מה הם הסוגים השונים של בלוקי יוגה ומה היתרונות שלהם?

Home » Review » Yoga Basic » מה הם הסוגים השונים של בלוקי יוגה ומה היתרונות שלהם?

מה הם הסוגים השונים של בלוקי יוגה ומה היתרונות שלהם?

מדרגות היוגה הם מדהימים! האם אמרתי מדהים ?! כן בהחלט! בלוקים מלבניים בגודל בינוני אלו יהפכו את החיים שלך טובים יותר בניגוד בלוקים האחרים בחיים.

אנחנו רגילים לחיים מהירים ושינוי מתמיד ויוגה מתאמן כל יום יכול להיות משימה מרתיעה. אז, מה אתה יכול לעשות כדי להפוך את זה כיף? אתה זריזות אותו עם קוביות יוגה. פָּשׁוּט!

אבל, איך לעשות את זה ואיפה לקנות אותם? אם שאלות כאלה המציקות לך, אז אין לך מה לדאוג, אנחנו נדריך אותך בכל זאת. רק לבדוק בהמשך.

מהו בלוק יוגה?

מדרגות היוגה מסייעות התקנים. אם אתה לא מסוגל למתוח מספיק או חושב דחיפה קטנה תגרום לך למתוח יותר, אז בלוקי יוגה הם ההימור הטוב ביותר שלך.

מדרגות היוגה הם מכשירים דמויי לבנים המשפרים יישור שלך בזמן תרגול יוגה. זה לא רק למתחילים. גם מאמנים יוגה מקצועיים משתמשים בהם.

למתחילים, בלוקים יוגה להפוך האסאנות קלים להניח וחזק. בנוסף, במקרה של מתרגלים מנוסים יותר, הם עוזרים יותר תנוחות ידי סיוע למתוח יותר תוך הגנה עליהם מפני משיכות פציעות.

מדרגות היוגה לתמוך ולייצב את גופך במהלך תרגול היוגה ולהפוך את היוגה בדרישה הפיסית מציבה קצת ילדון קל.

הגה במקור לפופולרי על ידי גורו יוגה האגדי, ב.ק.ס. איינגר, בלוקים יוגה הם כלים שיסייעו לך להביע תנוחות שלך עמוק עם התאמה טובה יותר.

 
 
 
 
 

הם מתנה ובחירת המילים הנכונות היא קריטית עבור הפעלות יוגה גדולות. למד כיצד לעשות זאת בהמשך.

כיצד לבחור את בלוק יוגה המושלם?

כאשר אתה בוחר בלוק יוגה, אתה חייב לזכור את הגודל, חומר, עלות, ומספר. גודל אידיאלי עבור בלוק יוגה הוא 9 x 4.5 x 3 אינץ. אבל, תמצאו גדול וקטן מידות בשוק.

בחר גודל קטן אחד אם יש לך ידיים קטנות בגודל של גמיש יחסית. וגם, אם יש לך ידיים גדולות עם גמישות פחות, אז בלוקים גדולים יעבוד הכי טוב בשבילך.

בתחילה, עץ ששימש לביצוע אבני יוגה, אבל עכשיו אתה יכול למצוא אותם קצף ושעם מדי. בואו ללמוד עוד על החומרים המשמשים לייצור בלוקי יוגה להלן.

סוגים של אבני יוגה

מדרגות יוגה קצף

בלוקים יוגה קצף הם האור יכול לקחת בלחץ יותר בלי פגום או מעוות בכל דרך. בלוקי יוגה הקצף פועלים בצורה הטובה ביותר למתחילים מחפשים תמיכה לעשות אסאנות יוגה.

הם זמינים בצבעי ניאון בוהקים בשוק ולעשות עבור כלי אטרקטיבי. בלוקים יוגה קצף מצוינים עבור עמידה תנוחות ישיבה והם נוחים לשימוש.

מדרגות יוגה קורק

אם אתה מרגיש, בלוקי יוגה קצף לא מספקים לך מספיק אחיזה; אז אפשרות טובה יותר תהיה ללכת על בלוקי יוגה פקק. המחיר והגמישות שלהם נופלים בין הקצף ואלה פקק.

את גמישותו של בלוקי יוגה הפקק היא הגונה, והם טיפה כבדה יותר בלוקי הקצף. בלוקי יוגה קורק זמינים בצבעים עדינים בשוק והם אסתטיים יותר נעים לעין.

