7 Jóga Ásany získat Instant Energy

Home » Review » Fitness » 7 Jóga Ásany získat Instant Energy

7 Jóga Ásany získat Instant Energy

Dlouhý den v práci není žádná omluva se cítit slabá. Nenechte se odlivu mozků, slabá kolena a nezřetelná řeč dostat do vás a dát vám dolů. Aby bylo možné přenést s energií celý den a odrazit se další den se stejným elánem a nadšením, uchylují k jógy ásan. Přečtěte si o to dozvědět se více o nich.

Před tím, pojďme se dozvědět o tom, jak jóga zvyšuje energii.

Jóga se staví Energy

Jóga vytváří a udržuje energii ve svých orgánech prostřednictvím ásan. Tam je spící kosmické energie v každém z nás, že ásany probudit. Oni budovat a udržovat energii v těle, že jóga cestách k přirozené energie booster, který štěpí kousky energie uložené spolu s délkou těla. Jeho jedinečnost spočívá v probuzení všechny systémy v těle a přináší nový život pro ně. Úseky otevřít svůj systém s cílem posílit energii v celém těle. Zkontrolujte následující ásany, které vám pomohou vybudovat energii.

Morning Jóga pro energetiku

1. Vriksasana (Tree Pose)

Vriksasana nebo Tree Pose dostane jeho jméno kvůli jeho těsné podobnost s pevnou přítomnost stromu. Na rozdíl od většiny jiných jógových ásan, měli byste mít oči otevřené pro toto představovat udržovat rovnováhu. To je nejlepší dělat ásany v dopoledních hodinách, jak to vyžaduje úplné soustředění a pozornost, které lze snadno dosáhnout během časných ranních hodinách dne. Podrž to začátečník úroveň Hatha jóga představují nejméně jednu minutu na každé noze.

Výhody: Vriksasana posílí páteř a zlepšuje koordinaci nervosvalovou. Posiluje kolena a nohy. Póza povyšuje své duševní schopnosti a pozvedne sílu svých bedrech. To se táhne své hrudi, vnitřní strany stehen a zlepšuje smysl pro rovnováhu.

2. Natarajasana (Dance Pose)

Jak to udělat Natarajasana a jaké jsou jeho výhody

Natarajasana nebo Dance Pose je pojmenován tak, póza se podobá jedné z tanečních postojů Šivy ve své tanečnice avataru. Je to náročné, póza, která funguje nejlépe, když se provádí v ranních hodinách na lačno. Natarajasana je mezistupněm Vinyasa jógy, které by se měly konat nejméně po dobu 15-30 sekund a dále nahoru, pokud to půjde.

Výhody: Natarajasana posiluje své hrudi, boky a nohy. To dává dobrý úsek ke stehnům a zlepšuje držení těla. Póza dělá vaše tělo pružné a fit. To zmírňuje stres z organismu a zlepšuje rovnováhu.

3. Utkatasana (předseda Pose)

Utkatasana nebo předseda Pose je jako sedět na pomyslné židli. Zní to jednoduše, ale vyžaduje hodně drti, aby tak učinily. Je to silný póza, která vyžaduje hodně trpělivosti. Tato základní úroveň vinyasa jóga potřebuje alespoň 30-60 sekund držet pózu a funguje nejlépe, když se provádí ráno na lačný žaludek. Vaše energie je nejvyšší v dopoledních hodinách, a budete potřebovat, aby to všechno udržet Utkatasana.

Výhody: Utkatasana táhne trup, boky a spodní části zad. To zvyšuje odhodlání vaší mysli a stimuluje vaše srdce. Póza zmírňuje kloubů a zad. To tóny vaše nohy a posiluje lýtka. Utkatasana zvyšuje výkon a flexibilitu stehen.

4. Ustrasana (Camel Pose)

Jak to udělat Ustrasana (Camel Pose) a jaké jsou jeho výhodyUstrasana nebo Camel Pose je úžasný backbend. To je nejlepší dělat ásany ráno na lačný žaludek a střeva čisté a energie vyrobené z trávené potravy ze včerejší večeři. Cvičit ásany ve večerních hodinách je taky v pohodě, ale ujistěte se, že tam je mezera minimálně 4-6 hodiny po posledním jídle. Držte tuto základní úroveň Vinyasa představují nejméně po dobu 30-60 sekund.

