7 אסאנות באבא Ramdev יוגה הריון

Home » Review » Health » 7 אסאנות באבא Ramdev יוגה הריון

7 אסאנות באבא Ramdev יוגה הריון

הריון הוא תהליך יפה. וגם, בהחלט מכריע. תארו לעצמכם נושאת חיים אחר בגוף שלך! זה ישפיע עליך פיזית, רגשי ושכלי. השינויים ההורמונליים יהיה לעצבן אותך עד בלי די. כדי להקל את התהליך ולהפוך אותו ללא טרחה, לנסות האסאנות 7 הבא באבא Ramdev יוגה במשך ההריון.

לפני כן, בואו ללמוד את ההשפעות החיוביות של יוגה במהלך הריון.

יוגה – ברכה במהלך הריון

הריון משתנה הגוף שלך באופן דרמטי גם מכין אותו ללידה וטיפול בילדים מוקדם. זהו שלב מכריע הקובע את בריאותה של האם והילד. טיפול חשיבות עליון יש לתת לאם” הרווחה רגלית. חלק אסאנות יוגה פראנאיאמות להקל את הגוף ולספק אותו עם הריפוד הדרוש למשלוח חלק.

הם עושים את גופך גמיש להיפתח באזור האגן שלך, אשר שימושי במהלך הלידה. השינויים ההורמונליים יכולים להפוך לאם רגזנית, מה שהופך אותה להשתולל עם מתח ודיכאון רגשיים. יוגה מאטה לה למטה מרגיעה את עצביה, עוזרת לה להתמודד עם המצב בצורה הגיונית. מרפא יוגה בעיות המתרחשות במהלך ההריון כמו בחילות בוקר, התכווצויות, עצירות, וקרסוליים נפוחים. בקיצור, זה עושה את החיים קלים יותר במהלך ההריון וטוב יותר עבור החיים בתוכך.

אבל, לפני שאתה הולך קדימה עם זה, לוודא כי אתה לוקח עצות הרכבת של הרופא שלך תחת מורה יוגה מוסמך. כמו כן, בכל שלב של ההריון ידרשו פתרונות שונים, ואת האסאנות חייב להיות מותאם בהתאם. והכי חשוב, להקשיב לגוף שלך ולעשות בהתאם. זכור כי מתגלים בשלב מתקדם של ההריון, למנוע אסאנות המדגישים על הבטן ולהיות זהירים מאוד במהלך התרגול מהשבוע ה -14 להריון.

להלן כמה אסאנות אתה יכול לנסות מן השליש השני שלך ואילך.

באבא Ramdev יוגה הריון – 7 אסאנות ביותר

באבא Ramdev, גורה יוגה פופולריים מהודו, לפופולרי את הרעיון של יוגה מתפשטת אותו דרך מחנות יוגה מכרעת ותוכניות טלביזיה. הוא קדם את המסר של יוגה בזירה הבינלאומית ועבד לקראת משפר את הבריאות של אנשים דרך אסאנה יוגה שלו תוכננה במיוחד. כמה מהם נועדו במיוחד עבור נשים בהריון מוזכרים להלן. יש להסתכל.

1. Tadasana (תנוחת ההר)

Tadasana או תנוחת ההר נחשב לבסיס של כל האסאנות שממנו אסאנות אחרים שימשו. זה יכול להיות מתורגל בכל עת במהלך היום ולא בהכרח על בטן ריקה. אבל אם אתה קודם או בא זה עם אסאנות אחרות, לוודא הקיבה ריקה. Tadasana הוא אסאנה יוגה בסיסי ברמת האטה. החזק אותו במשך 10 עד 20 שניות.

היתרונות של Tadasana במהלך הריון

עליות Tadasana מיקוד וריכוז, אשר יכול להשתבש כתוצאת לחץ הריון. זה משפר את היציבה ומחזק את הירכיים, רגליים, קרסוליים, מחזיק אותך חזק ובכושר דרך התשעה החודשים. חברות IT הבטן שלך מייצב נשימה, ובכך מסייעים לכם לשמור רגוע ושליו. זה מקל על כאבים ועל כאבים בכל הגוף שיכול להיות תכוף עם תינוק בפנים. הפוזה הזאת משפרת את זרימת הדם שלך ועושה את עמוד השדרה שלכם גמישה, שמירה אתה בריא ומחודש.