בלוקים יוגה קורק יש לסיים מעולה והם ידידותיים לסביבה. נוכחותם בחדר האימון הופכת השפעה מרגיעה.

מדרגות יוגה ווד

בלוקי יוגה עץ הם אבני יוגה המקורי ומסורתי לפני בלוקי יוגה קצף ושעם הגיעו למקומו. הם יקרים כל כך לבחור אותם בקפידה.

בלוקי יוגה עץ עבים לא גמישים מדי שיכול להיות בעיה כל כך לבדוק לפני שאתה בוחר בלוק יוגה מעץ. אובניים יוגה הבמבוק, בפרט, הם כבדים ומבצע אותם מסביב יכולים לקבל קשים.

עכשיו שאתה יודע הכל על סוגים שונים של בלוקים יוגה איזה מהם יתאים לך את הטוב ביותר בוא נראה איך אתה יכול לשלב אותם בתנוחות יוגה שלך.

כיצד להשתמש בלוקים ליוגה?

בואו ניקח שלוש תנוחות יוגה התאמנו כלל ולבדוק כיצד ניתן להשתמש בלוקי יוגה להניח את התנוחה בנוחות או לשפר אותם.

1. Paschimottanasana (יושב כפיפה לפנים)

אודות Pose- Paschimottanasana או כפיפה לפנים בישיבה הוא אסאנה ישיבה פשוטה לכאורה מתן מתיחה בשפע. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת האטה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך לפחות 30 עד 60 שניות.

כיצד ליישם יוגה לחסימת Paschimottanasana דורש גמישות טובה, כמתחיל, אתה צריך את העזרה של בלוק יוגה לתרגל אותו.

מניח בלוק יוגה על הקרקע לשבת על התחת שלך בקצה אותו. כתוצאה מכך, האגן שלך נוטה קדימה ומקל לך להתכופף קדימה. להאריך את הידיים לכיוון הרגליים.

2. Sethu Bandhasana (תנוחת הגשר)

אודות Pose- Sethu Bandhasana או תנוחת הגשר הוא אסאנה שנראה כמו גשר כאשר ההנחה. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה והחזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

כיצד ליישם יוגה לחסימה ללגימה טובה יותר Sethu Bandhasana, הניח לבנת יוגה בין הירכיים התחתונות שלך.

בלוק יוגה הופך את הירכיים הפנימיות גומרות יחד יישור הברכיים ולאפשר אגן להרים גבוה.

3. בדהה קונאסאנה (פרפר Pose)

אודות Pose- בדהה קונאסאנה או פרפר להוות דומה פרפר בכנפיו. זה גם נראה כמו העמדה של סנדלר יושב לעבוד. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. תרגל אותו על בטן ריקה והחזק אותו במשך 1 עד 5 דקות.

כיצד ליישם יוגה לחסימת שימוש בלוקי יוגה בדהה קונאסאנה מקלה על בעלים במפשעה חזקה להתאמן אסאנה בצורה מדויקת יותר.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקחת שני רחובות ומקום אחד לכל תחת הברכיים. זה מפחית את המשקל של הרגליים על הירכיים הפנימיות עוזרות לך לתרגל אסאנה ללא הדגשת הירכיים הרבה.

עכשיו, בואו לענות על כמה שאלות נפוצות על בלוקי יוגה.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

איך לבחור את בלוק יוגה נכון?

בעת בחירת בלוק יוגה, יש לזכור את הגודל של הידיים, את המשקל של בלוק יוגה וגמישות ויציבות שלך. קח את העצה של המורה ליוגה שלך כדי להבין את אבני יוגה הטוב ביותר.

באיזו תדירות אוכל להשתמש בלוקים יוגה במהלך התרגול?

אתה יכול להשתמש בלוקי יוגה כל יום אם אתה מרגיש את זה.

תרגול יוגה היא חוויה יפה. זה משביח את האישיות והחיים שלך שאין כמותו. אז, אתה חייב לשקול כל מה שצריך כדי לשפר בתרגילי היוגה, ואת אופן אחד מעניין שאתה יכול לעשות הוא לעשות שימוש בסוגים שונים של בלוקי יוגה רוק בתרגילי היוגה.