7 Asany jogi Błyskawiczny Energia

Home » Review » Fitness » 7 Asany jogi Błyskawiczny Energia

7 Asany jogi Błyskawiczny Energia

Długi dzień pracy ma usprawiedliwienia czuć się słaby. Nie pozwól, drenaż mózgów, słabe kolana, a niewyraźna mowa dostać się do ciebie i umieścić cię w dół. Aby móc z wiązką energii przez cały dzień i wraca następnego dnia z tą samą energią i entuzjazmem, uciekając się do asan jogi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o nich więcej.

Przedtem, nauczmy się o tym, jak joga zwiększa energię.

Joga zbudować Energy

Joga tworzy i podtrzymuje energie w waszych ciałach poprzez asany. Jest uśpiona energia kosmiczna wewnątrz każdego z nas, że asany obudzić. Budują i utrzymać energię w organizmie podejmowania jogi w podróży do naturalnej energii-wzmacniacz, który rozkłada kawałki energii zgromadzonej wraz z długością ciała. Jego wyjątkowość polega na przebudzenie wszystkich układów w organizmie, przynosząc nowe życie do nich. Rozciąga się otworzyć swój system, aby zapewnić swoim gościom miły energii w całym ciele. Sprawdź następujące asany, które pomogą Ci zbudować energię.

Rano Yoga for Energy

1. Vriksasana (Drzewo Pose)

Vriksasana lub ułożenia drzewa dostaje swoją nazwę ze względu na jej bliskie podobieństwo do stałej obecności drzewa. W odróżnieniu od większości innych asan jogi, trzeba mieć oczy otwarte na to stwarzać, aby utrzymać równowagę. Najlepiej jest wykonać asany rano, gdyż nie wymaga pełnego skupienia i uwagi, które mogą być łatwo osiągnięte w pierwszych godzinach dnia. Przytrzymaj ten poziom początkujący Hatha joga stanowi co najmniej jedną minutę na każdej nodze.

Korzyści: Vriksasana wzmacnia kręgosłup, poprawia koordynację nerwowo-mięśniową. Wzmacnia kolana i stopy. Stanowią podnosi swoje zdolności umysłowe i wznosi siłę swoich ramion. Rozciąga się klatki piersiowej wewnętrznej ud i poprawia poczucie równowagi.

2. Natarajasana (Taniec Pose)

Jak zrobić Natarajasana i jakie są jego zalety

Natarajasana lub tańca Pose jest nazwany tak jak pozą przypomina jeden z postawy taniec Pana Śiwy w jego tancerz awatarze. Jest to trudne pozy, które działa najlepiej, gdy jest wykonywane rano na czczo. Natarajasana jest pośrednim joga Vinyasa poziom, który powinien odbyć co najmniej przez 15-30 sekund i dalej w górę, jeśli możesz.

Korzyści: Natarajasana wzmacnia klatkę piersiową, biodra i nogi. To daje dobre rozciągnięcie na udach i poprawia postawę. Stanowią sprawia, że twoje ciało elastyczny i dopasowanie. To łagodzi stres z organizmu i poprawia równowagę.

3. Utkatasana (Katedra Pose)

Utkatasana lub przewodniczący Pose jest jak siedzi na wyimaginowanej krześle. Brzmi łatwo, ale wymaga dużo żwiru, aby to zrobić. Jest to potężne pozą, która wymaga dużo cierpliwości. Ten podstawowy poziom Vinyasa jogi potrzebuje co najmniej 30-60 sekund trzyma pozę i działa najlepiej, gdy odbywa się rano na czczo. Twoja energia jest najwyższa w godzinach porannych, i trzeba będzie to wszystko, aby utrzymać Utkatasana.

Korzyści: Utkatasana rozciąga tułów, biodra i dolnej części pleców. To zwiększa determinację swój umysł i pobudza serce. Stanowią łagodzi bóle stawów i pleców. To tonizuje nogi i wzmacnia łydki. Utkatasana zwiększa siłę i elastyczność udach.

4. Ustrasana (Camel Poza)

Jak zrobić Ustrasana (Camel Pose) i jakie są jego zaletyUstrasana lub Camel Pose jest niesamowite backbend. Najlepiej jest wykonać asany rano na czczo i czystych wnętrzności i energii wytwarzanej z strawionego pokarmu z wczorajszego obiadu. Praktykowanie asan w godzinach wieczornych też jest w porządku, ale upewnij się, że istnieje luka co najmniej 4-6 godzin od ostatniego posiłku. Przytrzymaj ten podstawowy poziom Vinyasa stanowić co najmniej 30-60 sekund.

