10 Ефективна Поза Йоги вилікувати тривожність

Home » Review » Health » 10 Ефективна Поза Йоги вилікувати тривожність

10 Ефективна Поза Йоги вилікувати тривожність

Шум і суєта життя стали серйозною причиною стресу і тривог для більшості з нас. Кожна друга людина має Worry лінії на лобі, які явно вказують на їх стан розуму. Отже, давайте зробимо крок назад і зрозуміти, що таке занепокоєння насправді.

Що таке тривога?

Взагалі кажучи, тривога розлади такого роду підбурює страх, занепокоєння, тривогу і нервозність.

Ці емоції впливають на подальше, як ми поводимося, якщо вона тривала, вони можуть вплинути на вас фізично, а також. Занепокоєння тривожна, і в той час як м’який бій не може мати серйозні наслідки, важка тривога може зробити істотний вплив на наше повсякденне життя.

Люди знаходяться в загальному стані занепокоєння, коли вони стикаються з проблемою. Це нормально. Це дійсно стає проблемою, коли занепокоєння заважає вашому сну або, як ви функціонувати в цілому. Тривога виникає, коли реакція непропорційна, що зазвичай очікується, коли ви зіткнулися з ситуацією.

Яка Йога допомогти вилікувати тривожність?

Йога дає вашому тілу гарну розтяжку і стимулює різні гормони. Він також лікує нервову систему. Простягання заспокоює розум і розслабляє тіло. Це майже здається, що ваше тіло випускає всю напругу, яке захоплюється між м’язами. Загоєння нервової системи також сприяє виділенню ендорфінів, які є гормонами щастя. Хочеш знати, як робить йогу допомоги з тривогою і стресом? Практикуючий будь асани або пранаями допомагає зняти стрес. Ось деякі прості пози, які ви можете почати с.

Топ 10 Пози в йозі для тривоги і зняття стресу

1. Ustrasana

Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його переваги

Ustrasana дає вашому тілу гарну розтяжку. Це не тільки звільняє накопичився стрес, але і забезпечує підвищену циркуляцію крові по всьому тілу. Правильна циркуляція крові означає більше кисню, який допомагає зцілити розум і тіло ретельно. Ця асана є відмінним засобом для боротьби з тривогою.

2. сету Bandhasana

сету Bandhasana

Так само, як Ustrasana, ця асана також дозволяє поліпшити циркуляцію крові по всьому тілу. Спинка отримує хорошу розтяжку. Це допомагає заспокоїти розум і зменшити стрес. Ця асана бореться з безсонням, а також. Таким чином, це хороша асана на практику, коли у вас є проблеми тривоги.

3. Баддха Конасана

Ця асана настільки легко, що просто про будь-хто може зробити це. Це в основному простягається ваші внутрішні стегна і пахової області, але прямо назад і розтягнути в ногах змусить вас почувати себе краще. Ваше занепокоєння і стрес автоматично зменшити, як ваш розум заспокоюється. Ця асана також допомагає вилікувати тривожність.

4. Paschimottanasana

Як це зробити Paschimottanasana і які його переваги

Ця асана сидить нахил вперед, який допомагає розтягнути майже кожен біт вашого тіла і розслабляє вас, як добре. Ця асана зачіпає ваш розум, тіло і душу, тримаючи вас щасливими і здоровими. Як ви віддалися в цьому асани, ваш розум заспокоюється і занепокоєння залишає ваше тіло. Практикуйте насолоджуватися життям тривоги безкоштовно.

5. Dandasana

Ця асана в першу чергу допомагає розвивати основні сили. Це дуже легко, але ви повинні включати свій розум і тіло, коли ви практикуєте цю асану. Він працює на вашому ядрі і хребта і вивільняє стрес. Ця асана є одним з основних один, що ви можете почати практикувати, щоб зменшити занепокоєння.

6. Утхіта Trikonasana

Утхіта Trikonasana

Ця асана має цікаву особливість – протиставлення сили. Ця функція балансує дві протилежні енергії і допомагає знайти синергію між ними. Це легко асана, але ви повинні бути присутніми в момент, щоб зробити більшість з них. Твіст і розтягуватися, що вона включає в себе занепокоєння реліз допомогу і заспокоїти свій розум і тіло.

7. Marjariasana

Як це зробити Marjariasana і які його переваги

Ця асана повністю згинає хребет, і коли ви об’єднаєте цю асану з диханням, вона піднімає свої переваги. Один з кращих переваг цього асани є зняття стресу. Це робить ваше тіло більш гнучким і покращує кровообіг. Таким чином, він має великі цілющі властивості, які розслаблюють і заспокоюють розум і тіло.

8. Balasana

Balasana є відновної, заспокійливої ​​позою, що розслабляє і омолоджує організм. Розтягування в спині розслабляє хребет. Він заспокоює м’язи, тим самим допомагаючи полегшити біль, особливо в спині, шиї і плечах. Коліна також розтягуються і розслабленим, і, отже, сухожилля, м’язи, а також суглоби зцілилися і приготувалися до функціонування. Поза нагадує положення плоду і, як кажуть, щоб забезпечити фізичний, розумовий і емоційне розраду до буття.

Ця поза дійсно сприяє позитивним емоціям, транспортуючи вас назад в ваші дні дитинства і позбавивши вас хворіють почуття і зарозумілості.

9. Dhanurasana

Ця асана повністю розширюється і відкриває плечі, груди і шию. Це робить м’язи живота і спини сильними і знімає стрес і занепокоєння.

10. Шавасана

Шавасана одна з кращих поз йоги для занепокоєння і полегшення депресії. Шавасани дозволяє кінцевої релаксації вашого тіла і розуму, який є настільки ж важливим, як фізичні вправи і збалансоване харчування є.

Після напруженого тренування, яка включає розтягнення, скручування, укладання договорів, і інвертування м’язів, Шавасани дозволяє вашому тілу відпочити і перегрупуватися. Навіть самі занедбані м’язи отримають якийсь час, щоб відпустити їх напруги в такий короткий проміжок часу.

Йога дає нервову систему в цілому багато нейром’язової інформації. Шавасани допомагає вашій нервової системи інтегрувати цю інформацію, перш ніж ваш розум стає зайнятий з регулярним стресом дня.

Практика йоги регулярно, і ви помітите, як заспокійливий це. Ваше життя буде автоматично здаватися легше, і тривога і стрес буде триматися в страху. Почніть з цими простими асанами в йозі для полегшення тривоги, і ваш розум і тіло будуть просити більше. Йога викликає звикання!