7 Jooga Asanas saada Instant Energy

Home » Review » Fitness » 7 Jooga Asanas saada Instant Energy

7 Jooga Asanas saada Instant Energy

Pikka päeva tööd ei vabanda nõrkustunne. Ära lase ajude äravoolu, nõrk põlvi ja ebaselge kõne saavad teile ja panna teid maha. Et oleks võimalik kiire energia kogu päeva ja põrge tagasi järgmisel päeval sama jõuliselt ja entusiasmi, abinõuna jooga asanas. Loe edasi rohkem teada neile.

Enne seda, olgem õppida, kuidas jooga suurendab energiat.

Jooga ehitada Energia

Jooga loob ja säilitab energia oma organite kaudu asanas. On seisvate kosmilise energia iga üks meist, et asanas äratada. Nad ehitada ja säilitada energia keha tegemise jooga go-looduslikud energiaallikaks, mis lõhub tükkideks energia salvestatakse koos pikkusega keha. Selle unikaalsus seisneb ärkamine kõik süsteemid keha ja tuues uue elu neile. Venib avada oma süsteem kosutamiseks energiat kogu keha. Kontrollige järgmist asanas mis aitavad teil ehitada energiat.

Hommikune jooga Energia

1. Vriksasana (Tree Pose)

Vriksasana või Tree Pose saab oma nime tänu oma väga sarnased, et tahke juuresolekul puu. Erinevalt enamikust teistest jooga asanas, siis tuleb hoida oma silmad lahti selle kujutavad säilitada tasakaalu. See on parim, mida teha Asana hommikul, sest see vajab täielikku tähelepanu ja tähelepanu, mis on võimalik saavutada lihtsalt esimestel tundidel päevas. Hoia seda algajaile Hatha jooga kujutavad vähemalt üks minut iga jala.

Eelised: Vriksasana tugevdab oma selg ja parandab närvi koordineerimine. See tugevdab oma põlvi ja jalgu. Kujutada tõstab oma vaimsete võimete ja ülistab tugevust oma õlgadele. See ulatub rinnus, sisemine reied ja parandab oma mõttes tasakaal.

2. Natarajasana (Dance Pose)

Kuidas teha Natarajasana ja mis on selle eelised

Natarajasana või Dance poos on nimeks nii poosi meenutab üks tantsu seisukohtadega Lord Shiva tema tantsija avatar. See on keeruline kujutada, mis töötab kõige paremini, kui läbi hommikul tühja kõhuga. Natarajasana on kesktasemel Vinyasa jooga, mis peaks toimuma vähemalt 15-30 sekundit ja sealt edasi, kui saad.

Eelised: Natarajasana tugevdab rinnus, puusad ja jalad. See annab hea venitada oma reied ja parandab oma kehahoiaku. Kujutada muudab keha paindlik ja sobib. See leevendab stressi keha ja parandab tasakaalu.

3. Utkatasana (Juht Poseerige)

Utkatasana või õppetooli poos on istudes kujuteldava juhatusel. Kõlab lihtne, kuid nõuab palju teradega teha. See on võimas poosi, mis nõuab palju kannatlikkust. See algtase Vinyasa jooga vajab vähemalt 30-60 sekundit hoides poosi ja toimib kõige paremini, kui teha hommikul tühja kõhuga. Teie energia on kõrgeim hommikul, ja sa pead seda kõike säilitada Utkatasana.

Eelised: Utkatasana ulatub oma torso, puusad ja alaselja. See suurendab oma meelt otsustavust ja stimuleerib oma südames. Kujutada leevendab liigeste ja seljavalud. See toonid jalad ja tugevdab oma vasikaid. Utkatasana suurendab võimsust ja paindlikkust reite.

4. Ustrasana (Kaameli Poseerige)

Kuidas teha Ustrasana (Camel Pose) ja mis on selle eelisedUstrasana või Camel Pose on hämmastav backbend. See on parim, mida teha Asana hommikul tühja kõhuga ja puhas kõht ja tekkinud energiaga seeditud toidu eelmise päeva õhtusööki. Harjutamine Asana õhtuti on hea liiga, kuid veenduge, et seal on vahe vähemalt 4-6 tundi pärast viimast toidukorda. Hoia seda algtase Vinyasa poseerima vähemalt 30-60 sekundit.

