יוגה המדורגים 6 Poses עבור הרפיה

Home » Review » Fitness » יוגה המדורגים 6 Poses עבור הרפיה

יוגה המדורגים 6 Poses עבור הרפיה

איך אתה מרגיש בסוף יום ארוך? עייף מאוד? מה אתם עושים, אז? נפילה על המיטה וישנה היא פתרון קל, אבל זה לא פותר את הבעיה. מה שאתה צריך זה יוגה הרפיה כי למעשה מבטלת את כל העייפות שלך.

הרפיה היא הכרחית משום גוף מותש נכנס למצב של הישרדות גרידא, לשים בהמתנה כל הפעילויות הגופניות האחרות. וגם, בסופו של דבר אתה מרגיש חלש ועצבני.

לפני שזה יקרה, אתה צריך להירגע ולקבל את גופך להיות עקבי עם הפונקציות הפנימיות שלה.

וגם, אין דרך טובה יותר אחר לעשות את זה מאשר התרגול הבא 6 תנוחות היוגה לרגיעה. הם מושלמים, ואתה צריך לנסות אותם.

מצא אותם למטה.

לפני כן, בואו נדבר על התפקיד של יוגה הרפיה.

יוגה הרפיה

מרגיע יוגה מסייעת לך למצוא איזון ושלווה. נשימת תנוחות היוגה לפרוק את הגוף של מנעולי מתח שנוצרו בעקבות זה לאורך כל היום.

אבל אל תבלבלו אותו עם שינה. יוגה הרפיה לא בעצלתיים בשכיבה ומצמרר. זהו פורמט מובנה מודע לוקח מנוחה לאחר מאמץ מתמשך.

התהליך מביא התחדשות העצבים שלך ומביא מפוזר ביחד אנרגיה בגוף. זה עוזר לך לתת לחלוטין לכוח הכבידה, להרגיע את דעתך, ולקחת את כוח החיים דרך נשימה עמוקה.

זה כל כך פשוט ואם מתורגל תקין, יכול להמריץ מחדש לך מאוד בקלות לסייע לך לחזור לעבוד עם אנרגיה מחודשת.

עכשיו, בואו לבדוק כמה תנוחות יוגה מרגיעות.

תנוחות היוגה עבור הרפיה

1. Balasana (Child Pose)

אודות התנוחה: Balasana או ילד תנוחה דומה לתנוחה העוברית של תינוק. “Bala” היא מילה בסנסקריט שמשמעותה ילד. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. אסאנה זו צריכה להיות מתורגלת על בטן ריקה. לשמור על התנוחה למשך 1 עד 3 דקות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תנוחת יתרונות: Balasana משחרר מתח בגב, בכתפיים ובחזה. היא מפחיתה מתח וחרדה ובעדינות משתרעת הירכיים שלך, ירכיים, קרסוליים. הפוזה הזאת גם מרגיעה את דעתך מייצב הנשימה שלך.

2. Viparita Karani (רגליים-Up-The-Wall Pose)

Viparita Karani

אודות התנוחה: Viparita Karani או רגליים-Up-The-Wall התנוחה הוא פתרון לבעיות רבות. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת האטה. Viparita Karani הוא היפוך מתון עובד הכי טוב כאשר מתאמנים בבוקר על בטן ריקה. החזק אותו במשך 5 עד 10 דקות.

תנוחת יתרונות: Viparita Karani מסדיר את זרימת הדם שלך. זה מקל על קרסוליים נפוחים ומחזיר רגליים עייפות. זה גם מקל על כאבי גב סימפטומים קלים של נדודי שינה. Viparita Karani עוזר לאלה הסובלים מדיכאון קל.

3. Makarasana (תנין Pose)

אודות התנוחה: Makarasana או תנין התנוחה דומה תנין עם הראש מעל המים. הפוזה הזאת היא מושלמת כדי לסיים פעילות יוגה מאומצת. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת האטה. תרגל Makarasana על קיבה ריקה, עדיף בבוקר. החזק אותו במשך 3-5 דקות.

