יוגה Rocket – מה זה ועל מה הם היתרונות שלו?

Home » Review » Yoga Basic » יוגה Rocket – מה זה ועל מה הם היתרונות שלו?

יוגה Rocket - מה זה ועל מה הם היתרונות שלו?

מה אתה עושה כשאתה תקוע במצב מסובך? אתה מוצא דרך לצאת מזה, לא? יוגה רוקט היא הדרך החוצה למי למצוא אשטנגה יוגה מאתגרת.

ואיך הוא עושה את זה? יוגה רוקט נועדה להפוך את אשטנגה יוגה תובענית יותר פשוט. זה מחליש את הנוקשות של תרגול אשטנגה הקלסי, מה שמקל בשבילך לתרגל את זה.

זה מנקה המחסומים שלך, מאפשר תרגול חלק, ועושה הרבה הרבה יותר. למד כל על זה בהמשך. קדימה, יש להסתכל.

מהי יוגה רוקט?

יוגה Rocket היא שינוי של אשטנגה יוגה המסורתית היה להרכיב על ידי אדם בשם לארי שולץ, שלמד אשטנגה יוגה תחת מומחה ק פטאבי ג’ויס במשך תשע שנים במייסור.

יוגה Rocket היא ניסיון של לארי לעשות אשטנגה יוגה לנגישות יותר עבור עוסקים מערביים. זה היה בשנת 1980 בסן פרנסיסקו, כי הוא פתח יוגה רוקט. השם ניתן על ידי בוב וויר של הלהקה “הגרייטפול דד” משום שחשב יוגה רוקט היה מהיר וקל.

זה. יוגה Rocket היא מהירה יש זרימה דינמית. המבנה שלה דומה לזה של אשטנגה יוגה, המורכב Surya נמאסקר, תנוחות עמידה, תנוחות בישיבה, פיתולים, ומתכופף.

בשנת Rocket יוגה, תלמידים יכולים לשנות ולעשות פרשנותם של אסאנות המסורתיות. אם הם נתקעים עם פוזה, הם יכולים לדלג על זה או למצוא דרכים קלות יותר לתרגל אותה במקום נוקשה דבק הדפוס.

לכן, יוגה Rocket הופכת נגישה לציבור רחב, המאפשר אפילו אלה עם בעיות פיסיות לנסות אותו. זהו תהליך חלק של נשימה ותנועה. זה אולי נראה כמו תהליך פיזי גרידא, אבל זה עוזר לנקות את דעתך גם כן.

מה עושה יוגה Rocket לעמוד בנפרד היא שזה שובר את המושג של היררכיה. אתה יכול לבחור את האסאנות ולתרגל אותם בלי בהכרח הבאים בפורמט ליניארי.

אין פלא שהיא חסידיו סלבריטי רבים כמו מדונה, ווילם דפו, סטינג, כריסטי
טרלינגטון!

יוגה Rocket מחולקת לשלוש קטגוריות. הם:

ואני רוקט

Rocket שאני דומה לסדרה העיקרית של אשטנגה יוגה המתמקדת פותחני ירך, בכפיפות לפנים, וכוח הליבה. זה כולל גם את יתרות זרוע מיוחדות ירי רקטות תנוחות הפוכות.

Rocket II

ירי הרקטות השני הוא שינוי של הסדרה השנייה של אשטנגה יוגה. הוא מורכב טכניקות כפיפות לאחור ומסובב שדרה של תנוחות בישיבה של סדרת ביניים אשטנגה המשלים Rocket לי היטב.

Rocket III

Rocket III מפגיש את התנוחות של לי רוקט הרוקט שני. היא כוללת את כל הפיתולים, הקפלים, ואת היתרות כדי לעזור לך לבנות כוח וגמישות.

עכשיו, בואו ללמוד על תנוחות יוגה Rocket כמה מרגשות.

תנוחות היוגה רוקט

יתרות היפוכי זרוע מהווים את הליבה של יוגה רוקט. אפילו עמידת ידיים, עמידת ידיים, ודוכני האמה לעזור לך טיל קדימה.

אבל אם מתאמנים אלה הופך קשים, אתה תמיד יכול למצוא דרך להקל על ידי לקיחת התמיכה של קיר, לשאול מישהו שיעזור, או ללמוד טריקים כדי להתגבר על הפחד שלך.

