7 Jogas Asanas Get Instant Energy

Home » Review » Fitness » 7 Jogas Asanas Get Instant Energy

7 Jogas Asanas Get Instant Energy

Ilgi darba diena nav attaisnojums justies vājš. Neļaujiet intelektuālā darbaspēka aizplūšanu, vājas ceļi, un neskaidra runa nokļūt jums un nodot jums leju. Lai varētu gaismu ar enerģiju visu dienu, un piepeši atpakaļ nākamajā dienā ar tādu pašu sparu un entuziasmu, kūrorta uz jogas asanas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par viņiem.

Pirms tam, pieņemsim uzzināt par to, kā joga palielina enerģiju.

Joga veidot Energy

Joga rada un uztur enerģiju savās struktūrās caur asanas. Ir pasīvās kosmiskā enerģija katrā no mums, ka asanas modināt. Viņi veidot un uzturēt enerģiju jūsu ķermeni padarot joga go-to dabisko enerģijas pastiprinātājs, kas noārda gabalus enerģijas saglabāti kopā ar garumu jūsu organismā. Tā unikalitāte slēpjas atmodas visu sistēmu jūsu organismā un celt jaunu dzīvi uz tiem. Par stiepjas atvērt savu sistēmu, lai padarītu Jūsu uzturēšanos enerģiju visā ķermenī. Pārbaudiet šādus asanas, kas palīdzēs jums veidot enerģiju.

Rīta Joga Energy

1. Vriksasana (Tree Pose)

Vriksasana vai Tree Pose iegūst savu nosaukumu, jo tā cieši līdzības ar cieto klātbūtni koku. Atšķirībā no lielākās daļas citu jogas asanas, jums vajadzētu turēt acis atvērtas tas rada, lai saglabātu līdzsvaru. Vislabāk to darīt asanu no rīta, jo tā ir nepieciešama pilnīga koncentrēties un uzmanību, ko var sasniegt viegli sākumā diennakts laikā. Turiet šo iesācējs līmenis Hatha joga rada vismaz vienu minūti uz katru kāju.

Ieguvumi: Vriksasana stiprina savu mugurkaulu un uzlabo neiromuskulāro koordināciju. Tas pastiprina jūsu ceļgaliem un kājām. Poza paaugstina savas garīgās spējas un paceļ stiprumu jūsu pleciem. Tā stiepjas jūsu krūtīs, iekšējā augšstilbiem un uzlabo līdzsvara izjūtu.

2. Natarajasana (Dance Pose)

Kā to darīt Natarajasana un kādas ir tās priekšrocības

Natarajasana vai Deju Pose ir nosaukta tā kā poza līdzinās viens deju pozas Šivas viņa dejotāja iemiesojumu. Tas ir sarežģīts poza, kas darbojas vislabāk, ja to veic no rīta tukšā dūšā. Natarajasana ir starpprodukts līmenis, Vinyasa joga, kas būtu jārīko vismaz 15-30 sekundes un tālāk uz augšu, ja tas ir iespējams.

Ieguvumi: Natarajasana stiprina jūsu krūtīs, gurnus un kājas. Tas dod labu stiept uz augšstilbu un uzlabo savu stāju. Poza padara jūsu ķermeņa elastīga un fit. Tas mazina stresu no organisma un uzlabo līdzsvaru.

3. Utkatasana (Krēsls Pose)

Utkatasana vai priekšsēdētājs Pose ir kā sēžot uz iedomātu krēsla. Izklausās vienkārši, bet prasa daudz smilti darīt. Tas ir spēcīgs poza, kas prasa daudz pacietības. Šī pamata līmenis Vinyasa jogas vajag vismaz 30-60 sekundes turot pozas un darbojas vislabāk, ja izdarīts no rīta tukšā dūšā. Jūsu enerģija ir augstākais no rīta, un jums būs nepieciešams to visu saglabāt Utkatasana.

Ieguvumi: Utkatasana stiepjas jūsu ķermeni, gurnus un muguras lejasdaļā. Tas palielina jūsu prāts apņēmība un stimulē jūsu sirdi. Poza mazina locītavu un muguras sāpes. Tā tonizē kājas un stiprina jūsu teļiem. Utkatasana palielina jaudu un elastību augšstilbu.

4. Ustrasana (Camel Pose)

Kā to darīt Ustrasana (Camel Pose) un kādas ir tās priekšrocībasUstrasana vai Camel Pose ir pārsteidzošs backbend. Vislabāk to darīt asanu no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu un ar enerģiju, kas iegūti no fermentējamajā no iepriekšējās dienas vakariņām pārtiku. Praktizē asanu vakaros ir labi arī, bet pārliecinieties, ka pastāv plaisa vismaz 4-6 stundas pēc pēdējās ēdienreizes. Turiet šo pamata līmeņa Vinyasa radīt vismaz 30-60 sekundes.

