7 Basic Yoga Asanas mis aitavad teil Beat Kõhukinnisus

Home » Review » Health » 7 Basic Yoga Asanas mis aitavad teil Beat Kõhukinnisus

7 Basic Yoga Asanas mis aitavad teil Beat Kõhukinnisus

Riskides kõlav ebadaamilik, kui rõhk on olemas, kuid sa ei suuda teha suur töö, see on rahulolematust. Mis on hullem on näriv kõhuvalu ja kerge peavalu, et järgida. Kõhukinnisus võib olla üsna tüütu, eriti kui see muutub igapäevaseks asi. Enamik inimesi kipuvad võtma kõhukinnisus kergelt. Mõned võivad arvan, et see on haigus, kuid tegelikult on see vaid sümptom. Seda näitab uskumatult tõsine probleem, kui seda ei ravita õigeaegselt.

Mis on kõhukinnisus?

Kui teie roojamist on ebaregulaarne, magu on ülespuhutud ja pingelised. Kui see ei ole hoolitsenud, see viib vaagna haigusi. Kui probleem on märgatud aega ja töödeldud, ei ole põhjust muretseda.

Erinevad inimesed tajuvad kõhukinnisus erinevalt. Kuigi mõned peavad seda pelgalt enneaegne väljaheide, teised nimetavad seda nii, kui see on läbipääsu kõhukinnisus. Noh, mis iganes puhul võib olla, põhja-line on ebatervislik elustiil.

Miks Kõhukinnisus juhtuda?

Kõhukinnisus on rohkem elustiili häire. Kui kipuvad juua vähem vett või on liiga palju rämpstoitu, siis lõpuks on kõhukinnisus. Ka stress, vähem tundi magada, ja sobimatu tööaeg lisada ainult probleeme. Tänu kiirtoit, meie tarbimist rohelised lehtköögiviljad, kiud- toit ja värsked puuviljad on vähendatud, ja see mängib suurt rolli põhjustab kõhukinnisust.

Kuidas Jooga aitab leevendada kõhukinnisust?

Jah! See on tõsi. Kui te ei näpistama kõhukinnisus tagumik (kõik Sõnamängudena ette), samas on aega, see toob kaasa suurema ja raskema kõhuhäire. Aga seal on alati lootust, ja jooga on suurepärane valik.

Jooga kosutab keha ja aitab suurendada verevoolu ja hapnikuvarustus süsteemis. Enamik asendid jooga kaasata liikumist vaagna ja see väga aitab vähendada kõhukinnisus.

Ennetamine on alati parem kui ravi ja kõik see võtab on paar asanas iga päev. Nad hoolitsevad harvad roojamist ja ka vähendada puhitus ja deformeerumist kõhuga. Siin on kõike  jooga ja kõhukinnisus, et sa peaksid teadma.

Top 7 Asanas Jooga kõhukinnisus Relief

1. Pawanmuktasana

Pawanmuktasana tähendab sõna-sõnalt Gaas vabastamine tekitada. Need, kes kannatavad kõhukinnisuse ka palju gaasi lõksus oma süsteemi. Harjutamine see tekitada regulaarselt aitab ravida paljusid seedehäired nagu düspepsia ja happe refluxes põhjustatud seedehäired.

2. Baddha Konasana

Kui lisate edasi painutada Cobbler Pose, see aitab stimuleerida ja ravib seedesüsteemi. Gaas, puhitus ja kramplikku vabanevad. Harjutamine seda poosi ka aitab vähendada stressi, mis aitab samuti õige seedimist.

3. Halasana

Kuidas teha Halasana ja mis on selle eelised

Halasana või Plough Pose on lohutav poosi neile vaevavad kõhukinnisus. See massaaž sooled ja seega eemaldab kõik toksiinid ta. See asana peetakse inversioon. Seega suurendab vereringet vaagna piirkonnas. See annab seedimist hea tõuke.

4. Ardha Matsyendrasana

Kui eeldada Ardha Matsyendrasana, see masseerib neerud, põrn, kõhunääre, magu, maksa ja kooloniga. See mitte ainult ei detoxes valdkonnas, vaid ka aitab parandada soolestiku, seega leevendab kõhukinnisust.

5. Mayurasana

Kuidas teha Mayurasana ja mis on selle eelised

Alguses on Mayurasana või Peacock Pose parandab seedimist ja eitab mõju ebatervislik toit. See asana suurendab ka kõhusisene surve, mis omakorda vähendab maksa suurenemist ja põrna. See asana toniseerib kõht ja reguleerib oma liikumise liiga.

6. Balasana

Balasana või lapse Pose on puhkeolekus tekitada. See rahustab ja de-rõhutab kogu keha, kaasa arvatud kõhuõõne organite. Kui sa vaatad tähelepanelikult, Asana kaasneb kordne kõhu et massaaži seedeorganite liiga. Seega, seedimist ja roojamist on paranenud. See on väga tõhus mittediskrimineeriv keerates kujutada, et AIDSi leevendab kõhukinnisust.

7. Supta Matsyendrasana

Kuidas teha Supta Matsyendrasana ja mis on selle eelised

Supta Matsyendrasana on üks kõige tõhusam jooga kujutab kõhukinnisuse leevendamiseks. See asana on täiuslik kombinatsioon väänata ja puhke tekitada. See aitab oluliselt leevendab kõhukinnisust. Kuigi õrn twist aitab eemaldada jäätmete, suurendab vereringet soolestikus ning võimaldab toidu reisida sujuvalt, samuti lõdvestab keha ja leevendab pinget lõksus kõht.

Oled sa kunagi mõelnud jooga kõhukinnisus probleem? Mida rohkem te muretsema, seda rohkem on sul kõhukinnisus. Need vähesed asanas on väga lihtne teha ja võtab vaid umbes 15 minutit oma päevast. Parim osa on see, et saad peaaegu kohe leevendust. Tervislikum seedesüsteemi nõuab õnnelikum teile! Kuigi jooga puhastab ja reguleerib sees oma süsteemi, veenduge lisada piisavalt vett, kiud- toidud, puuviljad, köögiviljad, ja rohelised lehtköögiviljad oma dieeti. Sa täiesti unustada, mida kõhukinnisus tunne!