7 Пози Йоги, яка допоможе вам боротися з депресією

Home » Review » Health » 7 Пози Йоги, яка допоможе вам боротися з депресією

7 Пози Йоги, яка допоможе вам боротися з депресією

Через кілька днів, ви боїтеся вставати вранці і перед світом. Безвихідь бере на себе, і ви відчуваєте себе порожніми. Якщо це повторюється часто, то ви в біді, мій друг, як депресія стукає у ваші двері. Чим швидше ви знайдете рішення, тим краще. Чи є йога допомогти з депресією? Йога, як кажуть, щоб полегшити депресію природно, і ось список з 7 поз йоги, які допоможуть вам зробити це. Поглянь.

До цього, давайте знати кілька фактів про депресію.

Що таке депресія?

Депресія це хвороба, яка впливає на ваш мозок. Це ваша реакція на щось сумне, втрату когось або зневіру. Коли ці почуття загострити і стають інтенсивними, це призводить до медичного стану називається клінічна депресією.

Ви знаєте, що ви перебуваєте в депресії, коли ви показуєте такі симптоми послідовно протягом двох тижнів.

симптоми депресії

  • Ви відчуваєте себе марним і винуватих на щоденній основі
  • Ваша концентрація зменшується і нерішучість переймає
  • Все хобі та заходи насолоджувалися раніше тепер не здається вам привабливим на все
  • Ви думаєте про смерть і споглядати самогубство
  • Ви відчуваєте себе нестійкий і метушливі або неймовірно тупими і повільними
  • Там буде значна зміна вашої ваги – ви або отримати або втратити

Що викликає депресію?

 
 
 
 
 

Коли ви емоційно прив’язані до чогось протягом певного періоду, і він більше не існує, вона залишає пробіл, і депресія бере на себе, щоб впоратися з втратою. Генетика, коливання рівнів гормонів, деякі медичні умови, реакція після операції, а також високий рівень стресу також викликають депресію. Це звичайна, але серйозна проблема, яку необхідно вирішувати, перш ніж вона вийде з-під контролю. Давайте тепер подивимося, як йога і депресія пов’язані.

Йога як ліки від депресії

Йога є одним з кращих способів, щоб освітлити настрій і тримати депресію в страху. Йога поза підсилює кровообіг в мозок і дозволяє виробляти настрій піднімають гормонів.

Практика йоги не має будь-яких побічних ефектів, які роблять його кращим варіантом в порівнянні з іншими лікарськими засобами для депресії. Деякі пози йоги, щоб боротися з депресією згадані нижче. Спробуйте їх, принаймні, 12 тижнів, щоб помітити значні зміни.

Йога для депресії – 7 Effcetive Пози

1. Balasana (дитина Поза)

Balasana допомагає заспокоїти ваш мозок і знімає стрес і занепокоєння. Він м’яко розтягує нижню частину спини і стегна, що дозволяє вашому тілу розслабитися. Мир і спокій превалювати над усім своїм єством, допомагаючи вам впоратися з вашої депресією краще.

Balasana вважаються одним з найбільш зручних поз йоги. Все, що вам потрібно зробити, це стати на коліна і сядьте на п’яти. Переконайтеся, що ваші великі пальці торкаються один одного. Тримайте руки на колінах і поширювати свої коліна на ширині плечей. Потім зігніть тулуб вперед, між вашими розділеними стегнами, з особою торкаючись землі. Принесіть свої руки вперед і помістіть їх по обидва боки голови, долонями вниз. Перебувати в цьому положенні протягом декількох хвилин.

2. Sethu Bandhasana (міст Поза)

Sethu Bandhasana зміцнює м’язи спини і знімає втомлену спину. Це допоможе вам розслабитися і творить чудеса для людей, які страждають від стресу, тривоги і депресії.

Sethu Bandhasana відкриває своє серце, змушуючи вас відчувати себе світло і невимушено. Для того, щоб зробити позу, лягти на підлогу на спину. Тримайте руки на підлогу по обидві сторони з долонями вниз. Підніміть ноги, складаючи їх в колінах. Переконайтеся в тому, гомілковостопні суглоби і коліна знаходяться в прямій, а ноги кілька дюймів одна від одної. Потім, обережно підніміть всю спину від підлоги і залишатися там протягом декількох секунд. При цьому, ваші стегна повинні бути паралельні один одному, і ваші груди повинна торкнутися підборіддям. Переконайтеся, що ви не згинати підборіддя.

3. Урдхва Муха Svanasana (вгору-Облицювальні собаки Поза)

Як це зробити Урдхва Мукха Svanasana і які його переваги

Урдхва Муха Svanasana можна легко вилікувати легку втому і депресію. Надає загальне омолоджуючу дію на організм, і все напруга замкнених в спині дорівнюватимуть нулю.

Урдхва Муха Svanasana зміцнює і пробуджує вашу верхню частину тіла. Для того, щоб зробити асану, лежать на підлозі з обличчям вниз і ногами, слідуючи тим же носками були звернені вниз і кілька дюймів одна від одної. Покладіть долоні біля грудей з обох сторін, лицьовою стороною вниз. Тримайте долоні близько до вашим ребрах. Підніміть тулуб і випрямити руки і ноги на кілька дюймів від статі. Натисніть верхню частину ваших ніг міцно в землю. Тримайте голову прямо або горілиць, а плечі подалі від вух, і нехай ваш ріст грудей.

