יוגה 10 אפקטיבי Poses לרפא חרדה

Home » Review » Health » יוגה 10 אפקטיבי Poses לרפא חרדה

יוגה 10 אפקטיבי Poses לרפא חרדה

ההמולה של החיים הפכו למטרה רצינית של מתח וחרדה עבור רובנו. כל אדם שני יש קמטי הדאגה על המצח שלהם, אשר מצביעות בבירור מצב נפשי שלהם. ובכן, הרשו לנו לקחת צעד אחורה להבין תחילה מה החרדה באמת.

מהי חרדה?

באופן כללי, חרדה היא הפרעה מהסוג הזה instigates פחד, דאגה, חשש, ועצבנות.

רגשות אלה נוספים להשפיע איך אנחנו מתנהגים, ואם ממושכים, הם יכולים להשפיע עליך כמו גם פיסיים. חרדה היא מטריד, ובזמן התקף עדין לא יכול להיות השלכות חמורות, חרדה חמורה יכולה להיות בעל השפעה משמעותית על חיי היומיום שלנו.

אנשים נמצאים במצב כללי של דאגה כאשר הם ניצבים מול אתגר. זה נורמלי. זה באמת הופך לדאגה כאשר הדאגה משבשת את השינה שלך או את הדרך בה אתה לתפקד בכלל. חרדה מתרחשת כאשר התגובה שלך היא מעבר לכל פרופורציה למה שמקובל צפוי כאשר אתה מתמודד עם מצב.

איך יוגה עזרה חרדה קיור?

יוגה נותנת לגוף מתיחה טובה ומעורר הורמונים שונים. זה גם מרפא את מערכת העצבים. המתיחה מרגיעה את דעתך מרגיעה את הגוף שלך. זה כמעט נראה כאילו הגוף שלך הוא לשחרר את כל המתח כי הוא לכוד בין השרירים. הריפוי של מערכת העצבים גם עוזר אנדורפינים שחרורו, אשר הם ההורמונים המאושרים. רוצים לדעת איך לעזור יוגה עם חרדה ומתח? תרגול אסאנות שום או פראניאמה עוזרת להקל על לחץ. אלו הן כמה תנוחות קלות כי אתה יכול להתחיל עם.

Top 10 תנוחות יוגה להקלה על חרדה ומתח

1. Ustrasana

איך לעשות את Ustrasana (קאמל Pose) ומה הם היתרונות שלה

Ustrasana נותן לגוף מתיחה טובה. זה לא רק משחרר את הלחץ העצור אבל גם מבטיח את זרימת דם מוגברת בכל הגוף. זרימת דם תקינה פירושו יותר חמצן, אשר מסייע לרפא את הנפש ואת הגוף ביסודיות. אסאנה זו היא אמצעי מצוין כדי להילחם בחרדה.

2. Setu Bandhasana

Setu Bandhasana

בדיוק כמו Ustrasana, אסאנה זו גם מאפשרת זרימת דם טובה יותר בכל הגוף. הגב מקבל מתיחה טובה. זה עוזר להרגיע את הנפש להפחית את הלחץ. אסאנה זו נלחמת נדודי שינה כמו גם. לכן, זהו אסאנה טובה להתאמן כאשר יש לך בעיות חרדה.

3. בדהה קונאסאנה

אסאנות זה כל כך קל כי כמעט כל אחד יכול לעשות את זה. זה בעצם מותח הירכיים הפנימיות שלך באזור המפשעה, אך גב ישר ואת מתיחה ברגליים לגרום לך להרגיש טוב יותר. החרדה והמתח שלך להפחית באופן אוטומטי את דעתך נרגעת. אסאנות זה גם עוזר לרפא חרדה.

4. Paschimottanasana

איך לעשות את Paschimottanasana 'ומה ובברכתו

אסאנה זו בכיפוף לפנים יושב המסייע מתיחה כמעט כל פיסת הגוף שלך מרגיע אותך גם כן. אסאנה זו נוגעת הנפש, הגוף, ואת הנשמה שלך, שמירה אותך מאושר ובריא. כפי שאתה להתמכר אסאנה זו, המוח שלך נרגע דאגה משאיר הגוף שלך. תרגל אותו כדי ליהנות בחי חרדה נטולה.

