7 Jogos asanos Norėdami Užtrauktuku Energetika

Home » Review » Fitness » 7 Jogos asanos Norėdami Užtrauktuku Energetika

7 Jogos asanos Norėdami Užtrauktuku Energetika

Ilga darbo diena nėra pasiteisinimas jaustis silpnas. Neleisk protų nutekėjimas, silpni keliai ir neaiški kalba gauti jums ir padėti jums žemyn. Gebėti sijos su energijos visą dieną ir atšokti atgal kitą dieną su ta pačia energija ir entuziazmu, kurorto jogos asanas. Skaitykite daugiau sužinoti apie juos.

Prieš tai tegul sužinoti, kaip joga didina energiją.

Joga, kaip sukurti energijos

Joga sukuria ir palaiko energiją savo institucijomis, per asanas. Yra neveikiantis kosminės energijos per kiekvieno iš mūsų, kad asanos pažadinti. Jie sukurti ir išlaikyti energiją į savo kūną padaryti jogą eiti iki natūralios energijos stiprintuvas, kuris skaido gabaliukus energijos saugomas kartu su savo kūno ilgio. Jo unikalumas slypi bundančios visas sistemas savo kūną ir pareikšti naują gyvenimą su jais. Į driekiasi atverti savo sistemą, kas maloniai nuteikia energiją po visą kūną. Patikrinkite šiuos asanos, kurie padės jums sukurti energiją.

Rytas Joga Energetikos

1. Vriksasana (medis Pose)

Vriksasana arba medis Pose gauna savo pavadinimą dėl savo glaudžiai panašumo į kieto buvimo medį. Skirtingai nei dauguma kitų jogos asanas, jums reikėtų saugoti savo akis atviras tai kelia išlaikyti pusiausvyrą. Tai geriausia padaryti asan ryte, nes ji turi pilną dėmesio ir dėmesio, kuris gali būti pasiektas lengvai per anksti valandų per dieną. Laikykite tai pradedantysis lygis Hatha joga kelia mažiausiai vieną minutę ant kiekvienos kojos.

Privalumai: Vriksasana stiprina stuburą, gerina nervų ir raumenų koordinaciją. Jis sustiprina jūsų kelius ir pėdas. Poza pakelia savo protinius gebėjimus ir pakylėja jūsų pečių jėgą. Ji driekiasi savo krūtinės, vidinės šlaunų pusės ir pagerina savo jausmą pusiausvyrą.

2. Natarajasana (Šokių Pose)

Kaip tai padaryti Natarajasana ir kas yra Jo privalumai

Natarajasana ar Šokių Pose pavadintas taip, kaip poza primena viena iš šokių aplinkybėmis iš Viešpaties Šivos jo šokėja avatar. Tai sudėtinga poza, kuri veikia geriausiai, kai atliekama ryte ant tuščio skrandžio. Natarajasana yra tarpinis lygis Vinyasa joga, kurios turėtų būti laikomos bent 15-30 sekundžių ir dar iki, jei galite.

Privalumai: Natarajasana stiprina savo krūtinės, klubų ir kojų. Ji suteikia gerą ruožas savo šlaunų ir pagerina laikyseną. Poza daro jūsų kūnas lankstus ir tinkami. Jis mažina stresą iš organizmo, gerina pusiausvyrą.

3. Utkatasana (Kėdė Pose)

Utkatasana arba Kėdė Pose yra tarsi sėdi ant įsivaizduojamo kėdės. Garsai lengva, bet reikia daug smėlio padaryti. Tai galingas poza, kuri reikalauja daug kantrybės. Šis lygis Vinyasa Joga reikia bent 30-60 sekundžių laikydami pozą ir veikia geriausiai, kai daroma ryte ant tuščio skrandžio. Jūsų energija yra didžiausia ryte, ir jūs turėsite visa tai išlaikyti Utkatasana.

Privalumai: Utkatasana driekiasi savo liemens, klubų ir apatinės nugaros. Tai padidina jūsų protas ryžtą ir stimuliuoja jūsų širdį. Poza mažina sąnarių ir nugaros skausmus. Jis tonizuoja kojas ir stiprina savo veršiukus. Utkatasana padidina galią ir lankstumą šlaunų.

4. Ustrasana (kupranugario Pose)

Kaip tai padaryti Ustrasana (Camel Pose) ir kas yra Jo privalumaiUstrasana arba Camel Pose yra nuostabi backbend. Tai geriausia daryti ryte asan ant tuščio skrandžio ir švarių žarnyno ir su energiją generuoja iš išnykti maisto vakarykštį vakarienė. Praktikuojančių vakarais asan yra gerai taip pat, bet įsitikinkite, kad yra bent 4-6 valandas atotrūkis nuo jūsų paskutinio valgio. Laikykite šį bazinį lygį Vinyasa kelia mažiausiai 30-60 sekundžių.

