7 Баба Ramdev Йога Асани для вагітних

Home » Review » Health » 7 Баба Ramdev Йога Асани для вагітних

7 Баба Ramdev Йога Асани для вагітних

Вагітність є прекрасним процесом. І, безумовно, переважна. Уявіть собі, несучи інше життя у вашому тілі! Це буде впливати на вас фізично, емоційно і розумово. Гормональні зміни будуть порушуватися вас немає кінця. Для того, щоб полегшити з процесу і зробити його безпроблемним, спробуйте наступні 7 асани в Баба Ramdev Йога для вагітності.

До цього, давайте вивчати позитивні ефекти йоги під час вагітності.

Йога – Благо під час вагітності

Вагітність змінює ваше тіло різко, а також готує її до пологів і раннього догляду за дитиною. Це ключовий етап, який визначає стан здоров’я матері і дитини. Граничний догляд і значення повинні бути приділено матері »благополуччя і звички. Деякі з асан йоги і пранаями полегшити з тіла і забезпечити йому необхідну амортизацію для гладкої доставки.

Вони роблять ваше тіло гнучкими і відкрити свою тазову область, яка поставляється в зручному під час пологів. Гормональні зміни можуть зробити мати примхливий, що робить її божеволіти з емоційним стресом і депресією. Йога уповільнює її та заспокоює нерви, допомагає їй впоратися з умовою розумно. Йога лікує проблеми, які виникають під час вагітності, як ранкова нудота, судоми, запор і опухлі щиколотки. Коротше кажучи, це робить ваше життя простіше під час вагітності і краще для життя всередині вас.

Але, перш ніж іти вперед з ним, переконайтеся, що ви приймаєте за консультацією до лікаря і поїзд під сертифікований викладач йоги. Крім того, кожна стадія вагітності вимагатиме різних рішень, а також асана повинна бути адаптована відповідним чином. Найголовніше, слухати своє тіло і зробити відповідно. Пам’ятайте, що під час пізніх стадіях вагітності, щоб уникнути асани, які навантажують на животі і бути гранично обережними під час тренування з 14-го тижня вагітності.

Нижче наведені деякі асани ви можете спробувати зі свого другого триместру року.

Баба Ramdev Йога для вагітних – 7 кращих Асани

Баба Ramdev, популярний йога гуру з Індії, популяризував поняття йоги і поширює його через великі йоги табору і телевізійних програм. Він просунув послання йоги на міжнародній арені, і працював в напрямку поліпшення здоров’я людей через свою спеціально розроблену асану йоги. Деякі з них призначені спеціально для вагітних жінок, зазначених нижче. Гляньте.

1. Tadasana (Mountain Поза)

Tadasana або гора поза вважається основою всіх асан, з яких передбачаються інші асани. Це може бути здійснено в будь-який час протягом дня і не обов’язково на порожній шлунок. Але якщо ви до або після його з іншими асанами, переконайтеся, що шлунок порожній. Tadasana є базовий рівень Хатха-йога асани. Тримайте його протягом 10 до 20 секунд.

Переваги Tadasana під час вагітності

Tadasana збільшує фокус і концентрацію уваги, що може піти наперекосяк в результаті вагітності стресу. Він покращує поставу і укріплює ваші стегна, ноги і щиколотки, тримаючи вас сильним і пройти через дев’ять місяців. Це фірми Вашого живота і врівноважує подих, допомагаючи вам зберігати спокій і складаються. Він знімає біль і біль по всьому тілу, яке може бути частим з дитиною всередині. Поза покращує кровообіг і робить ваш хребет гнучким, тримаючи вас здоровим і молодшим.

2. Sukhasana (Easy Поза)

Sukhasana або Easy Поза, як випливає з назви, це один з найбільш зручних асан йоги. Він ідеально підходить для початківців і тих, хто повинен прийняти це легко. У східних культурах, це звичайне сидяче положення. Sukhasana працює найкраще, коли ви практикуєте це вранці, тому що це медитативна поза. Ваш шлунок не обов’язково повинен бути порожнім, щоб практикувати цю позу. Sukhasana є початковий рівень Виньяса йога асана. Сидіти в ньому до тих пір, як ви можете.

Переваги Sukhasana під час вагітності

Sukhasana розтягує хребет, який дає вам таку необхідну назад розтягуватися. Це розширює груди і заспокоює розум, зберігаючи ви розумний і впевнений в собі під час вагітності. Вона відкриває свої стегна, знімає втому і піднімає настрій. Поза заряджає вас енергією і збільшує вашу волю, щоб бути продуктивним. Він покращує травлення і покращує дихання, зберігаючи дитина всередині Hale і здоровим. Він тримає вас в стані спокою, який дуже необхідний в стані вагітності.

3. Баддха Конасана (метелик Pose)

Баддха Конасана або метелик поза виглядає як метелик б’є крилами. Це також схоже на позицію шевця на роботі. Практика Баддха Конасана на порожній шлунок і кишечник чистий, бажано вранці. Вечорами, переконайтеся, що зазор від 4 до 6 годин між останнім прийомом їжі і практики. Баддха Конасана є йога асани початкового рівня. Пелюсткові геть від одного до п’яти хвилин.

