10. Efektīva Jogas pozas Cure Trauksme

Home » Review » Health » 10. Efektīva Jogas pozas Cure Trauksme

10. Efektīva Jogas pozas Cure Trauksme

Burzmas dzīves ir kļuvušas par nopietnu iemesls stresu un nemieru, lai lielākā daļa no mums. Katrs otrais cilvēks ir jāuztraucas līnijas uz viņu pieres, kas skaidri norāda viņu stāvokli prātā. Tātad, ļaujiet mums veikt soli atpakaļ un vispirms saprast, kas trauksmi patiešām ir.

Kas ir Trauksme?

Vispārīgi runājot, trauksme ir slimība, kas veida iniciē bailes, raizes, bažas, un nervozitāte.

Šīs emocijas vēl vairāk ietekmēt to, kā mēs uzvesties, un, ja iespējama ilgstoša, tie var jūs ietekmēt fiziski, kā arī. Trauksme ir satraukumu, un, lai gan viegls cīkstēšanās nedrīkst būt nopietnas sekas, smaga trauksme var būt liela ietekme uz mūsu ikdienas dzīvi.

Cilvēki ir ar vispārējo stāvokli jāuztraucas, kad viņi saskaras ar izaicinājumu. Tas ir normāli. Tas tiešām kļūst bažas, kad jāuztraucas traucē jūsu miega, vai kā jūs funkcionētu kopumā. Nemiers notiek, ja jūsu reakcija ir proporcionāla tam, kas parasti tiek gaidīts, kad jūs saskaras ar situāciju.

Kā Vai Joga Palīdzība Cure Trauksme?

Joga dod jūsu ķermenis labu stiept un stimulē dažādus hormonus. Tas arī dziedē nervu sistēmu. Posms nomierina prātu un atslābina jūsu ķermeni. Tā gandrīz liekas, ka jūsu organisms atbrīvojas visu spriedzi, kas ir iesprūdusi starp jūsu muskuļiem. Nervu sistēmas dziedināšana arī palīdz atbrīvot endorphins, kas ir laimīgs hormoni. Vēlaties uzzināt, kā tas jogas palīdzību ar trauksmi un stresu? Praktizē jebkuru asana vai Pranajama palīdz mazināt stresu. Šie ir daži vienkārši rada, ka jūs varat sākt ar.

Top 10 Pozas jogas trauksmes un Stress Relief

1. Ustrasana

Kā to darīt Ustrasana (Camel Pose) un kādas ir tās priekšrocības

Ustrasana dod jūsu ķermenis labu stiept. Tas ne tikai atbrīvo pent-up stresu, bet arī nodrošina uzlabotu asinsriti visā organismā. Pareiza asins cirkulācija ir vairāk skābekļa, kas palīdz dziedēt prātu un ķermeni pamatīgi. Šī asana ir lielisks līdzeklis, lai cīnītos pret trauksmi.

2. Setu Bandhasana

Setu Bandhasana

Tāpat kā Ustrasana šī asana arī ļauj labāk asinsriti visā organismā. Aizmugurējā saņem labu stiept. Tas palīdz nomierināt prātu un samazināt stresu. Šī asana apkaro bezmiegu, kā arī. Tādēļ tā ir laba asana praktizēt, ja jums ir trauksmes problēmas.

3. Baddha Konasana

Šī asana ir tik vienkārši, ka tikai par ikviens var darīt to. Tā būtībā stiepjas jūsu iekšējā augšstilbiem un cirkšņa apvidū, bet taisni atpakaļ un stiept kājas liek jums justies labāk. Jūsu trauksme un stress automātiski samazinās, kā jūsu prāts nomierinās. Šī asana arī palīdz izārstēt trauksmi.

4. Paschimottanasana

Kā to darīt Paschimottanasana un kādas ir tās priekšrocības

Šī asana ir sēž uz priekšu liekties, kas palīdz izstiept gandrīz katru mazliet par savu ķermeni un atslābina jūs kā labi. Šī asana pieskaras savu prātu, ķermeni un dvēseli, saglabājot jūs laimīgu un veselīgu. Kā jūs dzert šo asana, jūsu prāts nomierinās un jāuztraucas atstāj savu ķermeni. Praksē tas baudīt trauksmes brīvu dzīvi.

