7 Baba Ramdev Joga Asanas grūtniecībai

Home » Review » Health » 7 Baba Ramdev Joga Asanas grūtniecībai

7 Baba Ramdev Joga Asanas grūtniecībai

Grūtniecība ir skaists process. Un, noteikti milzīgs. Iedomājieties, kas vēl dzīvi savā organismā! Tas skars jūs fiziski, emocionāli un garīgi. Hormonālās izmaiņas piedzirdīt jums ne gala. Lai atvieglotu ārā procesu un padarīt to problēmu-free, izmēģiniet šādas 7 asanas, kas Baba Ramdev Joga grūtniecības laikā.

Pirms tam, pieņemsim uzzināt pozitīvo ietekmi joga grūtniecības laikā.

Joga – Boon grūtniecības laikā

Grūtniecība maina savu ķermeni dramatiski un arī readies to dzemdību un agrīnās bērnu aprūpi. Tas ir ļoti svarīgi, posms, kas nosaka veselību mātes un bērna. Vislielākā uzmanība un nozīme ir piešķirta mātei “labklājību un paradumiem. Daži no jogas asanas un pranayamas atvieglot no ķermeņa un nodrošina to ar nepieciešamo amortizācijas par vienmērīgu piegādi.

Tās padara jūsu ķermeņa elastīga un atvērt savu iegurņa reģionā, kas nāk parocīgs darba laikā. Hormonālās izmaiņas var padarīt māte kaprīzs, padarot viņai iet berserk ar emocionālo stresu un depresiju. Joga palēnina viņas leju un nomierina viņas nervus, palīdzot viņai tikt galā ar nosacījumu saprātīgi. Joga ārstē problēmas, kas rodas grūtniecības laikā, piemēram, rīta slimības, krampji, aizcietējums, un pietūkušas potītes laikā. Īsāk sakot, tas padara jūsu dzīvi vieglāku grūtniecības laikā un labāk dzīvi iekšpusē jums.

Bet, pirms jūs iet uz priekšu ar to, pārliecinieties, ka jūs veikt ārsta padomu un vilcienu ar sertificētu jogas skolotāja. Turklāt katrs no grūtniecības posmā prasīs dažādus risinājumus, un asanas attiecīgi jāpielāgo. Vissvarīgākais, klausīties savu ķermeni un to attiecīgi. Atcerieties, ka laikā grūsni, jāizvairās asanas, kas uzsver uz vēdera, un būt ļoti uzmanīgiem praksi no 14. grūtniecības nedēļas laikā.

Pēc ir daži asanas varat mēģināt no sava otrā trimestra gada.

Baba Ramdev Joga grūtniecības laikā – 7 Best Asanas

Baba Ramdev, populārs jogas guru no Indijas, popularizēja jēdzienu jogas un izplatās caur milzīgo jogas nometnēs un televīzijas programmām. Papildinājies ziņu jogas starptautiskajā arēnā un strādāja uz bettering veselību cilvēkiem ar savu speciāli izstrādātas jogas asanas. Dažas no tām domāta speciāli grūtniecēm ir minēti turpmāk. Paskaties.

1. Tadasana (Kalnu Pose)

Tadasana vai kalnu Pose tiek uzskatīts bāze visu asanas, no kuriem ir uzņēmušās citas asanas. To var nodarboties jebkurā dienas un ne vienmēr tukšā dūšā laikā. Bet, ja jūs pirms vai pēc to ar citiem asanas, pārliecinieties, ka kuņģis ir tukšs. Tadasana ir pamata līmeņa Hatha joga asana. Turiet to 10 līdz 20 sekundes.

