10 Ефективна Поза Йоги вилікувати тривожність

Home » Review » Health » 10 Ефективна Поза Йоги вилікувати тривожність

10 Ефективна Поза Йоги вилікувати тривожність

Шум і суєта життя стали серйозною причиною стресу і тривог для більшості з нас. Кожна друга людина має Worry лінії на лобі, які явно вказують на їх стан розуму. Отже, давайте зробимо крок назад і зрозуміти, що таке занепокоєння насправді.

Що таке тривога?

Взагалі кажучи, тривога розлади такого роду підбурює страх, занепокоєння, тривогу і нервозність.

Ці емоції впливають на подальше, як ми поводимося, якщо вона тривала, вони можуть вплинути на вас фізично, а також. Занепокоєння тривожна, і в той час як м’який бій не може мати серйозні наслідки, важка тривога може зробити істотний вплив на наше повсякденне життя.

Люди знаходяться в загальному стані занепокоєння, коли вони стикаються з проблемою. Це нормально. Це дійсно стає проблемою, коли занепокоєння заважає вашому сну або, як ви функціонувати в цілому. Тривога виникає, коли реакція непропорційна, що зазвичай очікується, коли ви зіткнулися з ситуацією.

Яка Йога допомогти вилікувати тривожність?

Йога дає вашому тілу гарну розтяжку і стимулює різні гормони. Він також лікує нервову систему. Простягання заспокоює розум і розслабляє тіло. Це майже здається, що ваше тіло випускає всю напругу, яке захоплюється між м’язами. Загоєння нервової системи також сприяє виділенню ендорфінів, які є гормонами щастя. Хочеш знати, як робить йогу допомоги з тривогою і стресом? Практикуючий будь асани або пранаями допомагає зняти стрес. Ось деякі прості пози, які ви можете почати с.

Топ 10 Пози в йозі для тривоги і зняття стресу

1. Ustrasana

Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його переваги

Ustrasana дає вашому тілу гарну розтяжку. Це не тільки звільняє накопичився стрес, але і забезпечує підвищену циркуляцію крові по всьому тілу. Правильна циркуляція крові означає більше кисню, який допомагає зцілити розум і тіло ретельно. Ця асана є відмінним засобом для боротьби з тривогою.

2. сету Bandhasana

сету Bandhasana

Так само, як Ustrasana, ця асана також дозволяє поліпшити циркуляцію крові по всьому тілу. Спинка отримує хорошу розтяжку. Це допомагає заспокоїти розум і зменшити стрес. Ця асана бореться з безсонням, а також. Таким чином, це хороша асана на практику, коли у вас є проблеми тривоги.

3. Баддха Конасана

Ця асана настільки легко, що просто про будь-хто може зробити це. Це в основному простягається ваші внутрішні стегна і пахової області, але прямо назад і розтягнути в ногах змусить вас почувати себе краще. Ваше занепокоєння і стрес автоматично зменшити, як ваш розум заспокоюється. Ця асана також допомагає вилікувати тривожність.

4. Paschimottanasana

Як це зробити Paschimottanasana і які його переваги

Ця асана сидить нахил вперед, який допомагає розтягнути майже кожен біт вашого тіла і розслабляє вас, як добре. Ця асана зачіпає ваш розум, тіло і душу, тримаючи вас щасливими і здоровими. Як ви віддалися в цьому асани, ваш розум заспокоюється і занепокоєння залишає ваше тіло. Практикуйте насолоджуватися життям тривоги безкоштовно.

5. Dandasana

Ця асана в першу чергу допомагає розвивати основні сили. Це дуже легко, але ви повинні включати свій розум і тіло, коли ви практикуєте цю асану. Він працює на вашому ядрі і хребта і вивільняє стрес. Ця асана є одним з основних один, що ви можете почати практикувати, щоб зменшити занепокоєння.

6. Утхіта Trikonasana

Утхіта Trikonasana

Ця асана має цікаву особливість – протиставлення сили. Ця функція балансує дві протилежні енергії і допомагає знайти синергію між ними. Це легко асана, але ви повинні бути присутніми в момент, щоб зробити більшість з них. Твіст і розтягуватися, що вона включає в себе занепокоєння реліз допомогу і заспокоїти свій розум і тіло.

7. Marjariasana

Як це зробити Marjariasana і які його переваги

Ця асана повністю згинає хребет, і коли ви об’єднаєте цю асану з диханням, вона піднімає свої переваги. Один з кращих переваг цього асани є зняття стресу. Це робить ваше тіло більш гнучким і покращує кровообіг. Таким чином, він має великі цілющі властивості, які розслаблюють і заспокоюють розум і тіло.

8. Balasana

Balasana є відновної, заспокійливої ​​позою, що розслабляє і омолоджує організм. Розтягування в спині розслабляє хребет. Він заспокоює м’язи, тим самим допомагаючи полегшити біль, особливо в спині, шиї і плечах. Коліна також розтягуються і розслабленим, і, отже, сухожилля, м’язи, а також суглоби зцілилися і приготувалися до функціонування. Поза нагадує положення плоду і, як кажуть, щоб забезпечити фізичний, розумовий і емоційне розраду до буття.

Ця поза дійсно сприяє позитивним емоціям, транспортуючи вас назад в ваші дні дитинства і позбавивши вас хворіють почуття і зарозумілості.

9. Dhanurasana

Ця асана повністю розширюється і відкриває плечі, груди і шию. Це робить м’язи живота і спини сильними і знімає стрес і занепокоєння.

10. Шавасана

Шавасана одна з кращих поз йоги для занепокоєння і полегшення депресії. Шавасани дозволяє кінцевої релаксації вашого тіла і розуму, який є настільки ж важливим, як фізичні вправи і збалансоване харчування є.

Після напруженого тренування, яка включає розтягнення, скручування, укладання договорів, і інвертування м’язів, Шавасани дозволяє вашому тілу відпочити і перегрупуватися. Навіть самі занедбані м’язи отримають якийсь час, щоб відпустити їх напруги в такий короткий проміжок часу.

Йога дає нервову систему в цілому багато нейром’язової інформації. Шавасани допомагає вашій нервової системи інтегрувати цю інформацію, перш ніж ваш розум стає зайнятий з регулярним стресом дня.

Практика йоги регулярно, і ви помітите, як заспокійливий це. Ваше життя буде автоматично здаватися легше, і тривога і стрес буде триматися в страху. Почніть з цими простими асанами в йозі для полегшення тривоги, і ваш розум і тіло будуть просити більше. Йога викликає звикання!

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.