יוגה 7 Poses זה יעזור לך להילחם בדיכאון

Home » Review » Health » יוגה 7 Poses זה יעזור לך להילחם בדיכאון

יוגה 7 Poses זה יעזור לך להילחם בדיכאון

כמה ימים, אתם חרדים לקום בבוקר מול העולם. הייאוש משתלט, ואתה מרגיש ריק. אם זה חוזר על עצמו לעיתים קרובות, אתה בצרות, ידידי, כמו דיכאון מתדפק על הדלת שלך. ככל שתקדים למצוא פתרון, כן ייטב. עוזר יוגה עם דיכאון? יוגה היא אמרה כדי להקל על דיכאון טבעי, והנה רשימה של 7 תנוחות היוגה שיעזרו לכם לעשות זאת. תסתכל.

לפני כן, בואו להכיר כמה עובדות על דיכאון.

מהו דיכאון?

דיכאון היא מחלה המשפיעה המוח שלך. זוהי התגובה שלך למשהו עצוב, אובדן של מישהו, או דכדוך. כאשר תחושות אלה להחמיר ולהיות אינטנסיביים, זה מוביל מצב רפואי הנקרא דיכאון קליני.

אתה יודע שאתה מדוכא כשאתה מציג את התסמינים הבאים בעקביות במשך שבועות.

סימפטומים של דיכאון

  • אתה מרגיש חסר ערך אשם על בסיס יומי
  • הריכוז יורד ואם ההחלטיות משתלטת
  • כל התחביבים ופעילויות שנהנים בעבר עכשיו לא נראה מושך בכלל
  • אתה חושב על מוות לשקול התאבדות
  • אתה מרגיש לא יציב וחסר מנוחה או משעמם להפליא איטי
  • יהיה שינוי משמעותי במשקל שלך – אתה גם לזכות בו או לאבד אותו

מה גורם לדיכאון?

 
 
 
 
 

כשאתה להיקשר רגשית למשהו פני תקופה, וזה כבר לא קיים, זה משאיר פער, ודיכאון משתלט להתמודד עם האובדן. גנטיקה, תנודות ברמות ההורמונים, מצבים רפואיים מסוימים, תגובה פוסט-ניתוחית, ורמות מתח גבוה גם לגרום לדיכאון. זוהי בעיה נפוצה עדיין חמורה שצריך לטפל לפני שהוא יוצא מכלל שליטה. בואו עכשיו לברר כיצד יוגה ודיכאון קשורים.

יוגה כתרופה דיכאון

יוגה היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להאיר את מצב הרוח שלך ולשמור דיכאון במפרץ. תנוחות יוגה להגדיל את זרימת הדם אל המוח ולאפשר ייצור של הורמוני-מרוממת רוח.

תרגול היוגה אין שום תופעות לוואי שליליות, אשר עושות את זה אפשרות טובה יותר לעומת תרופות אחרות לטיפול בדיכאון. כמה תנוחות היוגה להילחם דיכאון מוזכרים להלן. נסה אותם לפחות 12 שבועות כדי להבחין בשינויים משמעותיים.

יוגה דיכאון – 7 תנוחות Effcetive

1. Balasana (Child Pose)

Balasana עוזר להרגיע את המוח ואת מקל על מתח וחרדה. זה בעדינות משתרע על הגב והירכיים התחתונים שלך, מה שמאפשר לגוף להירגע. שלום ושלווה תגבור על כל גופכם, לעזור לך להתמודד עם הדיכאון שלך טוב יותר.

Balasana נחשבת כאחת תנוחות היוגה הכי הנוחות. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכרוע ולשבת על העקבים. ודא בוהן הגדולות שלך נוגעות זו בזו. שמור את הידיים על הברכיים להפיץ הברכיים היפ-רוחב בנפרד. ואז, לכופף את הגוף שלך קדימה, בין הירכיים המחולקות שלך, עם הפנים שלך נוגעים בקרקע. להביא את הידיים קדימה למקם אותם משני צדי הראש, עם כפות הידיים כלפי מטה. להיות במצב הזה במשך כמה דקות.