Priekšrocības Tadasana grūtniecības laikā

Tadasana palielina koncentrēties un koncentrācija, kas var iet greizi, kā rezultātā grūtniecības stresu. Tā uzlabo savu stāju un stiprina jūsu ciskas, kājas un potītes, tur tu stipra un fit cauri deviņiem mēnešiem. Tā firmas jūsu vēdera un steadies elpošana, kas palīdz jums saglabāt mieru un veido. Tas mazina sāpes un sāpes visā organismā, kas var būt bieži ar bērnu iekšā. Poza uzlabo asinsriti un padara jūsu mugurkaula elastīgi, saglabājot jums veselīgu un atdzimšanu.

2. Sukhasana (Easy Pose)

Sukhasana vai Easy Pose, kā norāda nosaukums, ir viens no ērtākajiem jogas asanas. Tā ir ideāli piemērota iesācējiem un tiem, kam ir ņemt to viegli. Austrumu kultūru, tas ir parasti sēdus stāvoklī. Sukhasana darbojas vislabāk, ja jūs praksē to no rīta, jo tā ir meditatīva poza. Jūsu kuņģa nav obligāti jābūt tukšs praktizēt šo pozā. Sukhasana ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Sēdēt to tik ilgi, cik jūs varat.

Priekšrocības Sukhasana grūtniecības laikā

Sukhasana stiepjas mugurkaula, kas dod jums tik nepieciešamo atpakaļ stiept. Tas paplašina jūsu krūtīs un nomierina prātu, tur jūs gudri un pārliecināti grūtniecības laikā. Tas paver gurnus, mazina nogurumu, un paceļ garastāvokli. Poza enerģiju jums, un palielina jūsu gribu, lai būtu produktīvs. Tā uzlabo gremošanu un betters elpošanu, saglabājot savu bērnu iekšā Hale un veselīgi. Tas pasargā stāvoklī miers, kas ir ļoti nepieciešams ir grūtniecības stāvoklī.

3. Baddha Konasana (Butterfly Pose)

Baddha Konasana vai Butterfly Pose izskatās tauriņš flapping savus spārnus. Tas ir arī līdzīga nostāja par kurpnieks darbā. Prakse Baddha Konasana tukšā dūšā, un tīru zarnu, vēlams no rīta. Vakaros, pārliecinieties, ka pastāv plaisa no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes un praksi. Baddha Konasana ir iesācējs līmeņa jogas asana. Sasit prom vienu līdz piecām minūtēm.

Priekšrocības Baddha Konasana grūtniecības laikā

Baddha Konasana stiprina un stiepjas jūsu iekšējā augšstilbiem, groins un ceļus, kas dzemdību laikā, noderēs. Tas atvieglo no gremošanas problēmām, turot vēders bez jucekļa. Tā uzlabo veselību olnīcām un prostatas dziedzeri. Poza stimulē jūsu sirdi un ārstē vieglu depresiju, lai palīdzētu jums tikt galā ar pārmaiņām. Tas darbojas uz augstu asinsspiedienu un atver savu muguras lejasdaļā, kas nomierina jums.

4. Dandasana (Stick Pose)

Dandasana vai Stick Pose izskatās samērā viegli, bet ir diezgan spraigs. Tā sagatavo ķermeni sarežģītākām asanas. Praksē tas no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Ja jūs nesaņemat laika no rīta, darīt to vakaros pēc plaisa no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Dandasana ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Turiet pozēt 20 līdz 30 sekundēm.

Priekšrocības Dandasana grūtniecības laikā

Dandasana stiprina muguras muskuļus un stiepjas jūsu krūtīs, padarot jūs fiziski veikls. Tas mazina komplikāciju reproduktīvos orgānus, un tur viņiem darbojas labi. Tas nomierina savu smadzeņu šūnas, un tur jums mieru. Poza aizsargā ķermeni no muguras un gūžas traumu, ka jums ir vairāk tendētas uz grūtniecības laikā.

