10 Účinné Jóga Cure úzkosti

Home » Review » Health » 10 Účinné Jóga Cure úzkosti

10 Účinné Jóga Cure úzkosti

Shon života se staly vážnou příčinou stresu a úzkosti pro většinu z nás. Každý druhý člověk má vrásky na čelo, které jasně indikují stav jejich mysli. Takže, pojďme se krok zpět a nejprve pochopit, co úzkost ve skutečnosti je.

Co je úzkost?

Obecně lze říci, úzkost je porucha, která tak nějak podněcuje strach, strach, obavy a nervozitu.

Tyto emoce dále ovlivnit, jak se chováme, a je-li prodloužena, mohou mít vliv na vás i fyzicky. Úzkost je znepokojující, a zatímco mírný záchvat nemusí mít vážné následky, těžká úzkost může mít velký dopad na náš každodenní život.

Lidé jsou v obecném stavu starostí, když se potýkají s výzvou. To je normální. Je to opravdu stává problémem, když obavy ruší váš spánek, nebo tak, jak jste fungovat vůbec. Úzkost nastane, když vaše reakce je v poměru k tomu, co se obvykle očekává, když se potýkají s situaci.

Jak se jóga pomoci léčit úzkost?

Jóga dává vaše tělo dobré protáhnout a stimuluje různé hormony. To také léčí nervový systém. Úsek uklidňuje mysl a uvolňuje tělo. Skoro to vypadá, jako vaše tělo uvolňuje veškeré napětí, které je v pasti mezi vaše svaly. Hojení nervového systému také pomáhá endorfiny uvolňováním, které jsou šťastné hormony. Chcete vědět, jak se dělá jógu pomoc s úzkostí a stresu? Praktikování jakékoliv ásany nebo Pranayama Pomáhá zmírnit stres. To jsou některé jednoduché pózy, které můžete začít.

Top 10 představuje v józe pro úzkost a stres úlevu

1. Ustrasana

Jak to udělat Ustrasana (Camel Pose) a jaké jsou jeho výhody

Ustrasana dává vaše tělo dobré protáhnout. Je to nejen uvolní nahromaděnou stres, ale také zajišťuje lepší cirkulaci krve v celém těle. Správné krevní oběh znamená více kyslíku, který pomáhá léčit tělo a mysl důkladně. Tento asana je vynikajícím prostředkem pro boj proti úzkosti.

2. Setu Bandhasana

Setu Bandhasana

Stejně jako Ustrasana tento asana také umožňuje lepší prokrvení celého těla. Zadní strana dostane dobrou úsek. To pomáhá uklidnit mysl a snižují stres. To asana bojuje proti nespavosti stejně. Z tohoto důvodu, to je dobrá asana praktikovat, pokud máte problémy s úzkostnými stavy.

3. baddha Konasana

Tento asana je tak snadné, že jen asi každý může udělat. Je to v podstatě táhne vaše vnitřní stehna a třísla, ale rovná záda a protáhnout na nohou se budete cítit lépe. Vaše úzkost a stres automaticky sníží, jak vaše mysl zklidní. To asana pomáhá léčit úzkost.

4. Paschimottanasana

Jak to udělat Paschimottanasana a jaké jsou jeho výhody

Tento asana je usazena předklon, který pomáhá protáhnout téměř každý kousek vašeho těla a uvolňuje vás stejně. To asana dotkne svou mysl, tělo a duši, udržet si šťastný a zdravý. Jak si dopřát v tomto ásany, vaše mysl zklidní a starosti opustí své tělo. Cvičit, aby si úzkosti bez života.

5. Dandasana

To asana především vám pomůže vytvořit hlavní síla. Je to velmi jednoduché, ale je třeba zapojit svou mysl a tělo, když budete cvičit tento ásany. Funguje na jádru a páteře a uvolňuje stres. Tento asana je základní ten, který můžete začít cvičit ke zmírnění úzkosti.

6. Utthita Trikonasana

Utthita Trikonasana

Tento asana má zajímavou vlastnost – opozici síly. Tato funkce umožňuje nastavit vyvážení dvou protichůdných energií a pomůže najít synergie mezi nimi. Je to jednoduché ásany, ale musíte být přítomen v okamžiku, aby co nejvíce z toho. Twist a úsek, který zahrnuje nápovědu úzkost uvolnění a zklidněte svou mysl a tělo.

7. Marjariasana

Jak to udělat Marjariasana a jaké jsou jeho výhody

To asana úplně ohýbá páteř, a když zkombinujete tento ásany s dýcháním, ale povyšuje své výhody. Jeden z nejlepších výhod tohoto asana je uvolnění napětí. To je vaše tělo pružnější a zlepšuje krevní oběh. Proto má velké léčivé vlastnosti, které odpočinout a zklidněte svou mysl a tělo.

8. Balasana

Balasana je regenerační, uklidňující póza, která uvolňuje a omlazuje tělo. Úsek v zadní uvolňuje páteř. Zklidňuje svaly, a tím přispět ke zmírnění bolesti, a to zejména v oblasti hlavy, šíje a ramen. Kolena jsou také natažené a uvolněné, a proto, šlachy, svaly, stejně jako klouby jsou uzdraveni a připraveny pro fungování. Póza se podobá fetální pozici a je prý poskytnout fyzické, duševní a emocionální útěchu bytí.

Tato póza skutečně podporuje pozitivní pocity, dopravu zpět do svých dětských let a odizolování vás nemocných pocitů a arogance.

9. Dhanurasana

To asana zcela rozšiřuje a otevírá ramena, hrudník a krk. To dělá břišní svaly a záda silná a zmírňuje stres a úzkost.

10. Shavasana

Shavasana je jedním z nejlepších Jóga pro úzkost a deprese úlevu. Shavasana umožňuje dokonalou relaxaci těla a mysli, což je stejně důležité jako cvičení a vyvážená strava jsou.

Po usilovném tréninku, který zahrnuje strečink, kroucení, uzavírání smluv a obrácením svalů, Shavasana umožňuje vaše tělo odpočinout a přeskupit. Dokonce i ty zanedbané svaly budou mít nějaký čas pustit jejich napětí v tak krátkém čase.

Jóga vybaví nervový systém s spoustu nervosvalového informací. Shavasana pomáhá váš nervový systém tyto informace integrovat, než vaše mysl dostane zaneprázdněn pravidelného stresu během dne.

Cvičit jógu pravidelně, a uvidíte, jak uklidňující to je. Váš život bude automaticky zdát jednodušší, a úzkost a stres budou uchovávány na uzdě. Spuštění těchto jednoduché ásan v józe pro úzkost úlevu, a vaše mysl a tělo bude žádat více. Jóga je návykové!