Korzyści: Ustrasana otwiera klatkę piersiową i przednią część tułowia. To wzmacnia plecy i ramiona. Stanowią usuwa ból w dolnej części pleców i kręgosłupa sprawia, że bardziej elastyczne. Wzmacnia ud i ramion. Ustrasana tonizuje szyi i leczy zaparcia.

5. Chakrasana (ko Poza)

Chakrasana lub Koło Pose jest wyzwaniem powrotem stwarzają który jest częścią schematu jogi Ashtanga. Trzymając asany przez co najmniej 1-4 minut dla najlepszych rezultatów. Najlepszy czas, aby zakładać, ta podstawowa Ashtanga yoga jest rano po usunięciu wnętrzności i przed masz śniadanie. Rzeczywiście jest to jeden z najlepszych porannej jogi dla pobudzenia energetycznego.

Korzyści: Chakrasana daje siłę nóg, ramion, pośladków i pleców. Pobudza tarczycy. Stanowią leczy astmę i ciągnie swój rdzeń. To zmniejsza depresję i sprawia, że czujesz energiczny i pełen życia. Koło pozy zachowuje wszystkie układy w organizmie w harmonii i zapala siedmiu czakr.

6. Bhujangasana (Cobra Poza)

Bhujangasana lub Cobra Pose jest energetyzujący backbend i wygląda podobnie do podniesionej masce kobry. Jest to część 12 pozy schematu Surya Namaskar. Trzymaj to podstawowy Ashtanga yoga przez co najmniej 15-30 sekund. Najlepiej jest ćwiczyć Bhujangasana wcześnie rano na czczo, kiedy można wykorzystać zgromadzoną energię wytwarzaną z posiłkiem poprzedniej nocy.

Korzyści: Bhujangasana stymuluje układ trawienny i tonizuje narządy dolnej części brzucha. Reguluje metabolizm i daje płuc dobry odcinek. Ta poza poprawia krążenie krwi i tlenu w całym organizmie. To podnosi swój umysł i zmniejsza sztywność w dolnej części pleców.

7. Kapotasana (gołębi Poza)

Jak zrobić Kapotasana i jakie są jego zalety

Kapotasana lub Pigeon Pose gdy zakłada wygląda podobnie do wdzięku postawy gołębia. Jeśli wykonane regularnie, gołąb stanowią skorzystają swoje ciało w dużym stopniu. Kapotasana jest poziom początkujący Ashtanga Joga stanowi, że działa najlepiej, gdy odbywają się co najmniej przez minutę i praktykowane rano na czczo i czystych wnętrzności.

Korzyści: Kapotasana wzmacnia i rozciąga stawy i mięśnie nóg. To obniża ciśnienie krwi i zwiększa dopływ tlenu do organizmu. Stanowią traktuje dróg moczowych i zmniejsza sztywność stawu biodrowego, z tyłu i regiony.

Teraz, że wiesz wszystko o jodze dla dawka energii, co jeszcze czekasz? Te asany budowlanych energia na pewno podnieść na duchu. A teraz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania na temat jogi i energii.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

Ile dni w tygodniu powinienem ćwiczyć jogę, aby moje poziomy energii nienaruszone?

Praktyka jogi dziennie, aby utrzymać poziom energii w górę. Jeśli nie jest to możliwe, wykonując co najmniej 2-3 razy w tygodniu przez około 20 minut do godziny zrobi.

Jak joga różni się od innych form ćwiczeń?

Joga działa zarówno na umysł i ciało jednocześnie i wykorzystuje swoje ciało jako środek do leczenia problemów można przejść przez. Łączy swój umysł, ciało i oddech, dzięki czemu można zajrzeć do środka i świadomy swojej istoty. Jest to zdrowy proces, a nie zwykły ruch kończyn.

Nasze dnia na dzień działalności wysysają energię z nami, a upał i kurz, w którym żyjemy tylko żeby było jeszcze gorzej. Pod koniec dnia, nie chcesz wyglądać jak wyciśniętego soku pakietu. Zacząć ćwiczyć asany zwiększenie energii i czuć różnicę.