Переваги Баддха Конасана під час вагітності

Баддха Конасана зміцнює і розтягує ваші внутрішні стегна, пах, і коліна, які будуть в нагоді під час пологів. Це полегшує з травних проблем, зберігаючи ваш животик захаращувати його. Це покращує здоров’я яєчників і передміхурової залози. Поза стимулює ваше серце і лікує легку депресію, допомагаючи справитися з цією зміною. Вона працює на високому кров’яному тиску і відкриває нижню частину спини, який розслаблює вас.

4. Dandasana (Стік Pose)

Dandasana або Стік Поза виглядає відносно легко, але досить обтяжливий. Він готує тіло для більш вимогливих асан. Практикуйте вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Якщо ви не отримаєте час вранці, зробіть це вечорами після перерви 4 до 6 годин від останнього прийому їжі. Dandasana є початковий рівень Виньяса йога асана. Утримуйте позу 20 до 30 секунд.

Переваги Dandasana під час вагітності

Dandasana зміцнює м’яз спини і розтягує грудну клітку, що робить вас фізично моторними. Він знімає ускладнення в репродуктивних органах і тримає їх добре дає собі раду. Він заспокоює клітини мозку і тримає вас у спокої. Поза захищає ваше тіло від спини і стегна травми, що ви більш схильні до під час вагітності.

5. Ян Sirsasana (Head To Коліно Пози)

Ян Sirsasana або Head To Knee Поза вимагає від вас, щоб торкнутися колін з головою. Це дає вашому організму хорошу розтяжку. Практика це вранці, коли ви свіжі і повні енергії. Переконайтеся, що ваш шлунок порожній і кишечник чистий. У разі, якщо Ви практикуєте його ввечері, зробіть це після 4 до 6 годин з моменту останнього прийому їжі. Ян Sirsasana є початковим рівнем Аштанга йога асан. Тримайте його протягом 30 до 60 секунд.

Переваги Яна Sirsasana під час вагітності

Ян Sirsasana розтягує ваші стегна і пах, збільшуючи їх гнучкість, щоб полегшити пологи. Він стимулює печінку і нирки, допомагає їм працювати краще, щоб впоратися зі збільшенням тілесних потреб. Це добре для вагітних жінок, які страждають від безсоння, звичайного справи під час вагітності. Ян Sirsasana зміцнює м’яз живота, готуючи його для скорочень.

6. Marjariasana (Кат Pose)

Marjariasana або Cat Поза схожа на кішку розтягування. Отже, поза названа в честь нього. Котячі простягання були майстерно адаптовані до асан йоги. Сімейство котячих вважається найбільш гнучким у тваринному світі, що дає нам більше підстав практикувати цю асану. Практикуйте позу вранці або ввечері на порожній шлунок. Це базовий рівень Аштанга йога асана. Тримайте його протягом 10 секунд.

Переваги Marjariasana під час вагітності

 Поза Cat зміцнює зап’ястя і плечі, допомагаючи організму впоратися із зайвою вагою під час вагітності. Це добре для тих, хто страждає від спондилита і послизнувся диск, який вагітні жінки легко піддаються. Marjariasana фіксує її шляхом підтримки та зміцнення спини.

7. Шавасана (поза трупа)

Шавасани або Труп Поза нагадує нерухомість мертвого тіла. Це зазвичай робиться в кінці заняття йогою або після виснажливого йога асани. Це може бути досить складним, оскільки він вимагає, щоб залишитися повністю ще і розслабленим. Переконайтеся, що ви не заснути під час пози. Шавасана базовий рівень Аштанга йога асана. Розслабтеся в позі протягом 10 до 12 хвилин.

Переваги Шавасане під час вагітності

Шавасани допомагають мийці тренування в краще в свою істоту, допомагаючи всю користь від цього тіла. Це дає вам глибоке і медитативний стан спокою, яке настільки необхідної під час вагітності, стресу і тривоги легко спрацьовує під час цієї фази. Ремонт пошкодженої пози тканин і клітини, готуючи тіло, щоб підтримувати в ньому життя.

Відповіді експерта на питання читачів

Чи можу я спробувати йогу в перший раз під час вагітності?

Так, йога ніжна і безпечно, і абсолютно нормально, щоб почати в перший раз під час вагітності.

Коли я повинен почати пренатальну йогу?

Бажано, щоб почати з другого триместру року, як і в першому триместрі вагітності, ваше тіло проходить через безліч змін, і його енергія не в кращому вигляді.

Що я ношу для вагітності практики йоги?

Носіть вільний і зручний одяг, що не перешкоджають вашій практиці

Таким чином, це все про Баба Ramdev йоги для вагітних жінок. Крім поліпшення загального стану здоров’я і допоможе вам набрати вагу цілюще, йога захищає вас від гестаційного діабету і кесаревого розтину. І багато іншого, що дозволить з’ясувати, як тільки ви починаєте практику. Зробіть це заради вашого здоров’я і дитини.