4. Адха Муха Svanasana (звернений вниз Собака Pose)

Як це зробити Адхо Мукха Svanasana і які його переваги

Адо Муха Svanasana дозволяє свіжу кров текти в ваше тіло. Він розтягує шию і шийного відділу хребта, вивільняючи напругу в них, тим самим зменшуючи тривожність і заспокоюючи ваше істота.

Адо Муха Svanasana зміцнює м’язи живота і покращує травлення. Для того, щоб зробити позу, зробити позу за столом з вашим тілом. Використовуйте ваші руки і ноги, щоб зробити ніжки столу і спину, як стільниця. Тепер, випряміть лікті і коліна, штовхаючи стегно вгору і утворюючи перевернуту V-подібну форму з вашим тілом. Руки повинні бути на ширині плечей, ноги стегна на ширині плечей, а пальці спрямовані прямо. Щільно притисніть руки до землі і випрямити шию. Ваше вухо має торкнутися ваших внутрішніх руки. Тримайте очей погляд на пупок.

5. Halasana (Плуг Pose)

Як це зробити Halasana і які його переваги

Halasana зменшує навантаження на спину і покращує поставу. Вона заспокоює ваш мозок, дає йому хорошу розтяжку, і зменшує стрес. Він тримає головні болі і безсоння в страху.

Halasana є одним з кращих заспокійливих поз для вашої нервової системи. Для того, щоб зробити позу, лежати на спині, з руками тримали разом з вашим тілом. Підніміть ноги від землі під кутом 90 градусів до землі. Потім покладіть руки на стегна і використовувати їх в якості опори, підійміть стегна до грудей. Повільно вниз ноги і взяти їх над головою, торкаючись землі за голову і поставивши пальці твердо на землі. Переконайтеся, що ваші стегна прямі, щоб уникнути їх торкаючись голови. Приберіть руки від стегна, випряміть руки вперед, і помістіть їх на землі з долонями вниз.

6. Uttanasana (стоячи вперед Fold Pose)

Uttanasana знімає напругу в спині, плечах і шиї, покращує функціонування нервової системи. Це заспокоює і зменшує тривожність.

Uttanasana також покращує кровообіг. Для того, щоб зробити асану, стояти прямо, руки разом з вашим тілом і ногами на відстані витягнутої руки. Тепер покладіть руки на стегна і нахилитися вперед на стегнах. Зробіть свою голову і груди помацати стегна. Опустіть руки і поклав їх поруч з ногами або тримати ваші щиколотки ззаду. Стегна прямо.

7. Шавасана (поза трупа)

Переваги Шавасана йоги і як зробити це

Шавасана омолоджує вас і допомагає організму розслабитися. Це знижує кров’яний тиск і дозволяє ефекти попередніх поз тонути в кращій стороні.

Нарешті, в кінці кінців розуму і тіло бадьорять поз, шавасана дасть вам все інше і область, щоб зажити. Для того, щоб зробити шавасана, лежить на підлозі на спині. Тримайте ноги в декількох дюймах один від одного, і нехай вони падають на бік. Нехай руки лежать уздовж вашого тіла долонями вгору. Тепер, акуратно закрийте очі і дозволити всьому вашому тілу розслабитися, повільно і обережно. Зробіть глибокий вдих, і перебування в даний момент.

Всі згадані вище пози в йозі для депресії допоможуть зменшити емоційні шрами і травму глибоко вкорінені в вашому фізичному і психічному тілі. Чи є дати йому шанс.

Тепер давайте подивимося на деякі загальні питання, що стосуються депресії.

Відповіді експерта для Питань читачів

Чи є депресія частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків?

Так, депресія частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків. Біологічні і гормональні зміни, що жінки йдуть через їх життя можуть бути фактори, відповідальні за це.

Що таке післяродова депресія (PDD)?

Післяпологова депресія зустрічається у жінок після пологів дитина. PDD відбувається через фізичні і гормональні зміни в їх тілі і переважна почуття турботи про новонародженого.

Чи є швидкість депресії збільшується?

За наявними даними, частота депресії збільшується. Це може бути через стрес, який поставляється з сучасним стилем життя.

Як люди реагують, коли вони діагностовані з депресією?

Реакції варіюються від людини до людини. Як правило, вони або втішитися думкою, що їхня проблема була визнана або пройти через шок, печаль або соромитися, що вони мають психічні захворювання.

Як часто зустрічається депресія?

Депресія є широко поширеною і поширений в близько 121 мільйонів людей по всьому світу.

Коли ви займаєтеся йогою, ви зверніть увагу на своє тіло. Це змушує вас почувати себе цілісним і підключений. Йога пропонує підтримку і розраду і здатність жити в даний момент. Унікальний розум-тіло підхід йоги все більше і більше стає вибором для боротьби з депресією. Це цілісне і довговічне без будь-яких побічних ефектів. Отже, чому б і ні?