Які різні види йоги блоків і які їхні переваги?

Home » Review » Yoga Basic » Які різні види йоги блоків і які їхні переваги?

Які різні види йоги блоків і які їхні переваги?

Йога блоки дивовижні! Я говорив, що дивно?! Так, абсолютно! Ці середні прямокутні блоки зроблять ваше життя краще, на відміну від інших блоків в життя.

Ми звикли до швидко змінюється життя і постійних змін і практикуючих йогу кожен день може бути складним завданням. Отже, що ви можете зробити, щоб зробити це весело? Ви оживляти його з йогою блоків. Простий!

Але, як це зробити і де їх купити? Якщо такі питання переслідують вас, то не хвилюйтеся, ми будемо направляти вас через все це. Просто перевірте нижче.

Що таке Йога Блок?

Йога блоки пособництво пристрої. Якщо ви не в змозі досить розтягнути або думати невеликий поштовх змусить вас протягнути більше, то йога блоки є найкращим вибором.

Йога блоки цегляних форм інструментів, які покращують ваше вирівнювання під час практики йоги. Це не тільки для початківців. Навіть професійні тренери йоги використовують їх.

Для початківців, йога блоки роблять асани легше вважати і утримувати. А для більш досвідчених практиків, вони допомагають краще пози, допомагаючи розтягувати більше, захищаючи їх від ривків і травм.

Йога блоки підтримки і стабілізації вашого тіла під час практики йоги і зробити фізично вимогливі пози йоги чуть чуть легше.

Спочатку задумані і популяризували легендарним гуру йоги, Б.К.С.Айенгар, йога блоків є інструментами, які допоможуть вам висловити ваші пози глибше і з більшою узгодженістю.

 
 
 
 
 

Вони є даром і вибираючи правильні мають вирішальне значення для великих занять йогою. Дізнайтеся, як зробити це нижче.

Як вибрати ідеальний йога блок?

Коли ви вибираєте блок йоги, ви повинні мати на увазі, розмір, матеріал, вартість і кількість. Ідеальний розмір для блоку йоги 9 х 4,5 х 3 дюйми. Але, ви знайдете великі і малі розміри на ринку.

Виберіть менший розмір один, якщо у вас є малогабаритні руки і щодо гнучкі. І, якщо у вас є великі руки з меншою гнучкістю, то великі блоки будуть працювати краще для вас.

Спочатку, деревина була використана для блоків йоги, але тепер ви можете знайти їх в піну і пробки теж. Давайте дізнаємося більше про матеріали, що використовуються для виготовлення блоків йоги нижче.

Типи йоги блоків

Піна Йога Blocks

Піноблоки йога легкі і можуть приймати більший тиск без пошкоджень або деформацій якогось чином. Піна йога блоки найкраще підходить для початківців, які шукають підтримку, щоб зробити йога асани.

Вони доступні в яскравих неонових кольорах на ринку і зробити привабливий інструмент. Піни йога блоки відмінно підходять для стоячи і сидячи пози і зручні у використанні.

Пробка Йога Blocks

Якщо ви відчуваєте, піна йога блоки не дають вам досить зчеплення; то кращий варіант був би піти на пробки йоги блоків. Їх ціна і гнучкість падають між пінопластом і тими пробками.

Податливість блоків йоги пробки пристойно, і вони трохи важче, ніж піноблоки. Пробка йоги блоки доступні в тонких квітів на ринку і естетично більш приємним для очей.

Cork йога блоки мають відмінну обробку і екологічно чисті. Їх присутність у вашій кімнаті тренування робить заспокійливий ефект.

Дерево йоги Blocks

Дерев’яні блоки йоги оригінальні і традиційні йоги блоків до піни і пробки йоги блоків прийшли на місце. Вони дорогі, так вибирають їх з обережністю.

Дерев’яні блоки йоги товсті і не дуже податливі, який може бути проблема, так що перевірити, перш ніж вибрати дерев’яний блок йоги. Блоки бамбукових йогів, зокрема, важкі і носіння їх навколо можуть отримати важко.

Тепер, коли ви знаєте все про різні типи йоги блоків, і які можна було б задовольнити Вам краще давайте подивимося, як ви можете включити їх в позах йоги.

Як використовувати йог блоки?

Давайте три широко практикували пози йоги і перевірити, як ви можете використовувати блоки йоги, щоб взяти на себе позу комфортно або посилити їх.

1. Paschimottanasana (обсаджений нахил вперед)

Про Pose- Paschimottanasana або сидить Forward Bend, здавалося б , просте сидіння асана забезпечуючи досить розтягуватися. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом принаймні 30 до 60 секунд.

Як реалізувати Йогу Блок – Paschimottanasana вимагає хорошої гнучкості, і як новачок, вам потрібна допомога блоку йоги на практиці.

Помістіть блок йоги на землі і сидіти на дупі в краї. В результаті, ваш таз нахиляється вперед, що робить його більш легким для вас, щоб нахилятися вперед. Розширте свої руки до ваших ніг.

2. Sethu Bandhasana (міст Поза)

Про Pose- Sethu Bandhasana або міст Поза є асана , яка виглядає як міст , коли передбачається. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок і утримувати її в протягом 30 до 60 секунд.

Як реалізувати Йог Блоч Для кращого натягу в Sethu Bandhasana, помістіть блок йоги між своїми нижніми стегнами.

Блок-йога робить внутрішні стегна приходять разом поєднавши коліна і дозволяючи таз підняти вище.

3. Баддха Конасана (метелик Pose)

Про Pose- Баддха Конасана або метелик поза нагадує метелика ляскаючи крилами. Це також схоже на позицію шевця , сідаючи на роботу. Поза є початковий рівень Виньяса йога асана. Практика це на порожній шлунок і утримуйте її в протягом 1 до 5 хвилин.

Як реалізувати Йогу Блоку – Використання блоків йоги в Баддха Конасана робить його легше для тих , з щільним пахом , щоб більш точно практикувати асану.

Все, що вам потрібно зробити, це взяти два блоки і помістіть по одному під колінами. Це зменшує вагу ваших ніг на внутрішній поверхні стегон, допомагаючи вам практикувати асани, не підкреслюючи стегна багато.

Тепер, давайте відповісти на деякі загальні питання з йоги блоків.

Відповіді експерта для Питань читачів

Як вибрати блок правої йоги?

При виборі блоку йоги, майте на увазі розмір вашої руки, вага блоку йога і ваше гнучкість і стабільність. Візьміть рада вашого вчителя йоги, щоб з’ясувати, кращі блоки йоги.

Як часто я використовую блоки йоги під час практики?

Ви можете використовувати блоки йоги кожен день, якщо ви відчуваєте, як це.

Практика йоги є прекрасним досвідом. Це покращує вашу особистість і життя, як ніхто інший. Таким чином, ви повинні розглянути всі, що потрібно, щоб поліпшити свої заняття йогою, і один цікавим чином ви можете зробити, це використання різних видів йоги блоків і рок ваших занять йогою.