תנוחת יתרונות: Makarasana עמוק מרגיע הכתפיים והגב. הוא מותח שרירי הירך שלך, מתייחס יתר לחץ דם, ומקל עייפות. זה גם מקל על כל הקשרים ההדוקים בגוף שלך.

4. Supta Matsyendrasana (שוכב דגי Pose)

איך לעשות את Supta Matsyendrasana 'ומה ובברכתו

אודות התנוחה: Supta Matsyendrasana או הדגים השוכבים תנוחה מתאימה תנוחת פיתול ונקרא בשם יוגי Matsyendra, תלמידו של האל שיווה. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת האטה. תרגל את האסאנות על בטן ריקה ו מעיים נקיים. החזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

תנוחת יתרונות: Supta Matsyendrasana עיסויים בגב ובירכיים שלך. זה מסיר רעלים מהגוף שלך ומעודד זרימה חדשה של דם אל אברי העיכול שלך. אסאנה משחררת נוקשות בגוף.

5. Supta בדהה קונאסאנה (Bound זווית תנוחת)

איך לעשות את Supta בדהה קונאסאנה 'ומה ובברכתו

אודות התנוחה: Supta בדהה קונאסאנה או זווית Bound תנוחה הוא שוכב לדגמן כי הוא מאוד קל לעשות. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

תנוחת יתרונות: Supta בדהה קונאסאנה מורידה את לחץ הדם ומפחית מתח שריר. הוא מספק הקלה מהתקפי חרדה ועייפות. אסאנה גם שומרת ראש במפרץ.

6. Savasana (Corpse Pose)

היתרונות של היוגה Savasana ואיך לעשות זאת

אודות התנוחה: Savasana או Corpse תנוחה היא ההרפיה הקלסית פוזה. זה מחייב אותך לישון בשכיבה על הגב שלך ולהישאר נייח כמו גופה. Savasana הוא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. אתה יכול להתאמן בכל עת אסאנה זו של היום. להיות בו במשך 5 עד 10 דקות.

תנוחת יתרונות: Savasana מרגיע את כל השרירים שלך. זה ממריץ את מחזור הדם מועיל למי שיש בעיות נוירולוגיות. אסאנה נותנת לכם מנוחה עמוקה מדיטטיבי.

אנחנו גם להרכיב כמה אזהרות לזכור במהלך התרגול של תנוחות אלה. בדוק אותם למטה.

זהירות תנוחות הרפיה

אם אתה סובל כאב גב כרוני, פציעות גב, או יש מחלה ניוונית בדיסק, לתרגל אסאנות אלה בזהירות תחת הדרכתו של מאמן.

במהלך תרגול, אם אתה מרגיש שום צביטה או כאב משרד, בעדינות לצאת מהתנוחה ולנוח.

כמה שאלות נפוצות על תנוחות יוגה הרפיה מוזכרות להלן. תסתכל.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

אני מתקשה לוותר על הפוזה ולהירגע בו. כיצד ניתן להתגבר על זה?

תרגול קבוע והתמקדות יעזור לך להירגע תנוחות לחלוטין. תן לזה זמן ולהיות סבלני, זה תקבלו שם.

באיזו תדירות אני לתרגל הרפיה מציבה?

תרגל את התנוחות מדי יום או פעם בסוף היום או בכל פעם שאתה מתעייף לאחר פעילות מאומצת צריך להירגע ולהתרענן.

מרגיע את הגוף יכול להיות משימה עם אורח חיים מהירים, שבו אתה תמיד בדרכים ולעולם ממש לשבת להירגע. זה לוקח אגרה על הגוף שלך ואת התוצאה היא מחלה גדולה, רעה. כדי למנוע את זה ולהיות מאוזן, לנסות התנוחות הנ”ל ביוגה לרגיעה להיות בריא.