7 Дивовижний Йога пози для біполярного розладу

Home » Review » Health » 7 Дивовижний Йога пози для біполярного розладу

7 Дивовижний Йога пози для біполярного розладу

Залишок добре. Насправді, це здорово. Запитайте будь-якого біполярного пацієнта, і вони будуть кивати на знак згоди. І чому це? Тому що тримати їх розум збалансований не спадає легко до них. Тільки альтернативне лікування терапії, як йога може допомогти їм впоратися з їх біполярним розладом.

Біполярні пацієнти мають бігають настрою і непередбачувані. Вони страждають від чергування періодів депресії і ентузіазму. Близько 51 мільйонів людей у ​​світі страждають від цього захворювання, в результаті чого їх фінансові, соціальні, а також проблеми, пов’язані з роботою.

Крім регулярного лікування біполярного розладу, йога є відмінним способом для лікування цього захворювання. Йога зменшує стрес, який є основним поштовхом для екстремальних емоційних станів при біполярному розладі.

Йога керує вашим біполярні розлади також шляхом зміцнення вас розумово і фізично, щоб впоратися з ним. Давайте дізнаємося, як це робить його нижче. Гляньте.

До цього, давайте повністю зрозуміти біполярні розлади проблеми.

Що таке біполярні розлади?

Біполярний розлад є станом психічного здоров’я, яке впливає на мозок, викликаючи екстремальні зрушення в рівнях настрою, енергії і активності. В основному це відбувається через генетики і травми, як жорстоке поводження в дитинстві і довгостроковий стрес.

Коливання настрою в діапазоні від крайньої гіперактивності до абсолютної сірості і депресії. Вони або виникають в якості альтернативи або залишатися протягом тривалого часу до переходу в інший стан.

Під напругою період згадується як «маніакально» і тьмяною фази, як «депресивної». Під час маніакального періоду, людина надмірно захоплений, дуже збуджений, і аномально енергійний. Він / вона стає неспокійною і знаходить його важко заснути.

Як стан погіршується, людина має нереальні думки, стає хаотичним і імпульсивним, і галюцинує, коли він стає гіршим.

Інша сторона до цього є депресія. При цьому пацієнти мають абсолютно негативний прогноз щодо життя і страждають від тривожних розладів. Вони відчувають себе тьмяними, млявими і самогубство. Ніщо не викликає захоплення їх, і вони не відчувають себе як змішуючись з ким.

Посередник стадій гипомания, де люди з ентузіазмом, збудливі, і не працюють в потоці, що робить їх дуже продуктивними. Маніакальний період, як правило, супроводжується депресивним станом, і навпаки.

Тепер давайте розберемося, як йога допомагає з біполярним розладом.

Йога та біполярні розлади

 Коли ви страждаєте від біполярного розладу, стрес є одним з основних компонентів, який викликає крайні емоційні стани. Слід додати, що тривога, яка тільки робить його гірше, коли ви знаходитесь в маніакальною або депресивної стадії.

Усунення стресу і тривоги, робить його більш легким для біполярного пацієнта, і йога робить саме це.

Розтяжка вашого тіла і тримати його здоровим з йогою є одним із способів вирішення цієї проблеми. Синхронне дихання при отриманні в, залишаючись, і вийти з пози заспокоює тіло, а також розум.

Пранаяма і медитація баланс і навчити вас краще мати справу з коливаннями настрою. Йога підвищує рівень аміномасляної серотоніну і гамма в мозку, які допомагають боротися з депресією .

Таким чином, йога є корисним доповненням для управління біполярного розладу. Це покращує загальний стан здоров’я і дозволяє мати справу з біполярним розладом краще.

Отже, чому б не вивчити деякі вправи йоги, які працюють краще для біполярного розладу? Перевірте їх нижче.

7 Кращі пози в йозі біполярного розладу

Йога пропонує терапевтичні пози, які заспокоюють розум. Вони відволікають розум біполярного пацієнта і каналізувати свої думки в позитивному напрямку.

