Топ 6 Йога Пози для релаксації

Home » Review » Fitness » Топ 6 Йога Пози для релаксації

Топ 6 Йога Пози для релаксації

Як ви себе почуваєте в кінці довгого дня? Втома, як пекло? Що ви робите, то? Падіння на ліжку і спати є простим рішенням, але це не вирішує проблему. Що вам потрібно, це релаксація йог, яка ефективно усуває всю вашу втому.

Розслаблення необхідно, тому що перевантажений організм переходить в стан простого виживання, поставивши на утримання всі інші тілесні дії. І, в кінцевому підсумку почуття слабким і дратівливим.

Перш ніж це станеться, вам потрібно, щоб розслабитися і отримати ваше тіло, щоб бути у відповідності зі своїми внутрішніми функціями.

І немає ніякого іншого кращого способу зробити це, ніж практикувати наступні 6 пози йоги для розслаблення. Вони ідеально підходять, і ви повинні спробувати їх.

Знайти їх нижче.

До цього, давайте обговоримо роль йоги в релаксації.

Йога для релаксації

Розслаблююча йога допомагає вам знайти баланс і спокій. Yogic дихання і пози вилити своє тіло натяжних замків, створених в ній протягом всього дня.

Але не слід плутати його зі сном. Розслаблення йога Нелінивих лежачи і лякає. Це структурована і свідома формат відпочивають після постійних зусиль.

Процес призводить до пожвавлення ваших нервів і об’єднує розсіяну енергію в вашому тілі. Це допоможе вам повністю піддаватися тяжкості, заспокоїти свій розум, і прийняти в життєвих силах через глибоке дихання.

Це так просто, і якщо на практиці право, може повторно порушити вас дуже легко і допоможе вам повернутися до роботи з подвоєною енергією.

Тепер, давайте подивимося на деякі розслаблюючі пози йоги.

Пози Йоги для відпочинку

1. Balasana (дитина Поза)

Про позі: Balasana або дитина представляє нагадує положення плоду немовляти. «Бал» це санскритське слово , яке означає дитина. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Ця асана слід практикувати на порожній шлунок. Утримуйте позу 1 до 3 хвилин для досягнення найкращих результатів.

Поза Переваги: Balasana знімає напругу в спині, плечах і грудях. Це зменшує стрес і занепокоєння , і м’яко розтягує ваші стегна, стегна й щиколотки. Поза також заспокоює розум і врівноважує подих.

2. Viparita Карань (Legs-Up-The-Wall Поза)

Viparita Карань

Про позі: Віпаріт Карань або Епічного-Up-The-Wall Пози є вирішенням багатьох проблем. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Viparita Карань є м’яким інверсія і працює краще за все, коли практикується вранці на голодний шлунок. Тримайте його в протягом 5 до 10 хвилин.

Поза Переваги: Viparita Карань регулює ваш кровотік. Він знімає опухлі щиколотки і відновлює втомлені ноги. Він також знімає помірні болі в спині і симптоми безсоння. Viparita Карань допомагає тим , хто страждає від легкої депресії.

3. Makarasana (крокодил Pose)

Про позі: Makarasana або Крокодил Поза нагадує крокодила з його голову над водою. Поза ідеально підходить для завершення напруженої сесії йоги. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практика Makarasana на порожній шлунок, бажано вранці. Тримайте його в протягом 3-5 хвилин.

Поза Переваги: Makarasana глибоко розслабляє плечі і спину. Вона тягнеться ваші м’язи стегна, лікує гіпертонію, і знімає втому. Він також знімає всі тугі вузли в вашому тілі.

4. Супта Matsyendrasana (Що лежить Риба Pose)

Як це зробити Супта Matsyendrasana і яке його перевага

Про позі: Супта Matsyendrasana або відпочиваючий Риба Поза крутить позу і названо в честь йог називається Matsyendra, учень Господа Шиви. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практика асан на порожній шлунок і кишечник чистими. Тримайте його в протягом 30 до 60 секунд.

Поза Переваги: Супта Matsyendrasana масаж спина і стегно. Він видаляє токсини з вашого тіла і стимулює новий приплив крові до органів травлення. Асана знімає жорсткість в організмі.

5. Супта Баддха Конасана (Bound Кут Поза)

Як це зробити Супта Баддха Конасана і яке його перевага

Про позі: Супта Баддха Конасана або Bound кута Пози є напівлежачи поза , що дуже легко зробити. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Pose Переваги: Супта Баддха Конасана знижує кров’яний тиск і зменшує напругу м’язів. Це забезпечує полегшення від панічних атак і втоми. Асана також тримає головний біль в страху.

6. Шавасана (поза трупа)

Переваги Шавасана йоги і як зробити це

Про позі: шавасана або Труп Поза класичної релаксації пози. Вона вимагає , щоб ви спати на спині і залишатися нерухомим , як мертве тіло. Шавасана є початковий рівень Аштанга йога асана. Ви можете практикувати цю асану в будь-який час дня. Будь в ньому 5 до 10 хвилин.

Поза Переваги: шавасана заспокоює всі ваші м’язи. Він стимулює кровообіг і є корисним для тих , хто має неврологічні проблеми. Асана дає глибокий і медитативний відпочинок.

Ми також зібрали деякі запобіжні заходи, щоб мати на увазі, під час практики цих поз. Перевірте їх нижче.

Застереження для відпочинку поз

Якщо ви страждаєте від хронічного болю в спині, травми спини, або дегенеративне захворювання диска, практикувати цю асану з обережністю і під керівництвом інструктора.

Під час практики, якщо ви відчуваєте якусь тверду щіпку або біль, м’яко вийти з пози і відпочинок.

Деякі типові запитання про релаксаційних позах йоги згадані нижче. Поглянь.

Відповіді експерта для Питань читачів

Я вважаю, що важко дати в позу і розслабитися в ньому. Як його подолати?

Регулярна практика і фокусування допоможе вам повністю розслабитися в позах. Дайте йому час і терпіння, він отримає вас там.

Як часто я займаюся релаксації пози?

Практика поз кожен день або один раз в кінці дня або всякий раз, коли ви втомлюєтеся після напруженої діяльності і потрібні, щоб розслабитися і відновити сили.

Розслабляючий ваше тіло може бути завдання з швидко змінюється життя, де ви завжди на ходу, і ніколи насправді сісти і заспокоїтися. Це займає позначається на вашому тілі і призводить до великої, поганий хвороби. Щоб уникнути цього і бути збалансований, спробуйте згадані вище пози в йозі для релаксації і бути здоровим.