Ieguvumi: Ustrasana atver jūsu krūtīm un priekšējo daļu savu ķermeni. Tas stiprina muguru un plecus. Poza noņem sāpes muguras lejasdaļā un padara jūsu mugurkaula elastīgāku. Tas stiprina jūsu ciskas un rokas. Ustrasana tonizē kakla un dziedina aizcietējums.

5. Chakrasana (Wheel Pose)

Chakrasana vai Wheel Pose ir sarežģīts atpakaļ, rada, ka ir daļa no Ashtanga jogas režīmā. Turiet asana vismaz 1-4 minūtes, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Labākais laiks, lai pieņemt šo pamata Ashtanga joga rada, ir no rīta, pēc tam, kad notīrīt zarnu un pirms jums ir jūsu brokastis. Faktiski šis ir viens no labākajiem rīta joga rada enerģijas palielināt.

Ieguvumi: Chakrasana dod spēku kājām, rokām, sēžamvietas un muguras lejasdaļā. Tas stimulē vairogdziedzeris. Poza dziedina astmu un stiepjas jūsu kodols. Tā mazina depresiju un liek jums justies enerģisks un pilns dzīves. Ritenis poza saglabā visu sistēmu jūsu organismā harmonijā un aizdegas savas septiņas čakras.

6. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana vai Cobra Pose ir enerģiju backbend un izskatās līdzīgs paceltu pārsega kobras. Tā ir daļa no 12 pozas ir Surya Namaskar režīmā. Turiet šī pamata Ashtanga joga rada vismaz 15-30 sekundes. Tas ir labākais praktizēt Bhujangasana agri no rīta tukšā dūšā, kad var izmantot uzglabāto elektroenerģiju no iepriekšējās nakts maltīti.

Ieguvumi: Bhujangasana stimulē gremošanas sistēmu un tonizē orgānus vēdera lejasdaļā. Tas regulē vielmaiņu un dod jūsu plaušas labu stiept. Šī poza uzlabo asins un skābekļa cirkulāciju visā organismā. Tas paaugstina savu prātu un samazina stīvumu apakšējā muguras.

7. Kapotasana (Pigeon Pose)

Kā to darīt Kapotasana un kādas ir tās priekšrocības

Kapotasana vai balodis Pose kad pieņemts izskatās līdzīgs graciozs nostāju par baložu. Ja tas tiek darīts regulāri, balodis radīt gūs labumu savu ķermeni, lai lielā mērā. Kapotasana ir iesācējs līmeņa Ashtanga jogas poza, kas darbojas vislabāk, ja tur vismaz minūti un praktizē rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu.

Ieguvumi: Kapotasana stiprina un stiepjas locītavas un muskuļus jūsu kājām. Tas samazina asinsspiedienu un palielina devu skābekļa jūsu organismā. Poza ārstē urīnceļu traucējumi un samazina stīvumu gūžas, muguras un plecu reģioniem.

Tagad, ka jūs zināt visu par joga enerģijas veicināšanai, ko jūs gaida? Šīs enerģijas ēku asanas ir pārliecināti, lai paceltu garastāvokli. Tagad, pieņemsim atbildēt uz dažiem bieži uzdotiem jautājumiem par jogas un enerģiju.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Cik dienas nedēļā man vajadzētu nodarboties ar jogu, lai saglabātu savu enerģijas līmeni neskarts?

Prakse joga katru dienu, lai saglabātu jūsu enerģijas līmeni uz augšu. Ja tas nav iespējams, izmanto vismaz 2-3 reizes nedēļā, apmēram 20 minūtēm līdz stundai būs arī darīt.

Kā joga atšķiras no cita veida fiziskās aktivitātes?

Joga darbojas gan prāta un ķermeņa vienlaicīgi, un tā izmanto savu ķermeni kā līdzekli, lai izārstēt problēmas jūs iet cauri. Tas savieno savu prātu, ķermeni un elpu, padarot jums izskatīties iekšu un apzināties savu būtni. Tas ir pilnvērtīgs process, nevis tikai kustības ekstremitāšu.

Mūsu dienas uz dienu aktivitātes sūkāt enerģiju no mums, kā arī siltuma un putekļu mēs dzīvojam tikai padara sliktāk. Līdz dienas beigām, jūs nevēlaties, lai izskatās izspiež sulu paketē. Sākt praktizē enerģijas pieaug asanas un sajust atšķirību.