляє токсини з вашого тіла і стимулює новий приплив крові до органів травлення. Асана знімає жорсткість в організмі.

5. Супта Баддха Конасана (Bound Кут Поза)

Як це зробити Супта Баддха Конасана і яке його перевага

Про позі: Супта Баддха Конасана або Bound кута Пози є напівлежачи поза , що дуже легко зробити. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Pose Переваги: Супта Баддха Конасана знижує кров’яний тиск і зменшує напругу м’язів. Це забезпечує полегшення від панічних атак і втоми. Асана також тримає головний біль в страху.

6. Шавасана (поза трупа)

Переваги Шавасана йоги і як зробити це

Про позі: шавасана або Труп Поза класичної релаксації пози. Вона вимагає , щоб ви спати на спині і залишатися нерухомим , як мертве тіло. Шавасана є початковий рівень Аштанга йога асана. Ви можете практикувати цю асану в будь-який час дня. Будь в ньому 5 до 10 хвилин.

Поза Переваги: шавасана заспокоює всі ваші м’язи. Він стимулює кровообіг і є корисним для тих , хто має неврологічні проблеми. Асана дає глибокий і медитативний відпочинок.

Ми також зібрали деякі запобіжні заходи, щоб мати на увазі, під час практики цих поз. Перевірте їх нижче.

Застереження для відпочинку поз

Якщо ви страждаєте від хронічного болю в спині, травми спини, або дегенеративне захворювання диска, практикувати цю асану з обережністю і під керівництвом інструктора.

Під час практики, якщо ви відчуваєте якусь тверду щіпку або біль, м’яко вийти з пози і відпочинок.

Деякі типові запитання про релаксаційних позах йоги згадані нижче. Поглянь.

Відповіді експерта для Питань читачів

Я вважаю, що важко дати в позу і розслабитися в ньому. Як його подолати?

Регулярна практика і фокусування допоможе вам повністю розслабитися в позах. Дайте йому час і терпіння, він отримає вас там.

Як часто я займаюся релаксації пози?

Практика поз кожен день або один раз в кінці дня або всякий раз, коли ви втомлюєтеся після напруженої діяльності і потрібні, щоб розслабитися і відновити сили.

Розслабляючий ваше тіло може бути завдання з швидко змінюється життя, де ви завжди на ходу, і ніколи насправді сісти і заспокоїтися. Це займає позначається на вашому тілі і призводить до великої, поганий хвороби. Щоб уникнути цього і бути збалансований, спробуйте згадані вище пози в йозі для релаксації і бути здоровим.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.