2. Sethu Bandhasana (תנוחת הגשר)

Sethu Bandhasana מחזק את שרירי הגב ומקל גב עייף. זה עוזר לך להירגע ועובד פלאים עבור אנשים הסובלים מלחץ, חרדה, ודיכאון.

Sethu Bandhasana פותחת את הלב שלך, גורמת לך להרגיש אור בנוח. כדי לעשות את התנוחה, לשכב על הרצפה על הגב. שמור את הידיים על הרצפה משני צדי עם כפות הידיים כלפי מטה. הרם את הרגליים על ידי קיפול להם בברכיים. ודא הקרסוליים והברכיים הם בקו ישר, ואת הרגליים כמה סנטימטרים. ואז, בעדינות להרים כולו שלך בחזרה מהרצפה ולהישאר שם במשך כמה שניות. תוך כדי כך, הירכיים שלך צריך להיות מקבילים זה לזה, ועל החזה שלך צריך לגעת הסנטר שלך. הקפד לא לכופף את הסנטר שלך.

3. Urdhva מוקה Svanasana (כלפי מעלה-מול כלב Pose)

איך לעשות את Urdhva מוקה Svanasana 'ומה ובברכתו

Urdhva מוקה Svanasana יכול לרפא מתון עייפות ודיכאון בקלות. יש לו השפעה התחדשות הכוללת על הגוף שלך, וכל הלחץ לכודה הגב ייעלמו.

Urdhva מוקה Svanasana מחזק ומעורר את הגוף העליון. כדי לעשות את האסאנות, לשכב על הרצפה עם הפנים למטה והרגליים בעקבות אותה עם האצבעות כלפי מטה ואת סנטימטרים זו מזו. מניחים את כפות הידיים מול החזה משני צדדיו, פונה כלפי מטה. שמור את כפות הידיים קרוב צלעות שלך. הרם את הגוף שלך ואת ליישר את הידיים והרגליים שלך כמה סנטימטרים מהרצפה. לחץ על החלק העליון של הרגליים חזקות באדמה. תרים את הראש ישר או כלפי מעלה והכתפיים הרחק האוזניים ומתפיחים החזה שלך.

4. אדהו מוקה Svanasana (פונה כלפי מטה כלב Pose)

איך לעשות את אדהו מוקה Svanasana 'ומה ובברכתו

אדהו מוקה Svanasana מאפשר דם טרי לזרום לתוך הגוף שלך. זה מותח את הצוואר ועמוד השדרה הצווארי, משחררים את הלחץ בהם, ובכך להפחית חרדה מרגיע ההוויה שלך.

אדהו מוקה Svanasana מחזק את שרירי הבטן שלך ומשפר את העיכול. כדי לעשות את התנוחה, לעשות פוזה של שולחן עם הגוף שלך. השתמש הרגליים והידיים שלך כדי להפוך את הרגליים של השולחן גבך כמו בראש הטבלה. עכשיו, ליישר את המרפקים והברכיים, דוחף הירך שלך כלפי מעלה ומגבשות V-צורה הפוכה עם הגוף שלך. הידיים צריכות להיות בנפרד ברוחב הכתפיים, הרגליים הירכיים-רוחב בנפרד, ואת אצבעות מצביע ישר. היטב ללחוץ את הידיים על הקרקע ויישר הצוואר שלך. האוזן שלך צריכה לגעת בנשק הפנימי שלך. שמור המבט בעיניים שלך ליד הטבור שלך.

5. Halasana (פלאו Pose)

איך לעשות את Halasana 'ומה ובברכתו

Halasana מפחית את העומס על הגב ומשפר את היציבה. זה מרגיע המוח שלך, נותן לו מתיחה טובה, ומפחית את הלחץ. זה שומר כאבי ראש ונדודי שינה במפרץ.

