7 Йога Асани отримати миттєву енергію

Home » Review » Fitness » 7 Йога Асани отримати миттєву енергію

7 Йога Асани отримати миттєву енергію

Довгий день роботи не привід, щоб відчувати себе слабким. Не дозволяйте витоку мізків, слабкі коліна, і невиразна мова дістатися до вас і поставити вас. Для того, щоб мати можливість пучок з енергією на весь день і відскакує назад на наступний день з тією ж енергією і ентузіазмом, вдається до асан йоги. Читайте далі, щоб дізнатися більше про них.

До цього, давайте дізнаємося про те, як йога підвищує енергію.

Йога побудувати Енергію

Йога створює і підтримує енергію в ваших тілах через асан. Існує бездіяльний космічна енергія всередині кожного з нас, що асани пробудить. Вони будують і підтримують енергію в вашому тілі робить йогу йти до природної енергії-бустер, який розщеплює шматки енергії, що зберігаються разом з довжиною тіла. Його унікальність полягає в пробудженні все системи в вашому тілі і приносячи нове життя в них. У розтягує відкрити свою систему, щоб гості відчували себе енергію по всьому тілу. Перевірте наступну асану, які допоможуть вам побудувати енергію.

Ранкова йога для енергетики

1. Vriksasana (поза дерева)

Vriksasana або дерево Поза отримала свою назву через його близьку подібність з твердим присутністю дерева. На відміну від більшості інших асан йоги, ви повинні тримати очі відкритими для цієї пози для підтримки балансу. Найкраще, щоб зробити асану вранці, як це необхідно повне увагу і увагу, яку може бути досягнуто легко о першій годині дня. Потримай початковий рівень хатха йога поза, по крайней мере, одну хвилину на кожній нозі.

Переваги: Vriksasana зміцнює хребет і покращує координацію нервово – м’язової. Це зміцнює коліна і ступні. Поза підвищує ваші розумові здібності і піднімає силу ваших плечей. Вона простягається грудей, внутрішньої поверхні стегон і покращує відчуття рівноваги.

2. Natarajasana (Dance Поза)

Як це зробити Natarajasana і які його переваги

Natarajasana або танець Поза називається так, як зараз нагадує один з танцювальних позицій Господа Шиви в його танцюристом аватарі. Це складна поза, яка працює краще за все, коли виконується вранці на порожній шлунок. Natarajasana є проміжним рівнем Виньяса йога, яка повинна бути проведена протягом принаймні 15-30 секунд і далі, якщо ви можете.

Переваги: Natarajasana зміцнює груди, стегно і ногу. Це дає хорошу розтяжку , щоб ваші стегна і покращує поставу. Поза робить ваше тіло гнучким і підтягнутим. Він знімає стрес від тіла і покращує баланс.

3. Utkatasana (голова Pose)

Utkatasana або Голова Поза, як сидячи на уявному стільці. Звучить просто, але вимагає багато піску, щоб зробити це. Це потужна поза, яка вимагає багато терпіння. Цей базовий рівень Виньяса йога потребує принаймні 30-60 секунд утримувати позу і працює краще за все, коли зроблено вранці на порожній шлунок. Ваша енергія є найвищим в першій половині дня, і вам потрібно буде все це підтримувати Utkatasana.

Переваги: Utkatasana розтягує тулуб, стегно і нижня частина спини. Це збільшує визначення вашого розуму і стимулює ваше серце. Поза знімає спільну і біль в спині. Він тонізує ноги і зміцнює ікри. Utkatasana збільшує потужність і гнучкість стегон.

4. Ustrasana (верблюд Pose)

Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його перевагиUstrasana або Camel Поза дивовижний backbend. Найкраще, щоб зробити асану вранці на голодний шлунок і кишечник чистими і з енергією, що виробляється з перевареної їжі обіду в попередній день. Практикуючи асану вечорами це теж добре, але переконайтеся, що є зазор не менше 4-6 годин від останнього прийому їжі. Тримайте цей базовий рівень Виньяса пози протягом не менше 30-60 секунд.