Eelised: Ustrasana avab rinnus ja esiosa oma keha. See tugevdab selg ja õlad. Kujutada eemaldab valu alaseljas ja teeb selg paindlikumaks. See tugevdab oma reied ja käed. Ustrasana toonid kaela ja ravib kõhukinnisust.

5. Chakrasana (ratta Poseerige)

Chakrasana või Ratta Pose on keeruline tagasi kujutada, et on osa Ashtanga jooga raviskeemi. Hoidke Asana vähemalt 1-4 minutit parimaid tulemusi. Parim aeg endale see põhiline Ashtanga jooga poos on hommikul pärast kustutada oma kõht ja enne, kui olete oma hommikusööki. Infact see on üks parimaid hommikul jooga tekitab energialaengu.

Eelised: Chakrasana annab jõudu oma jalgade, käte, tuharad ja alaselja. See stimuleerib kilpnääre. Kujutada ravib astma ja venitab oma tuum. See vähendab depressiooni ja paneb sind tundma energiline ja täis elu. Ratta poosi hoiab kõik süsteemid keha harmoonia ja süttib oma seitsme tšakrad.

6. Bhujangasana (Cobra Poseerige)

Bhujangasana või Cobra Pose on energilise backbend ja sarnaneb tõstetud kapoti kobra. See on osa 12 poose Surya Namaskar raviskeemi. Hoidke see põhiline Ashtanga jooga kujutavad vähemalt 15-30 sekundit. See on kõige parem harjutada Bhujangasana varahommikul tühja kõhuga kui saate salvestatud energia tekkinud eelmise õhtu sööki.

Eelised: Bhujangasana stimuleerib seedesüsteemi ja toniseerib organite alakõhus. See reguleerib ainevahetust ja annab oma kopse hea venitada. See poosi parandab vere ja hapniku ringlust kogu kehas. See tõstab oma meelt ja vähendab jäikus alaseljale.

7. Kapotasana (tuvi Poseerige)

Kuidas teha Kapotasana ja mis on selle eelised

Kapotasana või Pigeon kujutavad endast eeldada sarnaneb graatsiline hoiak tuvi. Kui teha regulaarselt, tuvi kujutavad saavad keha suurel määral. Kapotasana on algaja tasemel Ashtanga jooga poos, mis töötab kõige paremini, kui hoitakse vähemalt minut ja praktiseeritakse hommikul tühja kõhuga ja puhas südame.

Eelised: Kapotasana tugevdab ja venitab liigestes ja lihastes jalad. See vähendab vererõhku ja suurendab tarbimist hapniku keha. Kujutada kohtleb kuseteede häired ning vähendab jäikus hip-tagasi õla piirkonnas.

Nüüd, kui sa tead kõike jooga energialaengu, mida sa ootad? Need energia hoone asanas on kindlasti tõsta oma piiritust. Nüüd oletame, vastata korduma kippuvad küsimused jooga ja energiat.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Mitu päeva nädalas ma peaksin joogaga, et hoida oma energia taset terved?

Praktika jooga päevas, et hoida oma energia taset üles. Kui see ei ole võimalik, kasutades vähemalt 2-3 korda nädalas umbes 20 minutit kuni tund ka teha.

Kuidas on jooga erinevad muud kehalist?

Jooga töötab nii keha ja vaimu üheaegselt ja ta kasutab oma keha kui vahendit, et ravida probleeme sa lähed läbi. See ühendab meelt, keha ja hinge, muutes te vaatate sissepoole ja teadlik oma olemuses. See on tervislik protsess, mitte pelgalt liikumise jäsemete.

Meie päev-päevalt tegevuse imeda energia välja meile ja soojust ja tolmu me elame ainult teeb asja hullemaks. Aasta lõpuks päev, sa ei taha välja nagu pressitud mahla paketti. Alustada praktiseerivad energia suureneb asanas ja tunnete erinevust.