7 Основні асани йоги, яка допоможе вам бити Запор

Home » Review » Health » 7 Основні асани йоги, яка допоможе вам бити Запор

7 Основні асани йоги, яка допоможе вам бити Запор

На Ризикуючи невластивим, коли тиск є, але ви не в змозі зробити велику роботу, це незадовільний. Що ще гірше ниття болю в животі і легкий головний біль, які слідують. Запор може бути дуже дратує, особливо якщо це стає повсякденною річчю. Більшість людей, як правило, легко прийняти запор. Деякі можуть подумати, що це хвороба, але насправді, це всього лише симптом. Симптомом неймовірно серйозною проблемою, якщо не лікувати вчасно.

Що таке запор?

Коли ваші випорожнення нерегулярні, ваш шлунок роздутий і напружений. Якщо це не подбало про, це призводить до тазових захворювань. Якщо проблема не була помічена в часі і лікування, немає ніяких причин для занепокоєння.

Різні люди сприймають запор по-різному. Хоча дехто вважає, що це просто недоречні стілець, інші називають це так, коли це проходження жорстких стільцях. Ну, в будь-якому випадку може бути, нижня лінією є нездоровим способом життя.

Чому трапляються Запор?

Запори більше безладу способу життя. Коли ви схильні пити менше води або занадто багато нездорової їжі, ви в кінцевому підсумку запорів. Крім того, стрес, менше годин сну, і недоречні годинник роботи лише поглиблюють проблеми. Завдяки швидкій їжі, наше споживання зелених листових овочів, фіброзної їжі і свіжих фруктів зменшила, і це відіграє величезну роль у виникненні запорів.

Як йога допомагає позбутися від запорів?

Так! Це правда. Якщо ви не прищемити запор в прикладі (всі каламбури призначені), поки є час, це призведе до більшого і більш важкого розладу шлунка. Але завжди є надія, і йога це відмінний варіант.

Йога тонізує тіло і допомагає збільшити приплив крові і кисню в системі. Більшість пози в йозі включає рух тазу, і це дуже допомагає в зниженні запорів.

Профілактика завжди краще , ніж лікування, і все це займе це кілька асани кожен день. Вони будуть піклуватися про нечасті випорожнень , а також зменшити здуття живота і деформування шлунка. Ось це все про  йогу і запорів , які ви повинні знати.

Топ-7 асани в йозі запорів Relief

1. Pawanmuktasana

Pawanmuktasana буквально означає газ Вивільнення Pose. Ті, які страждають від закрепів, також є цілий багато газу в пастці в їх системі. Практикуючи цю позу регулярно допомагає лікувати багато розлади травлення, як диспепсія і кислотних рефлюксів, викликаних розладом шлунка.

2. Баддха Конасана

При додаванні нахилу вперед до Швець Пози, це допомагає стимулювати і лікувати травну систему. Газ, здуття живота і спазми полегшуються. Практикуючи цю позу також сприяє, щоб зменшити стрес, який також допомагає в правильному травленні.

3. Halasana

Як це зробити Halasana і які його переваги

Halasana або Плуг Пози є втішною позою для тих, хто страждає запорами. Він масажує кишечник, і, отже, видаляє всі токсини з нього. Ця асана вважається інверсією. Таким чином, він покращує кровообіг в області малого тазу. Це дає травлення хороший імпульс.

4. Ardha Matsyendrasana

Коли ви берете на себе Ardha Matsyendrasana, він масажує нирки, селезінка, підшлункова залоза, шлунок, печінку і колони. Це не тільки detoxes області, а й допомагає поліпшити перистальтику кишечника, тим самим звільнивши запор.

5. Mayurasana

Як це зробити Mayurasana і які його переваги

На самому початку, Mayurasana або Peacock Поза покращує травлення і виключає вплив нездорової їжі. Ця асана також збільшує внутрішньочеревний тиск, який, в свою чергу, знижує збільшення печінки і селезінки. Ця асана тонізує кишечник і регулює його рух теж.

6. Balasana

Balasana або Поза дитини є місце відпочинку пози. Заспокоює і де-підкреслює все тіло, в тому числі органів черевної порожнини. Якщо придивитися, то асана тягне за собою складку на животі, що масаж органів травлення теж. Таким чином, травлення і кишечника руху поліпшуються. Це є надзвичайно ефективним, чи не скручування пози, що допомагає у звільненні запору.

7. Супта Matsyendrasana

Як це зробити Супта Matsyendrasana і яке його перевага

Супта Matsyendrasana є одним з найбільш ефективних поз йоги для полегшення запору. Ця асана є ідеальним поєднанням твісту та відпочинок пози. Це дуже допомагає у звільненні запору. У той час як ніжний поворот допомагає видалити відходи, покращує циркуляцію крові в кишечнику, і дозволяє їжі їхати плавно, він також розслабляє тіло і знімає напругу в пастці в животі.

Ви коли-небудь замислювалися йога для проблеми запор? Чим більше ви хвилюєтеся, тим більше ви будете запорами. Ці кілька асани дуже легко зробити, і займе всього близько 15 хвилин вашого дня. Краща частина полягає в тому, що ви отримаєте майже миттєве полегшення. Здорова травна система вимагає щасливіше вас! У той час як йога очищає і регулює внутрішню частину вашої системи, переконайтеся, що ви додати достатню кількість води, волокнисті продукти, фрукти, овочі і зелені листові овочі у вашому раціоні. Ви повністю забули, що запор відчуває, як!