1. Garudasana (Eagle Pose)

garudasana йога для біполярного розладу

Про позі: Garudasana або Eagle Поза є асана названа в честь міфологічного царя птахів, Гаруда, який , як відомо, боротися з демонами. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 15 до 30 секунд.

Переваги: Garudasana покращує відчуття рівноваги і розтягує ікри і плечі. Це розв’язує ноги і стегна, роблячи їх гнучкими. Поза також покращує концентрацію.

2. Upavistha Конасана (Сидяча тупоносий Поза)

Про позі: Upavistha Конасану або сидячи тупоносою Пози є асан , яка дає хорошу практику іншим подібним тупоноса сидять і стоять позам. Це проміжний рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Upavistha Конасана заспокоює мозок і допомагає вам стати спокійніше. Вона простягається ноги, руки і хребет і відкриває стегна. Він також стимулює ваші органи черевної порожнини.

3. Dandasana (Персонал Поза)

Про позі: Dandasana або персонал Поза є розігрів позі. Це йога асана початкового рівня. Практикуйте вранці натщесерце або ввечері після перерви 4 до 6 годин від останнього прийому їжі. Утримуйте позу 15 до 30 секунд.

Переваги: Dandasana заспокоює клітини мозку. Це покращує вирівнювання вашого тіла і покращує розуміння тіла. Dandasana подовжує і зміцнює хребет.

4. Paschimottanasana (обсаджений нахил вперед)

Про позі: Paschimottanasana або сидить Нахил вперед є асана , яка дає вашому тілу інтенсивну розтяжку. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Paschimottanasana є зняття стресу. Він тримає тривогу, гнів і дратівливість в страху. Поза регулює кров’яний тиск і розтягує нижню частину спини і стегна.

5. Ardha Pincha Mayurasana (Дельфін Pose)

Про позі: Ardha Pincha Mayurasana або Pose Дельфін асана , який виглядає як перевернута «V» і схожий на Адхо Муха Svanasana. Це початковий рівень Аштанга йога асана. Практикуйте вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Поза Дельфін знімає легку депресію і головний біль , а також розтягує плечі. Це корисно для безсоння і терапевтична втоми.

6. сету Bandhasana (міст Поза)

Про позі: Setu Bandhasana або міст Поза є асана , який схожий на міст і , отже , названий так. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Setu Bandhasana тонізує ваші основні м’язи і відкриває плечі. Поза зміцнює руки і ногу і терапевтична для високого кров’яного тиску і стресу.

7. Саламбо Sirsasana (Стойка на голові)

Про позі: Саламбо Sirsasana або є Стойка на голові повна інверсія тіла. Його називають королем усіх асан йоги. Асана просунутий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 1 до 5 хвилин.

Переваги: Саламбо Sirsasana зміцнює хребет і шию , і забезпечує здоровий потік крові в клітини мозку. Він лікує депресію і підвищує ясність розуму.

Запобіжні заходи, які необхідно прийняти

Під час практики йоги добре працює для більшості людей, які страждають біполярного розладу, є деякі люди, які страждають від побічних ефектів, таких як збудження, прискорене дихання, і стають критичними їх практика здібностей.

Подбайте, щоб практикувати йогу в середовищі, де ви відчуваєте себе комфортно і прийнятно.

Йога це не лікування для біполярного розладу. Продовжуйте приймати ліки для біполярного розладу поряд з йогою.

 Тепер, давайте відповісти на деякі загальні питання з йоги для біполярного розладу.

Відповіді експерта для Питань читачів

Чи є біполярні розлади виліковне за допомогою йоги?

Йога може лікувати біполярні розлади, але не обов’язково може вилікувати його.

Як часто я займаюся йогою, якщо у мене є біполярні розлади?

Зробити йог практику частини вашого повсякденного життя.

Біполярний розлад споживання для вас і оточуючих вас людей. Він може взяти на себе життя з вас, іноді в буквальному сенсі. Зробити це трохи легко і керовано, намагаючись вищевказані позах. Піти на це, зробити ваше життя краще.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.