Шакті Йога – Що це таке і які її переваги?

Home » Review » Fitness » Шакті Йога – Що це таке і які її переваги?

Шакті Йога - Що це таке і які її переваги?

Чи відчуваєте ви стрес в рази? Хочете дізнатися остаточне спокій поряд з фізичної? Ось розумні рішення для всіх ваших потреб. Дізнайтеся, унікальні і найкращі в класі стилів йоги з YogaOrama і вибрати ідеальний режим фітнесу для вас.

Якщо ви жадаєте, щоб з’ясувати, кращий стиль йоги, який допоможе вам знайти душевний спокій, а також допоможе вам залишатися у формі і здоровим, то Шакті йога може бути кращим вибором для вас. Також називається Йога Шакті, це було справедливо називають як жіночому практикуючих йогу, як він зосереджений більше на рух нижньої частини живота і стегон.

Слово «Шакті», була отримана з санскритського терміна, який означає «творчу енергію». Шакті йога ділиться на владу Виньяса йоги і Шакті Виньяса йоги. Існують різні асани, які люди можуть практикувати у себе вдома разом з пранаямой і медитацією.

Шакті йога є однією з таких форм йоги, яка може бути легко здійснена в домашніх умовах. Все це займає мало часу і зусиль, щоб практикувати цей унікальний тип йоги. Є певні асани / позах, які вважаються частиною цього Шива Шакті йога. Деякі з цих асан включені в Сурья Намаскар.

ВС Привітання або Сурья Намаскар входить в позах йоги Шакті. Ця асана робить акцент на плавному русі і переходів між різними позами. Сурья намаскар також видно з духовної точки зору. Вона зображує поклоніння Господу Сурья згідно з традицією хінді.

Шакті Йога Асани

Є 12 кроків / представляє взаємопов’язаний, які разом утворюють Sun привітань. Щоб дізнатися Sun Привітання простим способом слідувати крок за кроком інструкцій, наведених нижче, і почала: –

Поза 1:  Встаньте прямо. Принесіть свої руки в молитві позиції / Анджали мудра. Видихніть.

Поза 2:  Вдихніть і підніміть руки в напрямку вгору, тримаючи долоню разом. Зігніть верхню частину тіла назад.

Поза 3 : Видихніть, нахиліться вперед , щоб торкнутися пальців ніг пальцями. (Вигин від талії)

Поза 4:  Вдихніть і крок за кроком праву ногу назад; вигинати спину і підніміть підборіддя.

Поза 5:  Тепер видихніть і крок назад ліву ногу. Обидві ноги повинні бути в змозі дощечки. Розтягнути їх. Тут ваша вага тіла повністю збалансований на руках і ногах.

Поза 6:   Опустіть коліна, груди і лоб і торкнутися землі.

Pose 7:  Вдихніть, розтягнути вперед і вигин в зворотному напрямку. Тримайте прямі руки. Це положення також відомо як Sarpasana, бхунджангасан або положення змії.

Поза 8:  Видихніть, завити ваші пальці і підніміть стегно.

Поза 9:  Вдихніть і крок правою ногою вперед в верхній частині стопи , натягнутої на підлозі. Знову підніміть підборіддя і дивитися прямо.

Поза 10:  Зігніть вниз , щоб торкнутися пальців ніг пальцями.

Поза 11:  Вдихніть, витягніть руки назад від над головою.

Поза 12:  Видихніть і плавно повернутися в перше положення.

Це дуже хороша вправа, щоб почати свій день вранці. Він тримає вас здоровим, підходять і помолодшав на протязі всього дня. Крім того, це дає духовні переваги.

Поряд з Сурья Намаскар, дихальні вправи або пранаяма також входить в Шакті йогу. Для того, щоб вивчити основи пранаями, дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, і почала: –

1. Shvasana Марга Шудді:

Практикуючи цей вид пранаями, спочатку потрібно дихати повністю. Потім закрийте ліву ніздрю і повільно відпустіть дихання з правого. Треба зробити це в кілька ходів. Ви можете почати це на 5 ударів на початку і прийняти їх до 54. Повторіть той же самий процес з правого боку.

2. Anulom Vilom:

Це також відомо як альтернативного носового дихання. Закрийте праву ніздрю і вдихніть лівої ніздрів. Потім негайно закрийте ліву ніздрю і видихніть з правою ніздрею. Таким чином, спробуйте повільно і глибоко дихав, міняючи ніздрі.

3. Капалабхаті:

Сядьте в Sukhasana, Падмасаной або ваджрасане Поза (в залежності від того підходить вам). Вдихайте повністю і глибоко. Тепер відпустіть дихання протягом декількох ударів з обох ніздрів одночасно. Можна піти до 108 ударів при цьому Капалабхаті. Пам’ятайте, не практикують так багато ударів, якщо ви новачок. Почніть з 5 ударів.

Увага : Капалабхаті може бути шкідливим , якщо не практикується належним чином.

Шакті йога є ідеальним вибором, якщо ви хочете спробувати інший тип йоги. Практикуйте регулярно, і отримувати його запевнили перевага. Як розділити ваші зворотні зв’язки. Щасливий дотримуюся!

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.