5. Dandasana

Šī asana galvenokārt palīdz attīstīt galvenais spēks. Tas ir ļoti vienkārši, bet jums ir nepieciešams iesaistīt savu prātu un ķermeni, kad jūs praksē šo asana. Tas darbojas uz jūsu kodols un mugurkaula un atbrīvo no stresa. Šī asana ir pamata viens, ka jūs varat sākt praktizēt, lai mazinātu trauksmi.

6. Utthita Trikonasana

Utthita Trikonasana

Šī asana ir interesanta iezīme – opozīciju spēkā. Šī funkcija līdzsvaro divus pretējus enerģiju un palīdz rast sinerģiju starp tiem. Tas ir viegli asana, bet jums ir nepieciešams, lai būtu klāt brīdī, lai padarītu lielāko daļu no tā. Vērpjot un stiept, ka tas ir saistīts palīdzētu atbrīvot nemieru un nomierināt savu prātu un ķermeni.

7. Marjariasana

Kā to darīt Marjariasana un kādas ir tās priekšrocības

Šī asana pilnīgi flexes savu mugurkaulu, un, kad jūs apvienot šo asana ar elpošanu, tas paaugstina tās priekšrocības. Viens no labākajiem priekšrocības šī asana ir stress release. Tas padara jūsu ķermeņa elastīgāku un uzlabo asinsriti. Tādējādi, tas ir lielas ārstnieciskās īpašības, kas atpūsties un nomierinātu savu prātu un ķermeni.

8. Balasana

Balasana ir atjaunojošās, nomierinoša pozā, kas mīkstina un atjauno ķermeni. Ar muguras stiept atslābina mugurkaulu. Tas nomierina muskuļus, tādējādi palīdzot mazināt sāpes, it īpaši muguras, kakla un pleciem. Par ceļi ir arī izstiepts un atvieglinātas, un tāpēc, cīpslas, muskuļi, kā arī šuves sadzijušas un izgatavoti gatavs darboties. Poza atgādina augļa stāvokli un teica, lai nodrošinātu fizisko, garīgo un emocionālo mierinājumu pie būtni.

Šī poza patiesi veicina pozitīvas sajūtas, transportējot jūs atpakaļ uz savu bērnības dienām un sloksņošanas jums slimiem jūtām un augstprātību.

9. Dhanurasana

Šī asana pilnīgi paplašina un atver pleciem, krūtīm un kakla. Tas padara vēdera muskuļi un muguras spēcīga un mazina stresu un nemieru.

10. Shavasana

Shavasana ir viens no labākajiem jogas pozas, lai trauksme un depresija atbrīvojumu. Shavasana ļauj gala relaksācija savu ķermeni un prātu, kas ir tikpat svarīga kā fiziskā slodze un sabalansēts uzturs ir.

Pēc spraiga treniņu, kas ietver stiepšanās, vīšanas, līgumu slēgšanu, un apgāžot muskuļus, Shavasana ļauj jūsu organismam atpūsties un pārgrupēt. Pat visvairāk novārtā muskuļi saņems kādu laiku, lai ļautu iet savu stresu tik īsā laika posmā.

Joga apgādā nervu sistēma ar visai daudz neiromuskulāro informāciju. Shavasana palīdz jūsu nervu sistēmu integrēt šo informāciju, pirms jūsu prāts kļūst aizņemts ar regulāru stresu dienas.

Praktizēt jogu regulāri, un jūs redzēsiet, cik nomierinošas tas ir. Jūsu dzīve būs automātiski šķiet vieglāk, un trauksme un stress tiks uzturēta līcī. Sākt ar šiem viegli asanas, kas joga nemiers atvieglojumu, un jūsu prāts un ķermenis lūgs vairāk. Joga ir atkarību!