5 Ефективна йога Пози для синдрому роздратованого кишечника

Home » Review » Health » 5 Ефективна йога Пози для синдрому роздратованого кишечника

5 Ефективна йога Пози для синдрому роздратованого кишечника

проблеми зі шлунком найбільш ніяково. Вони отримують вас стрес і турбуються. Часті скорочення і тягне в животі тільки гірше. Ви навчитеся жити з роздратованими випорожненнями, тиском і болем в животі. Для того, щоб врятувати вас від цього скрутного становища, ми з’ясували п’ять поз йоги, які розгладжують з нутрощі шлунка. Перевірте їх!

Але по-перше, давайте дізнаємося про синдром роздратованого кишечника.

Що таке синдром роздратованого кишечника (СРК)?

IBS є умовою, що відбувається у вашій травній системі і викликає здуття живота, гази, запор і пронос. Це може бути спорадичним або перетворитися в хронічну проблему, що впливає на якість вашого життя і психологічного буття. Жінки в більшій мірі страждають від IBS, ніж у чоловіків. Це відбувається в одному серед п’яти людей, і розвивається в перший раз, коли ви 20-30 років. Стрес і погані харчові звички є поширеними причинами для виникнення синдрому роздратованого кишечника.

У багатьох випадках IBS було встановлено, що не було жодної події фізичного пошкодження шлунка. Припускають, що IBS має місце, коли є порушення в регулярному взаємодії мозку шлунка. Це руйнування робить ваш травний тракт дуже чутливі, що призводить до розладу шлунка, стрес і занепокоєння.

Тепер давайте подивимося, як лікувати СРК за допомогою йоги

Практика Йога для IBS (синдром подразненого кишечника) Relief

Стрес і IBS взаємопов’язані. Йога заспокоює нерви і знижує рівень стресу, працюючи як бальзам для вашої збудженої травної системи. З стійким диханням і спокійним розумом, спробуйте пози йоги, згадані нижче, і позбавлять себе від IBS.

IBS Healing Пози Йоги

1. Parighasana (Ворота Pose)

Parighasana стимулює ваші органи черевної порожнини і тягнеться з боків від тулуба. Це підвищує вашу здатність дихання і сприяє травленню. Він також будує свою основну силу і усуває відходи від вашого тіла.

Для того, щоб зробити Parighasana, опуститися на коліна, випрямивши спину і голову дивитися вперед. Тепер, простягніть праву ногу вправо, з правою ногою вперед і особою на землю. Підніміть ліву руку вгору і зігнути тулуб над правою ногою. Покладіть праву руку на гомілки правої ноги. Повторіть те ж саме з правою рукою.

2. Ardha Matsyendrasana (Half-Сидяча Spinal Twist)

Як це зробити Ардха Matsyendrasana і які його переваги

Ardha Matsyendrasana відкриває груди і збільшує подачу повітря в легені. Вона очищає ваші внутрішні органи, видаляючи токсини з них. Він стимулює нирки і усуває втому. Поза стимулює травну силу вашого шлунка і підвищує апетит.

Для того, щоб зробити Ардха Matsyendrasana, сісти з ногами витягнутими перед вами. Тримайте пряму спину і ноги разом. Тепер зігніть праву ногу, візьміть його через ліве стегно, і помістіть п’яту правої ноги у лівого стегна. Потім, покладіть ліву руку на праве коліно і прийняти праву руку за до вашої середині спини. Twist вашої талії, плечі і голову вправо і подивіться через праве плече.

3. Ананда Balasana (Happy Baby Поза)

Як зробити Ананд Balasana і яке його перевага

Ананда Balasana заспокоює мозок і знімає стрес і біль. Вона простягається і заспокоює хребет і відпускає напруга в пастці в спині. Він стискає ваш шлунок і масажує внутрішні органи травної системи.

Для того, щоб зробити Ананда Balasana, лягти на спину. Принесіть ваші коліна до грудей, обхопивши їх. Розслабте назад в землю. Тепер перемістіть коліна на ширині плечей і привести свої ноги, прямо над колінами. Розтягнути руки і доходять до підошви ваших ніг і тримати їх там. Переконайтеся, що ваші руки прямі, і ваші лопатки торкаються землі.

4. Dhanurasana (Лук Pose)

Dhanurasana хороший стрес і втому пиятика. Він знімає запори і допомагає із захворюваннями нирок. Він покращує кровообіг і лікує ожиріння. Dhanurasana посилює функцію вашого кишечника, покращує травлення і підвищує апетит.

Для того, щоб зробити Dhanurasana, лягти на живіт. Ваші ноги повинні бути на ширині плечей і руки на стороні. Тепер зігніть коліна і принести свої ноги. Витягніть руки назад, досягають щиколотки ноги і тримати їх в руках. Підніміть груди від землі і рухати ноги вгору, щоб сформувати цибулю. Тримайте голову прямо і дивитися вперед.

5. Pavanamuktasana (Вітер звільнивши Pose)

Pavanamuktasana зміцнює м’язи живота і масажує нутрощі живота. Це допомагає у травленні і випускає небажані і токсичні гази з організму. Вона простягається шиї і спини і знімає напругу в нижній частині спини. Pavanamuktasana тримає вас від кислотності і запорів.

Для того, щоб зробити Pavanamuktasana, лягти на спину і витягніть ноги вперед. Тримайте руки по обидві сторони тіла. Зігніть коліна і привести їх до грудей. Натисніть стегна на живіт з складеними руками. Тепер підніміть голову і груди від статі і покладіть підборіддя на коліна. Ви можете спробувати погойдуючись вгору і вниз або вбік в цій позі.

Ви коли-небудь замислювалися йогою для IBS? Спробуйте вище пози, і подивитися, як вони зроблять ваш синдром роздратованого кишечника зникає!

Тепер давайте перейдемо до деяких загальних питань, пов’язаних з йогою і IBS.

Відповіді експерта для Питань читачів

Чи є посилювати алкоголь IBS?

Так, алкоголь загострює IBS, навіть в невеликій кількості. Найкраще, щоб повністю вигнати алкоголь з вашої дієти до вашої IBS лікується.

Наскільки ефективною є ваша дієта на IBS?

Ваша їжа може зробити перерву або IBS. Наповніть свій раціон багаті клітковиною продукти, такі як овочі, фрукти і цільні зерна. Їжте їх протягом дня збалансовано і жувати їжу.

Чи є IBS небезпечною для життя?

IBS є болючим, але не смертельним. Він також не призводить до будь-яких інших розладів шлунку.

Чи впливає менструальний цикл IBS?

Так, жіночі гормони впливають на IBS. Симптоми СРК стають гірше під час менструації.

Чи є IBS називається будь-якими іншими іменами?

Так, IBS також відомий як слизової коліт, спастичний товстої кишки, товстої кишки, нервової та функціональна хвороба кишечника.

Йога є перевіреним часом рятівником для IBS. У кожній позі йоги, яку ви тримаєте, слухати своє тіло, залишайтеся з відчуттями, і добре дихає. Це допоможе заспокоїти травний тракт і зцілення синдрому роздратованого кишечника.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.