10 Tõhus Jooga Poosid Cure Ärevus

Home » Review » Health » 10 Tõhus Jooga Poosid Cure Ärevus

10 Tõhus Jooga Poosid Cure Ärevus

Tõuklema ja sebimine elu on muutunud tõsiseks põhjuseks stress ja ärevus enamik meist. Iga teine ​​inimene on mure read oma otsaesist, mis selgelt näitavad oma vaimset seisundit. Niisiis, võtkem sammu tagasi ja esimene mõista, mida ärevus tegelikult on.

Mis on Ärevus?

Üldiselt ärevus on häire, mis omamoodi õhutab hirm, mure, hirm ja närvilisus.

Need emotsioonid veelgi mõjutada, kuidas me käituma, ja kui pikaajaline, nad võivad mõjutada teid füüsiliselt samuti. Ärevus on segadusse ja samas kerge hooaeg ei pruugi olla tõsised tagajärjed, tugev ärevus võib olla suur mõju meie igapäevaelus.

Inimesed on üldiselt riigi muretse, kui nad seisavad silmitsi väljakutsega. See on normaalne. See on tõesti muutub muret kui mure segab une või kuidas sa toimima üldiselt. Ärevus tekib siis, kui teie reaktsioon on ebaproportsionaalne, mida tavaliselt oodatakse, kui olete sattunud.

Kuidas Jooga Abi Cure Ärevus?

Jooga annab keha hea venitada ja stimuleerib erinevate hormoone. Samuti paraneb närvisüsteemi. Venitada rahustab meelt ja lõdvestab keha. See peaaegu tundub keha vabaneb kõik pinged, mis on lõksus vahel lihaseid. Paranemise närvisüsteemi aitab vabastamist endorfiine, mis on õnnelik hormoonid. Tahad teada kuidas jooga aitab ärevuse ja stressi? Harjutamine tahes Asana või Pranayama aitab leevendada stressi. Need on mõned lihtne poose, et saate alustada.

Top 10 poosi Jooga Ärevus ja stress Relief

1. Ustrasana

Kuidas teha Ustrasana (Camel Pose) ja mis on selle eelised

Ustrasana annab keha hea venitada. See mitte ainult vabastab Likvideeriti stress, vaid tagab ka täiustatud vereringet kogu keha. Õige vereringet tähendab rohkem hapnikku, mis aitab tervendada keha ja vaimu põhjalikult. See asana on suurepärane vahend, et võidelda ärevus.

2. Setu Bandhasana

setu Bandhasana

Just nagu Ustrasana, Asana liiga võimaldab paremini vereringet kogu keha. Taga saab hea venitada. See aitab rahulik meel ja vähendada stressi. See asana võitleb unetus samuti. Seetõttu on hea Asana praktiseerida, kui sul on ärevus küsimusi.

3. Baddha Konasana

See asana on nii lihtne, et peaaegu keegi ei saa seda teha. Põhiliselt ulatub oma sisemine reie ja kubeme piirkonnas, kuid kohe tagasi ja venitada jalgu teha te tunnete end paremini. Teie ärevus ja stress automaatselt vähendada nii meelt rahuneb. See Asana aitab ravida ärevus.

4. Paschimottanasana

Kuidas teha Paschimottanasana ja mis on selle eelised

See asana on istuva edasi Bend, mis aitab venitada peaaegu iga natuke oma keha ja lõdvestab teid samuti. See asana puudutab meelt, keha ja hinge, hoides sind õnnelikuks ja tervislik. Nagu te anduma Asana, meelt rahuneb ja mure jätab oma keha. Praktikas nautida ärevus-vaba elu.

5. Dandasana

See asana peamiselt aitab teil arendada tuum tugevus. See on väga lihtne, kuid sa pead kaasata oma keha ja vaimu, kui te tava Asana. See toimib oma tuum ja lülisamba ja väljaanded stress. See asana on põhiline üks, et saate alustada harjutamiseks ärevuse.

6. Utthita Trikonasana

Utthita Trikonasana

See asana on huvitav omadus – opositsiooni jõu. See funktsioon tasakaalustab kahe vastandatud energiaallikad ja aitab leida nendevahelist. See on lihtne Asana, kuid teil on vaja esineda hetkel kõige paremini seda. Twist ja venitada, et see hõlmab abi vabastamist ärevus ja rahulikult oma keha ja vaimu.

7. Marjariasana

Kuidas teha Marjariasana ja mis on selle eelised

See asana täiesti painutab oma selg, ja kui sa ühendada Asana koos hingamisteede, see tõstab selle eeliseid. Üks parimaid eeliseid Asana on stress vabastamist. See muudab keha paindlikumaks ja parandab vereringet. Seetõttu on suur tervendav omadused, mis lõõgastavad ja rahulikult oma keha ja vaimu.

8. Balasana

Balasana on taastava, rahustav poosi, et lõõgastab ja turgutab keha. Venitada tagasi lõdvestab selgroo. See rahustab lihaseid, aidates sellega leevendada valu, eriti seljale, kaelale ja õlgadele. Põlved on ka venitatud ja pingevaba, ning seetõttu, kõõlused, lihased, samuti liigeste paranevad ja tegi valmis toimiv. Kujutada meenutab loote asendis ja on öelnud, et pakkuda füüsilise, vaimse ja emotsionaalse lohutust heaolu.

See poosi tõeliselt edendab positiivseid tundeid, transpordivad sa tagasi oma lapsepõlve jooksul ja lammutamine teid haigeks tundeid ja ülbus.

9. Dhanurasana

See asana täiesti laieneb ja avab õlgadele ja kaelale. See teeb kõhulihaseid ja tagasi tugev ja vähendab stressi ja ärevust.

10. Shavasana

Shavasana on üks parimaid jooga kujutab ärevuse ja depressiooni leevendamiseks. Shavasana võimaldab ülim leevendamist oma keha ja vaimu, mis on sama olulised kui kasutamise ja tasakaalustatud toitumine on.

Pärast pingelist treeningut, mis hõlmab venitamine, keerates, Hankija, ja ümberpööramise lihaseid, Shavasana võimaldab oma keha puhata ja koondada. Isegi kõige tähelepanuta lihased saavad mõnda aega, et lasta minna oma stressi nii lühikese ajavahemiku jooksul.

Jooga esitab närvisüsteemi kogu palju neuromuskulaarse teavet. Shavasana aitab närvisüsteemi integreerida see teave enne meelt saab hõivatud regulaarne stressi päev.

Joogat regulaarselt ja märkad, kuidas rahustav see on. Teie elu automaatselt tunduda lihtsam ja ärevus ja stress hoitakse eemal. Alusta neid lihtne asanas jooga ärevus leevendust ja oma keha ja vaimu küsib rohkem. Jooga on sõltuvust!

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.