5. Janu Sirsasana (vadītāja ceļgaliem Pose)

Janu Sirsasana vai vadītāja ceļgaliem Pose nepieciešams, lai jūs pieskarties jūsu ceļa ar savu galvu. Tas dod jūsu ķermenis labu stiept. Praksē tas no rīta, kad jums ir svaigi un pilns enerģijas. Pārliecinieties, ka jūsu kuņģis ir tukšs un iekšas tīrs. Gadījumā, ja jūs praksē to vakarā, dariet to pēc 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Janu Sirsasana ir iesācējs līmeņa Ashtanga joga asana. Turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Priekšrocības Jāņu Sirsasana grūtniecības laikā

Janu Sirsasana stiepjas jūsu hamstrings un groins, palielinot to elastību, lai atvieglotu dzemdības. Tas stimulē aknas un nieres, palīdzot viņiem darboties labāk tikt galā ar palielinātu ķermeņa prasībām. Tas ir labi, grūtniecēm, sievietēm, kas cieš no bezmiega, ir parasta parādība grūtniecības laikā. Janu Sirsasana stiprina jūsu vēdera muskuļus, sagatavojot to kontrakcijas.

6. Marjariasana (Cat Pose)

Marjariasana vai Cat Pose ir līdzīgs kaķis stiepšanās. Līdz ar to pozā ir nosaukts pēc tā. Kaķu stiept ir gudri pielāgota jogas asanas. Kaķis ģimene tiek uzskatīta par visvairāk elastīgu dzīvnieku valstībā, kas dod mums vairāk iemeslu praktizēt šo asana. Praktizēt pozu no rīta vai vakarā tukšā dūšā. Tas ir pamata līmeņa Ashtanga joga asana. Turiet to 10 sekundes.

Priekšrocības Marjariasana grūtniecības laikā

 Cat poza stiprina plaukstas un pleciem, palīdzot ķermeņa galā ar papildu svaru grūtniecības laikā. Tas ir labs tiem, kas cieš no spondilīta un paslīdēja disku, kas grūtnieces ir viegli nosliece uz. Marjariasana nosaka to, atbalstot un stiprinot muguru.

7. Shavasana (Corpse Pose)

Shavasana vai Corpse Pose atgādina klusums par mirušu ķermeni. Tas parasti tiek darīts beigās jogas sesiju vai pēc spraiga jogas asana. Tas var būt diezgan grūti, jo tas ir nepieciešams, lai jūs palikt pilnībā vēl un atviegloti. Pārliecinieties, ka jums nav aizmigt pozā laikā. Shavasana ir pamata līmeņa Ashtanga joga asana. Atpūtieties pozā 10 līdz 12 minūtēm.

Priekšrocības Shavasana grūtniecības laikā

Shavasana palīdz treniņu izlietne labāk jūsu būtni, palīdzot visu ķermeni labumu no tā. Tas dod jums dziļu un meditatīvo atpūtu, kas ir ļoti nepieciešams, grūtniecības laikā, kā stress un satraukums ir viegli izraisīja šajā posmā. Pozā remonts bojāti audi un šūnas, gatavojot ķermeņa, lai uzturētu dzīvību tajā.

Ekspertu atbildes lasītājiem Jautājumi

Vai es varu izmēģināt jogu pirmo reizi, kad grūtniecība?

Jā, joga ir maiga un droša un pilnīgi alright, lai sāktu pirmo reizi grūtniecības laikā.

Kad man vajadzētu sākt pirmsdzemdību joga?

Tas ir ieteicams sākt no otrā trimestra gada, kā pirmajā trimestrī, jūsu ķermenis iet cauri daudz izmaiņas, un tā enerģija nav tā labākā.

Ko es varu valkāt grūtniecības jogas praksi?

Valkāt vaļēju un ērtas drēbes, kas nav kavē savu praksi

Tātad, tas ir visu par Baba Ramdev joga grūtniecēm. Papildus uzlabot jūsu vispārējo veselību un palīdzētu jums iegūt svaru veselīgi, joga pasargā jūs no gestācijas diabētu un ķeizargriezienu piegādi. Un daudz vairāk, kas būs uzzināt, kad jūs sākat praksi. Dariet to, lai nodrošinātu jūsu veselību un bērnam.