2. Sukhasana (Easy Pose)

Sukhasana או הקל Pose, כפי שהשם מרמז, הוא אחת האסאנות יוגה הנוחות ביותר. הוא אידיאלי למתחילים מי צריך לקחת את זה בקלות. בתרבויות המזרח, הוא בישיבה כרגיל. Sukhasana עובד הכי טוב כאשר אתה מתרגל את זה בבוקר כי היא תנוחה מדיטטיבי. הקיבה שלך לא בהכרח צריכה להיות ריק כדי לתרגל תנוחה זו. Sukhasana הוא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. לשבת בו, כל עוד אתה יכול.

היתרונות של Sukhasana במהלך הריון

Sukhasana משתרע עמוד השדרה שלך, אשר נותן לך למתוח נחוצה בחזרה. זה מרחיב את החזה מרגיע את דעתך, שמירה אתה חכם ובטוח בעוד בהריון. זה פותח לי את האגן, מפחיתה עייפה, ומרומם את מצב הרוח שלך. הפוזה הזאת ממריצה אותך ומגדיל הרצון שלך להיות פרודוקטיבי. זה משפר את העיכול ואת משביח הנשימה שלך, שמירה על הילד שלך בתוך הייל ובריא. זה שומר אותך במצב של שלווה, אשר נדרש הרבה במדינת ההריון.

3. בדהה קונאסאנה (פרפר Pose)

בדהה קונאסאנה או פרפר התנוחה נראית כמו פרפר בכנפיו. כמו כן בדומה לעמדה של סנדלר בעבודה. תרגל בדהה קונאסאנה על מעיים בבטן ונקיים ריקים, רצוי בשעות הבוקר. בערבים, לוודא קיים פער של 4 עד 6 שעות בין הארוחה האחרונה שלך ואת הפרקטיקה. בדהה קונאסאנה הוא אסאנה יוגה מרמת מתחילים. דש משם במשך שנה עד חמש דקות.

היתרונות של בדהה קונאסאנה במהלך הריון

בדהה קונאסאנה מחזק ומותח הירכיים הפנימיות, במפשעה, ועל הברכיים, אשר יהיה שימושי במהלך הלידה. זה מקל על בעיות עיכול, שמירת העומס ללא הבטן. זה משפר את הבריאות של בלוטת השחלות וסרטן הערמונית. הפוזה הזאת מגרת הלב ומטפלת בדיכאון קל, עוזרת לך להתמודד עם השינוי. זה עובד על לחץ דם גבוה פותח את גב התחתון, אשר מרגיע אותך.

4. Dandasana (Stick Pose)

Dandasana או Stick תנוחה נראה קל יחסית אבל הוא די מאומץ. הוא מכין את הגוף במשך אסאנות תובעניים יותר. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה מעיים נקיים. אם אתה לא מקבל זמן בבוקר, לעשות את זה בערבים אחרי פער של 4 עד 6 שעות הארוחה האחרונה שלך. Dandasana הוא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. לשמור על התנוחה למשך 20 עד 30 שניות.

היתרונות של Dandasana במהלך הריון

Dandasana מחזק שרירי הגב ומותח החזה שלך, מה שהופך אותך זריז פיזי. זה מקל על סיבוכים של איברי הרבייה ושומר אותם מתפקדים היטב. זה מרגיע תאים במוח שלך ושומר לך בשלום. הפוזה הזאת מגינה על הגוף מפני פציעות בגב ובירך כי אתה יותר נוטה במהלך ההריון.