5. Dandasana

אסאנה זו בעיקר עוזרת לך לפתח כוח ליבה. זה מאוד קל, אבל אתה צריך לערב את הנפש והגוף כשאתה תרגול אסאנות זה. זה עובד על הליבה ועמוד שדרה ומשחרר את הלחץ שלך. אסאנות זהו אחד בסיסי שאתה יכול להתחיל להתאמן כדי להקל על החרדה.

6. Utthita טריקונאסנה

Utthita טריקונאסנה

יש אסאנה זו תכונה מעניינת – האופוזיציה בכוח. תכונה זו מאזנת שתי אנרגיות מנוגדות ועוזרת למצוא סינרגיה ביניהן. זהו אסאנה קלה, אבל אתה צריך להיות נוכח ברגע להפיק את המרב ממנו. הטוויסט ולמתוח כי מדובר חרדת שחרור עזרה להרגיע את הנפש והגוף.

7. Marjariasana

איך לעשות את Marjariasana 'ומה ובברכתו

אסאנה זו לחלוטין מכופף עמוד השדרה שלך, וכשאתה לשלב אסאנה זו עם נשימה, זה מעלה את היתרונות שלה. אחד היתרונות הטובים ביותר של אסאנה זו הוא שחרור לחץ. זה גורם לגוף שלך גמישים יותר ומשפר את זרימת הדם. לכן, יש לו תכונות ריפוי גדולות להירגע ולהרגיע את הנפש והגוף.

8. Balasana

Balasana זוהי תנוחה משקמת, מרגיעה, שמרגיעה ממריצה את הגוף. המתיחה בגב מרגיעה את עמוד השדרה. זה מרגיע את השרירים, ובכך יסייע בהקלה בכאב, במיוחד בגב, בצוואר ובכתפיים. הברכיים נמתחות גם ורגועות, ולכן, הגידים, השרירים, כמו גם המפרקים נרפאים ועושות מוכן לתפקד. הפוזה הזאת דומה בתנוחה עוברית אמורה לספק נחמה פיזית, נפשית, רגשית אל ההוויה.

התנוחה הזאת באמת מקדמת רגשות חיוביים, הובלתי אותך חזרה בימי הילדות שלך ואת ההפשטה לך רגשות יהירות חולים.

9. Dhanurasana

אסאנה זו מרחיבה לגמרי ופותח את הכתפיים, החזה, הצוואר. זה הופך את שרירי הבטן וגב חזקים מקל על מתח וחרדה.

10. Shavasana

Shavasana היא אחת התנוחות הטובות ביותר עבור חרדה קלה בדיכאון. Shavasana מאפשר הרפיה אולטימטיבית של הגוף והנפש, וזה בדיוק כמו חיוני כמו פעילות גופנית לבין תזונה מאוזנת הם.

לאחר אימון מאומץ כרוכים מתיח, מתפתל, קבלנות, וכן היפוך של שרירים, Shavasana מאפשר לגוף לנוח ולהתארגן מחדש. אפילו שרירי המוזנח ביותר יקבלו קצת זמן כדי לשחרר את הלחץ שלהם בפרק זמן כה קצר.

יוגה מספקת מערכת העצבים עם המון מידע תוקף. Shavasana מסייע למערכת העצבים שלך לשלב את המידע הזה לפני דעתך מקבלת עסוקה עם המתח הקבוע של היום.

תרגול יוגה באופן קבוע, תבחין איך מרגיעים אותו הוא. החיים שלך ייראו אוטומטיים קלים, וחרדה ומתח יישמרו על מפרץ. התחל עם אסאנות קל אלה יוגה להקלה חרדה, ואת הנפש והגוף שלך יהיה לבקש יותר. יוגה היא ממכרת!