Переваги: Ustrasana відкриває груди і передню частину тулуба. Він зміцнює спину і плечі. Поза знімає біль в нижній частині спини і робить хребет більш гнучким. Він зміцнює ваші стегна і руки. Ustrasana тонізує шию і виліковує запор.

5. Chakrasana (колеса Pose)

Chakrasana або колесо Поза є складним тому поза, яка є частиною схеми йоги Аштанга. Утримуйте асану протягом принаймні 1-4 хвилин для досягнення найкращих результатів. Кращий час, щоб припустити, що це основний Аштанга йога поза вранці після того, як ви очистите кишечник і, перш ніж ваш сніданок. Infact це один з кращих ранкових пози йоги для підвищення енергії.

Переваги: Chakrasana дає сили ніг, рук, сідниць і нижньої частини спини. Це стимулює щитовидну залозу. Поза виліковує астму та розтягує вашу серцевину. Це зменшує депресію і змушує вас відчувати себе енергійним і повним життя. Колесо поза тримає все системи в вашому тілі в гармонії і запалює свої сім чакр.

6. бхунджангасана (Кобра Pose)

Бхунджангасан або Cobra Пози є збудливим backbend і схожий на піднятому капот кобри. Вона є частиною 12 поз режиму Сурья Намаскар. Тримайте це основний Аштанга йога пози, по крайней мере, 15-30 секунд. Найкраще практикувати бхунджангасана рано вранці на голодний шлунок, коли ви можете використовувати накопичену енергію, що виробляється з попередньої ночі їжі.

Переваги: бхунджангасан стимулює травну систему і тонізує органи нижній частині живота. Він регулює обмін речовин і дає вашому легкому хороший стрейч. Ця поза покращує кровообіг і кисневе кровообіг по всьому тілу. Він піднімає свій розум і зменшує жорсткість в нижній частині спини.

7. Kapotasana (тарілочки Pose)

Як це зробити Kapotasana і які його переваги

Kapotasana або Голуб Поза, коли передбачається, схожий на витончену позицію голуба. Якщо все зроблено правильно, голуб позу принесе користь вашому організму в значній мірі. Kapotasana є початковий рівень Аштанга йога поза, яка працює краще за все, коли вони проводяться, по крайней мере, одну хвилину і практикували вранці на голодний шлунок і кишечник чистими.

Переваги: Kapotasana зміцнює і розтягує суглоби і м’язи ніг. Це знижує кров’яний тиск і збільшує споживання кисню у ваше тіло. Поза лікує сечові розлади , і зменшує жорсткість в стегні, спини і плечові зони.

Тепер, коли ви знаєте все про йогу для підвищення енергії, що ви чекаєте? Ця будівельна енергія асана обов’язково піднімуть настрій. Тепер давайте відповімо на найбільш поширені питання, що стосуються йоги і енергії.

Відповіді експерта для Питань читачів

Скільки днів в тиждень я повинен практикувати йогу, щоб зберегти свої енергетичні рівні недоторканими?

Практика йоги щодня, щоб підтримувати рівень енергії. Якщо це не представляється можливим, здійснення принаймні 2-3 рази на тиждень протягом приблизно 20 хвилин до години буде також робити.

Як йога відрізняється від інших форм фізичних вправ?

Йога працює як на розум і тіло одночасно, і він використовує своє тіло в якості засобу для лікування проблем, ви йдете через. Він з’єднує ваш розум, тіло і дихання, змушуючи вас дивитися всередину себе і усвідомлювати свою істоту. Це корисний процес, а не просто рух кінцівок.

Наша діяльність день у день смоктати енергію з нас, і тепло, і пил, ми живемо, буде тільки гірше. До кінця дня, ви не хочете виглядати як вичавлений сік пакет. Почніть практикувати енергію зростає асану і відчути різницю.