1. Astavakrasana (שמונה זווית תנוחה)

אודות התנוחה: Astavakrasana או שמונה הזווית התנוחה הוא אסאנה שם מרווה שנקראת אשטווקרה, שנולד עקום בשמונה מקומות בשל קללה. זהו אסאנה ברמה מתקדמת. תרגל אותו בבוקר על בטן ריקה. לשמור על התנוחה למשך 60 שניות.

יתרונות: Astavakrasana מחזק מפרקי כפות הידיים, הזרועות, והכתפיים. זה צלילי הירכיים והבטן הפנימיות שלך. זה משפר את תחושת האיזון ומונע רעלים מהגוף.

2. Bakasana (קריין Pose)

איך לעשות את קרואו תנוחה / Bakasana 'ומה ובברכתו

אודות התנוחה: Bakasana או את תנוחת הקריין דומה לעמדה של מנוף. זהו אסאנה רמת ביניים. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה מעיים נקיים. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

יתרונות: Bakasana מגביר חוזק פיזי ונפשי שלך. זה משפר את הגמישות של הגוף שלך ומשפר יכולת הסיבולת שלך. זה גם מותח העליון שלך בחזרה היטב.

3. Vrischikasana (עקרב Pose)

איך לעשות את Vrschikasana 'ומה ובברכתו

אודות התנוחה: Vrischikasana או עקרב התנוחה הוא אסאנה דומה העמדה של עקרב. זוהי תנוחה ברמה מתקדמת. תרגל אותו בבוקר על בטן ריקה או בערב אחרי פער של 4 עד 6 שעות הארוחה האחרונה שלך. החזק אותו כל עוד אתה חש בנוח בו.

יתרונות: Vrischikasana מאיטה את תהליך ההזדקנות ומשפר את זרימת הדם אל המוח בלוטת יותרת המוח. הפוזה הזאת גם משחררת את הגב ומחזק הידיים.

4. Mayurasana (Peacock Pose)

איך לעשות את Mayurasana 'ומה ובברכתו

אודות התנוחה: Mayurasana או טווס התנוחה הוא אסאנה שנראה כמו טווס מסתובב עם הנוצות שלה למטה. זהו אסאנה רמת ביניים. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה מעיים נקיים. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

יתרונות: Mayurasana מרפא עצירות ומונע סוכרת. זה מחזק את הראש, הריאות, ואת הצוואר שלך. אסאנה סילוק הרעלים, מרגיעה את דעתך, ומגבירה את המיקוד שלך.

5. Salamba Sirsasana (עמידת ראש)

אודות התנוחה: Salamba Sirsasana או העמיד הוא היפוך מוחלט של הגוף נקרא מלך כל אסאנות. זוהי תנוחה מתקדמת. עדיף לתרגל את זה בבוקר על קיבה ריקה מעיים נקיים. לשמור על התנוחה למשך 1 עד 5 דקות.

יתרונות: Salamba Sirsasana מקל על מתח ודיכאון קל. זה מגרה בלוטת יותרת המוח שלך ואת בלוטות יותרת המוח. הפוזה הזאת היא טיפולית עבור אסטמה, סינוסיטיס, ונדודי שינה.

היתרונות של היוגה רוקט

  • יוגה Rocket מגרה את מערכת העצבים שלך.
  • זה מקדם שינוי וחופש בפועל יוגה.
  • זה מחזק אותך, מצית, ועוד גמיש.
  • יוגה Rocket משפרת את שיווי המשקל שלך, מחזק את השרירים, ומגבירה את התודעה שלך.
  • זה מנקה את הגוף מבפנים.

עכשיו, בואו לענות על כמה שאלות נפוצות על יוגה רוקט.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

האם Rocket יוגה טוב יותר אשטנגה יוגה ויניאסה?

שתיהן דומות. יוגה רוקט היא פשוט גרסה קלה יותר ברת ביצוע של אשטנגה יוגה ויניאסה.

למה “רוקט” אומר ב יוגה רוקט?

Rocket מתייחס למהירות המהירה שבה אתה יכול ללמוד יוגה Rocket בפועל.

יוגה רוקט היא טכניקה מובנית היטב שעוזר לך להתקדם בפועל שלך. הוא, בכל דרך, שנועד לעזור לכם להתקדם בו. יוגה Rocket מסמיך אותך וטובים לך, פיזית ונפשית. אז, מה מונע ממך לגשת ממנו? קבל לתרגל אותו.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.