Halasana היא אחת התנוחות המרגיעות הכי טוב מערכת העצבים שלך. כדי לעשות את התנוחה, לשכב על הגב שלך, עם הידיים כל הזמן לצד גופך. הרם את הרגליים מהקרקע בזווית של 90 מעלות לקרקע. ואז, במקום הידיים והירכיים שלך ולהשתמש בהם כמו תמיכה, ולהרים את האגן לכיוון החזה שלך. לאט לאט להפיל את הרגליים ולקחת אותם מעל הראש שלך, נוגע בקרקע מעבר ראש וצבת בוהן בחוזקה על הקרקע. ודא הירכיים שלך הן ישר כדי למנוע מהם לגעת הראש. הסר את ידיך מן הירכיים, ליישר הידיים קדימה, ומניחים אותם על הקרקע עם כפות הידיים פונות כלפי מטה.

6. Uttanasana (קדימה בעמידה המקפלת Pose)

Uttanasana משחרר מתח בגב, כתפיים, צוואר ומשפר את התפקוד של מערכת העצבים שלך. זה מרגיע אותך ומפחית חרדה.

Uttanasana גם משפר את זרימת הדם. כדי לעשות את האסאנות, לעמוד ישר עם הידיים לצד הגוף שלך ואת הרגליים אורך זרועות. עכשיו, למקם את הידיים על הירכיים שלך ואת להתכופף קדימה במותניים. הפוך הראש והחזה שלך לגעת הירכיים שלך. הביאו את כפות הידיים ולשים אותם ליד הרגליים או להחזיק הקרסוליים שלך מאחור. שמור הירכיים שלך ישר.

7. Savasana (Corpse Pose)

היתרונות של היוגה Savasana ואיך לעשות זאת

Savasana ממריצה אותך ומסייעת לגוף להירגע. זה מפחית לחץ דם, ומאפשר את ההשפעות של התנוחות הקודמות לשקוע יותר.

לבסוף, לאחר כל תנוחות המרצת הנפש והגוף, Savasana ייתן לך את כל שאר והיקף לרפא. כדי לעשות את Savasana, לשכב על הרצפה על הגב. שמור על הרגליים בהפרש של מספר סנטימטרים ולתת להם ליפול הצידה. בואו הידיים לשקר לצד גופך, כשכפות הידיים פונות כלפי מעלה. עכשיו, בעדינות לעצום את העיניים ולתת כל הגוף שלך להירגע, לאט ובעדינות. קחו נשימות עמוקות, ולהישאר הרגע.

כל התנוחות הנ”ל ביוגה עבור דיכאון תעזורנה להקל על צלקות וטראומה הנפשיות עמוקות עמוק בתוך הגוף הפיזי והנפשי שלך. האם לתת לו זריקה.

עכשיו, בואו נסתכל על כמה שאילתות נפוצות בנושא דיכאון.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

האם דיכאון שכיח יותר אצל נשים מאשר אצל גברים?

כן, דיכאון שכיח יותר אצל נשים מאשר אצל גברים. השינויים הביולוגיים הורמונלית כי נשים לעבור בחיים שלהם עשויים להיות גורמים אחראים לכך.

מהו דיכאון לאחר לידה (PDD)?

דיכאון לאחר לידה מתרחש אצל נשים לאחר שהם ללדת ילד. PDD מתרחשת עקב שינויים פיזיים והורמונליים בגוף שלהם ואת התחושה המכריע של מטפלת תינוק בן יומו.

הוא שיעור דיכאון הגדלה?

על פי דיווחים, שיעור הדיכאון גובר. זה יכול להיות בגלל הלחץ שמגיע עם הדרך המודרנית של חיים.

איך אנשים מגיבים כשהם מאובחנים עם דיכאון?

התגובות להשתנות מאדם לאדם. בדרך כלל, הם ניחמו באמצעות המחשבה כי הבעיה שלהם הוכרה או לעבור זעזוע, עצב או להתבייש שיש להם מחלת נפש.

מהי השכיחות לדיכאון?

דיכאון נפוץ ושכיחותו כ -121 מיליון אנשים ברחבי העולם.

כאשר אתה עושה יוגה, אתם שמים לב לגוף שלך. זה גורם לך להרגיש שלם ומחובר. יוגה מציעה תמיכה ונחמה ואת היכולת לחיות את הרגע. הגישה בין הגוף לנפש הייחודית של יוגה היא יותר ויותר להפוך את הבחירה להילחם בדיכאון. זהו הוליסטיים לטווח ארוך ללא כל תופעות לוואי. אז למה לא?