7 Pamata Joga Asanas, kas palīdzēs jums Beat Aizcietējumi

Home » Review » Health » 7 Pamata Joga Asanas, kas palīdzēs jums Beat Aizcietējumi

7 Pamata Joga Asanas, kas palīdzēs jums Beat Aizcietējumi

Pie riska skanējuma dāmas necienīgs, kad spiediens ir tur, bet jūs to nedarīsiet lielo darbu, tas ir neapmierināja. Kas ir sliktāk ir nagging vēdergraizes un vieglas galvassāpes, kas jāievēro. Aizcietējums var būt diezgan kaitinošas, jo īpaši, ja tas kļūst par ikdienas lieta. Lielākā daļa cilvēku ir tendence ņemt aizcietējums viegli. Daži varētu domāt, tā ir slimība, bet patiesībā, tas ir tikai simptoms. Simptoms neticami nopietna problēma, ja to neārstē laikā.

Kas ir aizcietējums?

Kad jūsu zarnu kustības ir neregulāra, jūsu kuņģis ir uzpampis un saspringtas. Ja tas nav parūpējušies, tas noved pie iegurņa slimībām. Ja problēma ir konstatēta laikā un apstrādāts, nav iemesla uztraukties.

Dažādi cilvēki uztver aizcietējums atšķirīgi. Lai gan daži uzskata, ka tas ir tikai nelaikā taburetes, citi sauc to tad, kad tas ir fragments no cieto izkārnījumi. Nu, neatkarīgi no konkrētā gadījuma, apakšējā līnija ir neveselīgs dzīvesveids.

Kāpēc Vai Aizcietējumi notikt?

Aizcietējums ir vairāk par dzīvesveida traucējumiem. Kad jūs mēdz dzert mazāk ūdens, vai ir pārāk daudz junk pārtikas, jūs galu galā ir aizcietējumi. Arī stresa, mazāk stundu miega, un neatbilstoši darba laiks pievienot tikai uz problēmām. Pateicoties fast food, mūsu uzņemšanas zaļo lapu dārzeņi, šķiedrvielu barības, un svaigi augļi ir samazinājies, un tas spēlē liela daļa, kas rada aizcietējumus.

Kā Joga palīdz mazināt aizcietējums?

Jā! Tā ir patiesība. Ja jums nav iespraukties aizcietējuma muca (visi puns paredzēts), bet tur ir laiks, tas radīs lielāku un smagāku vēdera traucējumi. Bet vienmēr ir cerība, un joga ir lieliska iespēja.

Joga uzmundrina savu ķermeni un palīdz palielināt asins plūsmu un skābekļa piegādi sistēmā. Lielākā daļa pozas jogas iesaistīt kustību iegurņa, un tas ievērojami palīdz samazināt aizcietējums.

Profilakse vienmēr ir labāka nekā ārstēšana, un viss tas notiks, ir dažas asanas katru dienu. Viņi rūpējas par retiem zarnu kustības, kā arī samazina vēdera uzpūšanos un sasprindzinājuma kuņģī. Šeit ir viss, par  jogu un aizcietējumi, ka jums vajadzētu zināt.

Top 7 Asanas sasniegt jogas Aizcietējumi Relief

1. Pawanmuktasana

Pawanmuktasana burtiski nozīmē Gāzes atbrīvošana radīt. Tie, kas cieš no aizcietējumiem ir arī visai daudz gāzes Ieslodzījuma savā sistēmā. Praktizē tas rada regulāri palīdz izārstēt daudzas gremošanas traucējumi, piemēram, dispepsija un skābju refluxes izraisa gremošanas traucējumi.

2. Baddha Konasana

Kad jūs pievienojat priekšu liekties uz Cobbler Pose, tas palīdz stimulēt un dziedēt gremošanas sistēmu. Gāzes, vēdera uzpūšanās, un krampjveida tiek atbrīvots. Praktizē šo pozu arī palīdz mazināt stresu, kas arī palīglīdzekļu pareizu gremošanu.

3. Halasana

Kā to darīt Halasana un kādas ir tās priekšrocības

Halasana vai arklu Pose ir mierinājums poza tiem norisinās aizcietējumiem. Tā masāžas zarnas, un līdz ar to, noņem visus toksīnus no tā. Šī asana tiek uzskatīts inversija. Līdz ar to, tā uzlabo asinsriti iegurņa zonā. Tas dod gremošanu labu stimulu.

4. Ardha Matsyendrasana

Kad jūs uzņematies Ardha Matsyendrasana, tā masē nieres, liesa, aizkuņģa dziedzera, kuņģa, aknu un koli. Tas ne tikai izvada šlakvielas teritoriju, bet arī palīdz uzlabot zarnu kustības, tādējādi atbrīvojot aizcietējums.

5. Mayurasana

Kā to darīt Mayurasana un kādas ir tās priekšrocības

Sākumā, tad Mayurasana vai Peacock Pose uzlabo gremošanu un noliedz ietekmi neveselīgu pārtiku. Šī asana arī palielina intraabdomināls spiedienu, kas, savukārt, samazina aknu palielināšanos un liesa. Šī asana tonizē zarnu un regulē tās kustības too.

6. Balasana

Balasana vai bērna poza ir atpūtas radīt. Tas nomierina un de-uzsver visu ķermeni, ieskaitot vēdera dobuma orgāniem. Ja paskatās vērīgi, tad asana saistīta ar reizes pie vēdera, ka masāžas gremošanas orgāni too. Tāpēc, gremošanas un zarnu kustības ir uzlabojusies. Tas ir ļoti efektīvs non-griešanu rada ka AIDS atbrīvojot aizcietējums.

7. Supta Matsyendrasana

Kā to darīt Supta Matsyendrasana un kādas ir tās priekšrocības

Supta Matsyendrasana ir viens no visefektīvākajiem jogas pozas aizcietējums atvieglojums. Šī asana ir perfekta kombinācija vērpjot un atpūtas radīt. Tas palīdz ievērojami mazināja aizcietējums. Kamēr maiga vērpjot palīdz noņemt atkritumus, uzlabo asinsriti, kas zarnās, un ļauj pārtikas ceļot vienmērīgi, tas arī atslābina ķermeni un mazina spriedzi Ieslodzījuma vēderā.

Vai jums kādreiz uzskatīja joga aizcietējums problēmu? Jo vairāk jūs jāuztraucas, jo vairāk jums būs aizcietējums. Šie daži asanas ir ļoti viegli darīt, un prasīs tikai aptuveni 15 minūtes no jūsu dienā. Labākā daļa ir tas, ka jūs saņemsiet gandrīz tūlītēju atvieglojumu. Veselīgāka gremošanas sistēma prasa laimīgāki jums! Kaut joga attīra un regulē iekšpusē jūsu sistēma, pārliecinieties, ka jūs pievienot pietiekami daudz ūdens, šķiedru pārtika, augļi, veggies, un zaļie lapu dārzeņi jūsu uzturā. Jums būs pilnīgi aizmirst, ko aizcietējums jūtas kā!