12 вправ йоги, щоб отримати ваші стегна і стегна в формі

Home » Review » Fitness » 12 вправ йоги, щоб отримати ваші стегна і стегна в формі

12 вправ йоги, щоб отримати ваші стегна і стегна в формі

Завдяки нашим сидячий спосіб життя і відсутність фізичних вправ, ми схильні накопичувати жир в стегнах. Це змушує нас відчувати себе непривабливими. Але, не хвилюйтеся! Ось кілька основних асан в йозі, щоб зменшити стегна і стегна. Правильне поєднання дієти і йоги може зменшити жир в цих проблемних областях.

Йога для стегна

1. Utkatasana

Як це зробити Utkatasana і які його переваги

Також відомий як – Голова Поза

Переваги – Ця асана стимулює м’язи в ногах, особливо стегна і стегно. Сидячи на стільці , це легко, але коли ви сидите на уявному стільці, ваші м’язи впливають , як вони тримають форт для вашого тіла. Ваша вага тіла спочиває на ногах, особливо на м’язи стегон і стегон. Це не тільки тонізує ноги і будує м’язи , але зміцнює область теж.

Як це зробити – Стій прямо в Tadasana. Акуратно зігніть коліна і опустіть сідниці , як ніби ви сидите на уявному стільці. Вдихніть і розширити свої руки над головою. Утримуйте позу в протягом декількох секунд , як ви тримаєте потік дихання відбувається. Release.

Отверждение Підказки – Прислухайтеся до свого тіла. Якщо ви новачок, опустіть стегна рівно стільки , скільки ви можете, але поступово збільшується. Після того, як ви відчували себе комфортно в позі, ви можете пульсувати трохи збільшити інтенсивність і розтягнення в м’язах.

2. Virabhadrasana II

Також відомо як – Воїн Поза II

Переваги – Ця асана працює на ногах точно, але саме на внутрішній поверхні стегон. Перш за все , ця поза може виглядати просто, але це працює на м’язи , які не отримують уваги , коли ми проводимо наші щоденні клопоти. Краща частина полягає в тому , що обидві ноги отримати різні тренування в той же час, так що більше груп м’язів орієнтовані з цієї асани.

Як це зробити – Розширте ваші ноги так , щоб вони трохи більше , ніж на ширину плечей. Twist правої п’яти з пальцями , що вказують назовні, і використовувати ліву п’яту , щоб заземлити себе. Арка лівої п’яти повинна бути відповідно до правою ногою. Опустіть стегна , а потім випромінювати свою енергію, як ви простягнути руки таким чином, що вони знаходяться в одній лінії з плечима. Перетворіть свій погляд вперед і утримувати позу з цілісністю. Дихайте повільно і сильно , як ви тримаєте позу , а потім відпустіть. Повторіть з іншого боку.

Отверждение Підказка – Для досягнення найкращих результатів, розширити ділянку ніг і нижньої частини таза. Переконайтеся , що ви зберегти рівновагу і цілісність.

3. Natarajasana

Як це зробити Natarajasana і які його переваги

Також відомий як – Lord Of The Dance Поза

Переваги – згиначі стегна стимулюються і розтягуються в цьому дуже витончених позах. І внутрішні і зовнішні м’язи стегна опрацьовані на. Ця асана зміцнює ноги , як залишків тіла на одній нозі. Праворуч від таза до ваших ніг, всі м’язи в нозі тонізувати і розтягуються. Ваші стегна відкриті, і всі енергетичні блоки в ногах звільнені. Кровообіг в ногах посилюється, що дає свіжий приплив кисню і поживних речовин до них.

Як це зробити – Встаньте Tadasana. Підніміть праву ногу і розгойдуючи його за таке , що ваша права нога паралельно землі. Зігніть коліно, досягнете праву руку до правої ноги і розтягуватися. Після того, як ви осісти, протягнути ліву руку вперед. Ви можете тримати долоні витягнутих або вважати Гьян мудрий. Подивіться на ліві пальці. Утримуйте позу в протягом декількох секунд , як ви берете довгі, глибокі вдихи. Відпустіть і повторіть з іншого боку.

4. Ustrasana

Також відомий як – Camel Поза

Переваги – Ця асана блискуче розкриває свої грудні м’язи і згиначі стегна. Він також тонізує всі кінцівки, особливо стегна. Ця асана працює на передній частині вашого тіла, так що м’язи в лобових стегнах отримують ретельно тонус і стимулюються.

Як це зробити – Сядьте в Ваджрасану. Підніміть ваші стегна і підняти ваше тіло таким чином, що м’язи стегна і литкові м’язи перпендикулярні. Відкривають груди і нахилитися назад. Reach руки для ваших ніг, переконавшись , що ваші руки витягнуті. Акуратно повісьте голова , як ви дивитеся на спині. Утримуйте позу , як ви берете довгі, глибокі вдихи. Release.

5. Upavistha Конасана

Також відомо як – Сидяча Wide турецька Форвард Fold

Переваги – Ця асана працює дивно добре на верхній частині ніг. Крім даючи їм хорошу розтяжку, він працює на багато-ігнорованих внутрішньої поверхні стегон. Він будує міцність і гнучкість.

Як це зробити – Сядьте в Dandasana. Витягніть ноги так широко , як ви можете. Потім, принесіть свої долоні до центру. Якщо ви досить гнучкі, зігнути своє тіло і досягти голову до землі. Якщо немає, зігніть лікті , і нехай ваша голова висить. Вдих кілька разів, а потім повільно повернутися і привести ноги разом.

