7 Pagrindiniai jogos asanos, kuri padės jums Beat užkietėjimas

Home » Review » Health » 7 Pagrindiniai jogos asanos, kuri padės jums Beat užkietėjimas

7 Pagrindiniai jogos asanos, kuri padės jums Beat užkietėjimas

Tuo skamba Ponios necienīgs rizika, kai slėgis yra, bet jums nepavyksta padaryti didelį darbą, tai buvo netinkamo. Kas yra blogiau yra kibimas pilvo skausmai ir lengvas galvos skausmas, kad sekti. Vidurių užkietėjimas gali būti labai erzina, ypač jei ji tampa kasdien dalykas. Dauguma žmonių linkę imtis užkietėjimas lengvai. Kai kurie gali manyti, kad tai liga, bet iš tikrųjų, tai yra tik simptomas. Turto neįtikėtinai rimtą problemą simptomas, jei negydoma laiku.

Kas yra vidurių užkietėjimas?

Kai jūsų žarnų peristaltika yra nereguliarus, jūsų skrandis išsipūtęs ir įtempti. Jei tai nėra pasirūpinta, ji veda į dubens ligos. Jei problema pastebėtas laiku ir apdorojimo, nėra jokios priežasties nerimauti.

Skirtingi žmonės suvokia užkietėjimas skirtingai. Nors kai kas mano, kad ji būtų tik nesavalaikis išmatos, kiti ją vadina todėl, kai tai yra kietų išmatų ištrauka. Na, kokia byla gali būti, iš apačios linija yra nesveika gyvensena.

Kodėl užkietėjimas atsitikti?

Vidurių užkietėjimas yra daugiau gyvenimo būdo sutrikimų. Kai jūs linkę gerti mažiau vandens arba per daug greito maisto, jūs galų gale buvo užkietėję. Be to, stresas, mažiau valandų miego ir netinkamo darbo valandų pridėti tik į problemas. Dėka greito maisto, mūsų suvartojamų žalialapėse daržovėse, pluoštinio pašaro, ir šviežių vaisių sumažėjo, ir tai vaidina didžiulį vaidmenį sukelia vidurių užkietėjimą.

Kaip joga padeda atleisti užkietėjimas?

Taip! Tai tiesa. Jei neturite Nip užkietėjimas užpakalis (visi puns skirtas), o yra laikas, jis bus didesnis ir sunkesnis skrandžio sutrikimas. Bet visada yra vilties, ir joga yra puikus pasirinkimas.

Joga pagyvėja savo kūną ir padeda padidinti kraujotaką ir deguonies tiekimą į sistemą. Dauguma pozos jogos susiję su dubens judėjimą, o tai labai padeda sumažinti vidurių užkietėjimą.

Prevencija yra visada geriau nei gydymas, o visa tai užtruks yra keletas asanos kiekvieną dieną. Jie rūpinsis iš nedažnai Tuštinimasis ir sumažinti pilvo pūtimas ir tempia į skrandį. Čia yra visa informacija apie  joga ir vidurių užkietėjimas, kad jūs turėtumėte žinoti.

Į viršų 7 Asanos joga užkietėjimas reljefo

1. Pawanmuktasana

Pawanmuktasana pažodžiui reiškia Dujų išleidimas kelia. Tiems, kurie kenčia nuo vidurių užkietėjimo, taip pat turi visai daug įstrigę savo sistemą dujomis. Pratimai tai nuolat kelti padeda išgydyti daugelį virškinimo sutrikimų, pavyzdžiui, dispepsija ir rūgšties refluxes sukelia virškinimo.

2. Baddha Konasana

Kai įrašote į priekį lenkimo į Cobbler Pose, ji padeda stimuliuoti ir gydo virškinimo sistemą. Dujos, pilvo pūtimas ir spazmai yra atleidžiamas. Praktikuojančių šį pozą taip pat prisideda siekiant sumažinti stresą, kuris taip pat AIDS gerą virškinimą.

3. Halasana

Kaip tai padaryti Halasana ir kas yra Jo privalumai

Halasana arba Plūgas Pose yra Paguodos poza tiems, kamuoja vidurių užkietėjimas. Tai masažai žarnynas, todėl pašalina visus toksinus iš jo. Ši asana laikoma inversija. Vadinasi, jis pagerina kraujotaką dubens srityje. Tai suteikia virškinimą gerą impulsą.

4. ARDHA MATSYENDRÂSANA

Kai jūs prisiimate ARDHA MATSYENDRÂSANA, IT masažuoja inkstų, blužnies, kasos, skrandžio, kepenų, ir dvitaškius. Tai ne tik detoxes plotas, bet taip pat padeda pagerinti žarnyno judesius, taip atleisti užkietėjimas.

5. Mayurasana

Kaip tai padaryti Mayurasana ir kas yra Jo privalumai

Tuo pat pradžių Mayurasana arba Povas Pose gerina virškinimą ir paneigia nesveiko maisto poveikį. Tai asanos taip pat padidina pilvo spaudimą, kuris, savo ruožtu, sumažina kepenų ir blužnies plėtrą. Ši asana tonizuoja žarnyną ir reguliuoja savo judesius per daug.

6. Balasana

Balasana arba vaiko pozos yra poilsio kelti. Ji ramina ir de pabrėžia visą kūną, įskaitant pilvo organus. Jei atidžiai, asanos reiškia kartus į pilvą, kad masažai virškinimo organų taip pat. Todėl, virškinimo ir žarnyno judėjimas yra pagerintas. Tai labai efektyvi ne sukimo kelia, kad AIDS atleisti užkietėjimas.

7. Supta MATSYENDRÂSANA

Kaip tai padaryti Supta MATSYENDRÂSANA ir kas yra Jo privalumai

Supta MATSYENDRÂSANA yra viena iš efektyviausių jogos pozų užkietėjimas reljefo. Tai asanos yra puikus derinys Tvist ir poilsio kelti. Tai labai padeda atleisti užkietėjimas. Nors švelnus Twist padeda pašalinti atliekas, pagerina kraujotaką žarnyne, ir leidžia maisto keliauti sklandžiai, taip pat atpalaiduoja kūną ir mažina įtampą įstrigę pilvo.

Ar kada nors pagalvojote, joga užkietėjimas problema? Kuo daugiau jūs nerimauti, tuo daugiau jums bus užkietėję. Šie keli asanos yra labai lengva padaryti, ir užtruks tik apie 15 minučių savo dieną. Geriausia dalis yra ta, kad jūs gausite beveik akimirksniu palengvėjimą. Sveikesni virškinimo sistema reikalauja laimingesni jums! Nors joga valo ir reguliuoja jūsų sistemos vidų, įsitikinkite, kad jūs įtraukiate pakankamai vandens, pluoštinės maisto, vaisiai, daržovės, ir žalios lapinės daržovės dietos. Jūs visiškai pamiršti, ką užkietėjimas jaučiasi!