Privalumai: Ustrasana atveria savo krūtinę ir priekinę dalį savo liemens. Jis stiprina nugarą ir pečius. Poza pašalina skausmą apatinėje nugaros ir daro jūsų stuburas lankstesnis. Jis stiprina savo šlaunų ir rankų. Ustrasana tonizuoja jūsų kaklo ir gydo vidurių užkietėjimą.

5. Chakrasana (Ratų Pose)

Chakrasana arba dviračio Pose yra sudėtinga grįžti kelti, kad yra iš Ashtanga jogos režimas dalis. Laikykite asan mažiausiai 1-4 minutes geriausių rezultatų. Geriausias laikas prisiimti tai pagrindinė Aštanga jogos kelia tai ryte po to, kai išvalyti žarnyną, prieš turite savo pusryčius. Iš tiesų tai yra vienas iš geriausių ryte jogos kelia energijos padidinti.

Privalumai: Chakrasana suteikia jėgų kojose, rankose, sėdmenų ir apatinės nugaros. Jis stimuliuoja skydliaukę. Poza gydo astmą ir driekiasi savo branduolį. Jis mažina depresiją ir leidžia jaustis energingi ir visą gyvenimą. Rato poza išlaiko visas sistemas savo kūno harmonijos ir uždega savo septynis čakras.

6. Bhujangasana (Kobra Pose)

Bhujangasana arba Kobra Pose yra energizuojantis backbend ir panašus į iškeltus gaubtu nuo kobra. Tai yra dalis iš 12 pozų iš Surya namaskar režimas. Laikykite tai pagrindinė Aštanga jogos kelia mažiausiai 15-30 sekundžių. Tai geriausia praktika Bhujangasana anksti ryte ant tuščio skrandžio, kai jūs galite naudoti sukauptą energiją generuoja iš praėjusią naktį savo valgio.

Privalumai: Bhujangasana stimuliuoja virškinimo sistemą ir tonizuoja Jūsų apatinės pilvo organus. Jis reguliuoja jūsų medžiagų apykaitą ir suteikia jūsų plaučiai gerą ruožas. Ši poza pagerina kraujo ir deguonies apytaką visame kūne. Jis pakelia savo protą ir mažina sustingimas apatinėje nugaros.

7. Kapotasana (Pigeon Pose)

Kaip tai padaryti Kapotasana ir kas yra Jo privalumai

Kapotasana ar karvelis Pose, kai daroma prielaida, panašus į grakštus nusiteikimui balandžių. Jei daroma reguliariai, karvelis kelti bus naudinga jūsų organizmui didele dalimi. Kapotasana yra pradedantysis lygis Aštanga jogos poza, kuri veikia geriausiai, kai vyksta bent minutę ir praktikuojama ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai.

Privalumai: Kapotasana stiprina ir ištempia sąnarius ir raumenis kojų. Jis mažina kraujo spaudimą ir didina deguonies suvartojimą į savo kūną. Poza gydo šlapimo takų sutrikimai ir sumažina standumą šlaunikaulio, nugaros ir pečių regionus.

Dabar, kad žinote viską apie jogos energijos padidinti, ką jūs laukiate? Šie energijos pastatas asanos tikrai pakelti nuotaiką. Dabar galime atsakyti į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie joga ir energijos.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kiek dienų per savaitę turėčiau praktikuoti jogą išlaikyti savo energijos lygius sveika?

Praktika joga kasdien išlaikyti jūsų energijos lygį iki. Jei tai neįmanoma, naudodamasis bent 2-3 kartus per savaitę apie 20 minučių iki valandos, taip pat daryti.

Kaip joga skiriasi nuo kitų formų fizinio krūvio?

Joga veikia tiek kūno ir proto vienu metu, ir ji naudoja savo kūną kaip priemonė išgydyti problemas jūs einate per. Jis jungia savo proto, kūno ir kvapą, todėl jums atrodo į vidų ir žino savo būties. Tai sveikas procesas, o ne vien tik judėjimas galūnių.

Mūsų veikla dieną iš dienos čiulpia energiją iš mūsų, o šilumos ir dulkių mes gyvename bus tik blogiau. Iki dienos pabaigos, jūs nenorite atrodyti spaustos sultys paketą. Pradžia praktikuojančių energijos didėja asanos ir pajusite skirtumą.