5. ג’נו Sirsasana (ראש ברך Pose)

ג’אנו Sirsasana או ראש ברך התנוחה מחייב אותך לגעת הברך שלך עם הראש שלך. זה נותן לגוף מתיחה טובה. תרגל את זה בבוקר כשאתה רענן ומלאה אנרגיה. ודא הקיבה ריקה ומעיים נקיים. במקרה שאתה לתרגל את זה בערב, לעשות את זה אחרי 4 עד 6 שעות הארוחה האחרונה שלך. ג’אנו Sirsasana הוא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. החזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

היתרונות של ג’אנו Sirsasana במהלך הריון

ג’אנו Sirsasana משתרע hamstrings וממפשעותיהן שלך, הגדלת הגמישות שלהם כדי להקל הלידה. זה מגרה כבד וכליות, לעזור להם לתפקד טוב יותר להתמודד עם הדרישות גופניות המוגברות. זה טוב עבור נשים בהריון סובלים מנדודי שינה, תופעה שכיחה במהלך ההריון. ג’אנו Sirsasana מחזק שרירי הבטן שלך, להכינה התכווצויות.

6. Marjariasana (תנוחת החתול)

Marjariasana או תנוחת החתול דומה חתול מתיחה. לפיכך, את התנוחה ונקראת על שמה. מתיחת החתולים הותאמה בחוכמה כדי אסאנות יוגה. משפחת חתולים נחשבת גמישה ביותר בממלכת החי, אשר נותן לנו יותר סיבה לתרגל אסאנות זה. תרגל את התנוחה בבוקר או בערב על קיבה ריקה. זהו אסאנה יוגה בסיסית ברמת אשטנגה. תחזיק אותן 10 שניות.

היתרונות של Marjariasana במהלך הריון

 תנוחת החתול מחזקת את הפארקים וכתפיים, עוזרת לגוף להתמודד עם תוספת המשקל במהלך הריון. זה טוב עבור אלו הסובלים spondylitis ו פריצת דיסק, שבו הנשים בהריון נוטות בקלות. Marjariasana פותר את זה על ידי תמיכה וחיזוק הגב.

7. Shavasana (Corpse Pose)

Shavasana או Corpse תנוחת דומה הקיפאון של גוף מת. הדבר נעשה בדרך כלל בסוף שיעור יוגה או לאחר אסאנות יוגה מאומצות. זה יכול להיות מאתגר למדי כפי שהוא דורש ממך להישאר לחלוטין עדיין ורגוע. ודא שאתה לא להירדם במהלך התנוחה. Shavasana הוא אסאנה יוגה בסיסי ברמת אשטנגה. תירגע התנוחה למשך 10 עד 12 דקות.

היתרונות של Shavasana במהלך הריון

Shavasana עוזר כיור האימון טוב יותר אל תוך ההוויה שלכם, עוזר לטובת הגוף כולו ממנו. זה נותן לך מדינה עמוקה מדיטטיבי של מנוחה, אשר נדרשה הרבה במהלך ההריון כמו מתח והחרדה מופעלים בקלות במהלך שלב זה. תיקוני התנוחה פגומים רקמות ותאים, מכין את הגוף כדי לקיים חיים בה.

התשובות של המומחים בנוגע לשאלות קוראות

אני יכול לנסות יוגה בפעם הראשונה כאשר בהריון?

כן, יוגה היא עדינה ובטוחה לחלוטין בסדר להתחיל בפעם הראשונה במהלך הריון.

כשאני צריך להתחיל יוגה בהריון?

רצוי להתחיל מן השליש השני ואילך כפי בטרימסטר הראשון, הגוף שלך עובר הרבה שינויים, ואת האנרגיה שלה אינה במיטבה.

מה אני לובש לאימון יוגה הריון?

תלבש בגדים רפויים ונוחים כי אין לחסום התרגול שלך

אז, זה הכל על יוגה באבא Ramdev לנשים בהריון. מלבד שיפור הבריאות הכללית שלך ולעזור לך להעלות במשקל בריא, יוגה מגן עליך מפני סוכרת הריונית ניתוח קיסרי. והרבה יותר, אשר יהיה לברר, לאחר שתתחיל בפועל. עשה זאת למען בריאות ילדכם.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.