Výhody: Ustrasana otevírá hrudník a přední část vašeho trupu. Posiluje záda a ramena. Póza odstraňuje bolest v dolní části zad a dělá páteř pružnější. Posiluje vaše stehna a paže. Ustrasana tóny krk a léčí zácpu.

5. Chakrasana (kolo Pose)

Chakrasana nebo kolo Pose je náročná zpět póza, která je součástí jógy režimu Aštanga. Držte ásany nejméně 1-4 minut pro dosažení nejlepších výsledků. Nejlepší čas na předpokládají, že tato základní Ashtanga jóga představuje je v ranních hodinách poté, co jasně své útroby a před máte snídani. Pokud je tato funkce se jedná o jeden z nejlepších ranní jógy představuje pro energetické boost.

Výhody: Chakrasana dává sílu do nohou, paží, hýždě a dolní části zad. Stimuluje štítnou žlázu. Póza léčí astma a rozprostírá své jádro. Snižuje deprese a budete se cítit energický a plný života. Kolo představovat zachovává všechny systémy v těle v harmonii a zapaluje své sedm čaker.

6. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana nebo Cobra Pose je energizující backbend a vypadá podobně jako zvednuté kapotě kobry. Je součástí 12 představuje, v režimu Surya Namaskar. Držet na této základní Ashtanga jóga představovat nejméně 15-30 sekund. To je nejlepší praxe Bhujangasana brzy ráno na lačný žaludek, když můžete použít uloženou elektrickou energii vyráběnou z včerejší jídlo.

Výhody: Bhujangasana stimuluje trávicí systém a tonizuje orgánů podbřišku. Reguluje metabolismus a dává plic dobrý úsek. Tato představovat zlepšuje krevní oběh a kyslíku v celém těle. Zvyšuje vaši mysl a snižuje ztuhlost v dolní části zad.

7. Kapotasana (Pigeon Pose)

Jak to udělat Kapotasana a jaké jsou jeho výhody

Kapotasana nebo Pigeon Pose, když předpokládá, vypadá podobně jako ladný postoj holuba. Pokud se to udělá pravidelně, holub představovat bude přínosem pro vaše tělo ve velké míře. Kapotasana je začátečník úroveň Ashtanga jógy, který funguje nejlépe, když se koná nejméně jedné minuty a cvičil ráno na lačný žaludek a čistých střev.

Výhody: Kapotasana posiluje a protahuje klouby a svaly na nohou. Snižuje krevní tlak a zvyšuje přísun kyslíku do těla. Póza léčí močových cest a snižuje ztuhlost kyčle, zad a ramenní oblasti.

Nyní, když víte všechno o józe pro energetickou boost, co ještě čekáte? Tyto energie stavební ásany jsou určitě zvednout náladu. Nyní se pojďme odpovědět na některé nejčastější dotazy týkající se jógy a energie.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Kolik dní v týdnu bych měla cvičit jógu udržet své energetické hladiny neporušené?

Cvičím jógu každý den, aby se vaše energetické hladiny up. Pokud to není možné, cvičení alespoň 2-3 krát týdně po dobu asi 20 minut až jednu hodinu bude také dělat.

Jak je jóga liší od ostatních forem cvičení?

Jóga pracuje jak na mysli a těla současně, a používá své tělo jako prostředek k léčbě problémů projít. Spojuje svou mysl, tělo a dech, takže se podíváte dovnitř a je si vědom svého bytí. Je to zdravé proces a ne pouhý pohyb končetin.

Naše day-to-day činnosti vysát energii z nás, a horko a prach, ve kterém žijeme bude dělat jen to bylo ještě horší. Na konci dne, nechcete vypadat jako vymačkané šťávy paketu. Začnou cvičit energie zvyšuje ásan a cítit ten rozdíl.