6. Ян Sirsasana

Як це зробити Ян Sirsasana і яке його перевага

Також відомий як – Голова до Коліно позі

Переваги – Ян Sirsasana працює в напрямку підвищення гнучкості стегон і тазостегнових суглобах. М’язи розтягуються, і є збільшення циркуляції крові. Це живить м’язи і тримає область здоровим. Ця асана допомагає зміцнити ноги теж.

Як це зробити – Припустимо Dandasana. Складіть ліве коліно так, щоб ліва нога знаходиться на правому стегні. Витягніть руки вгору, зігніть тулуб, і вийти за ногу з вашими руками. Вдихніть в праву частину живота. Утримання і відпустити, і повторіть з іншою ногою. Хоча ви покликані , щоб торкнутися голови до коліна в цьому асан, що є більш важливим в цій позі тримає спину прямо.

7. Баддха Конасана

Як зробити Баддха Конасана і які його переваги

Також відомий як – швець Поза, Метелик Поза, Зв’язаний Кут Поза

Переваги – Ця асана є дивним стегна ніж. Це також збільшує діапазон рухів стегон. Ваші внутрішні стегна розтягуються і тоновані, а м’язова маса будуються. Ця асана в основному працює на ваших стегнах і робить чудеса для них.

Як це зробити – Сядьте на килимок з ноги витягнув. Складіть коліна, і привести свої ноги до центру. Приєднуйтесь ноги і випрямити спину. Тримайте ноги долонями. Тепер, притисніть коліна до землі, наскільки це можливо. Утримуйте позу в протягом декількох секунд і відпустіть.

8. Маласанья

Також відомий як – Garland Поза

Переваги – Маласанья ще одна поза , яка працює в основному на ногах, особливо на стегнах. Це покращує циркуляцію крові і забезпечує хорошу розтяжку в ваших стегнах. Він розширює ваші стегна і дає м’язи ніг велику міцність і гнучкість.

Як це зробити – присідання на підлозі, переконавшись , що ваші ноги разом, і ваші сідниці від підлоги. Якщо вам зручно, підійміть тіло на носках. Приєднуйтесь до долоні в центрі, і акуратно спирайтеся ліктями з боків колін. Напружте коліна ліктями якомога ширше. Утримуйте позу в протягом принаймні трьох вдихів. Release.

Як це зробити Paripurna Navasana і які його переваги

Також відомий як – Naukasana, човен Поза

Переваги – Коли ви практикуєте цю асану регулярно, вона виходить за межі вашого тіла, тобто органів, нервів, кісток і м’язів, і проникає в саму серцевину вашого істоти. Як збалансувати вагу тіла на сідниці, ваше істота тремтить спочатку. Але, в цілому багато сил і рішучості побудований в протягом декількох секунд підвіски. Існує велика поліпшення циркуляції крові, а ноги отримати хорошу розтяжку.

Як це зробити – Сядьте в Dandasana. Потім підніміть ноги від землі. Коли вам вдається балансувати, підніміть руки від підлоги, і розтягнути їх перед вами. Робота зі створення «V» з вашої верхньої і нижньої частини тіла. Дихайте повільно і глибоко. Release.

10. Salabhasana

Також відомий як – Поза сарана, коник Поза

Переваги – Це ефективна йога вправи , щоб зменшити стегна і стегна, вона також працює на багатьох інших частинах тіла. Він зміцнює ноги і збільшує приплив крові. Ваші стегна і стегна (ноги, в цілому) залишаються сильними, гнучкими, і в хорошому стані.

Як це зробити – Ляжте на живіт і підніміть ноги від килима, прямо від стегна. Простягніть руки позаду себе і підійміть грудну клітку від підлоги. Підніміть підборіддя вгору і встановити свій погляд вперед. Утримуйте позу і дихайте кілька разів , перш ніж відпустити.

11. сету Bandhasana

Також відомий як – Міст Поза

Переваги – Ця асана покращує циркуляцію крові. Підвищені стегна забезпечувати хорошу розтяжку. М’язи стимулюються і тоновані, і будь-яка енергія розбиваються і відпускає.

Як це зробити – Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Акуратно підніміть стегна і назад від статі. Розправити плечі і протягнути руки так , що вони досягають ноги. Дихайте повільно і глибоко. Утримуйте позу в протягом декількох секунд і відпустіть.

12. Ананда Balasana

Як зробити Ананд Balasana і яке його перевага

Також відомий як – Happy Baby Поза, Dead Bug Поза

Переваги – Ця асана є одним з кращих в позі  йоги на стегнах. Це  працює на відкриття вашого тазостегнового суглоба. Ваші згиначів зігнуті, і всі внутрішні м’язи стегна розтягуються і стимулюються. Ця асана працює на м’язи спини теж, які, як правило , не працювали на. Краща частина про цю позі, що в той час як ви в ньому, ви можете направляти розтяжку і знайти те , що відчуває себе добре.

Як це зробити – Ляжте на спину. Підніміть ноги від підлоги, згинаючи їх у колінах. Розтягнути руки і тримають склепіння ваших ніг. Розім’яти ноги , використовуючи підтримку ваших рук. Тримайте коліна зігнуті, але ви можете зігнути їх в той час як ви знаходитесь в позі. Утримуйте позу , як ви рухатися і згинатися в протягом декількох секунд. Відпустіть і розслабтеся.

Ви коли-небудь пробували який-небудь з цих асан йоги, щоб зменшити стегна і стегна? Тримаючи ноги розтягується і згинається є надзвичайно важливим. Ви можете поскаржитися на ці стегна бути жиру, але коли м’язи не працювали на, це може привести до більш серйозних проблем. Не так довго чекати! Побалуйте в йозі. Отримуйте задоволення, як ви зміцните ваші стегна і стегно, і будувати, що м’язові.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.