7 Základní Jóga Ásany, který vám pomůže porazit Zácpa

Home » Review » Health » 7 Základní Jóga Ásany, který vám pomůže porazit Zácpa

7 Základní Jóga Ásany, který vám pomůže porazit Zácpa

Na riziko znějící nechovající se jako dáma, když tlak je tam, ale nebudete dělat velkou práci, to je neuspokojivý. Co je horší, je neodbytná žaludku a mírné bolesti hlavy, které následují. Zácpa může být docela nepříjemné, zvláště pokud se to stane každodenní záležitostí. Většina lidí má tendenci brát na lehkou váhu zácpu. Někteří by si mohl myslet, že je nemoc, ale ve skutečnosti je to jen symptom. Příznakem neuvěřitelně vážný problém, pokud se neléčí včas.

Co je zácpa?

Když se vaše stolice jsou nepravidelné, váš žaludek je nafouklý a napjatý. Pokud to není postaráno, to vede k pánevní onemocnění. Je-li problém spatřen v čase a reaguje, není důvod k obavám.

Různí lidé vnímají zácpa jinak. Zatímco někteří zvažují to být jen předčasná stoličky, jiní říkají, takže když je průchod tvrdé stolice. No, ať je to jakkoliv může být spodní linie je nezdravý životní styl.

Proč Zácpa přihodit?

Zácpa je spíše poruchou životního stylu. Když máte tendenci pít méně vody, nebo mají příliš mnoho nezdravé jídlo, můžete skončit zácpu. Také stres, menší počet hodin spánku a nevhodné pracovní doba pouze přidat k problémům. Díky rychlým občerstvením, náš příjem zelené listové zelenině, vláknité potraviny a čerstvé ovoce snížila, a to hraje velkou roli při vzniku zácpy.

Jak Jóga pomáhá ulevit od zácpy?

Ano! Je to pravda. Pokud nechcete utlumit zácpu v zadku (všechny hříčky určena), zatímco tam je čas, povede to k větší a těžší žaludeční poruchy. Ale tam je vždy naděje, a jóga je skvělá volba.

Jóga povzbuzuje své tělo a pomáhá zvýšit průtok krve a přísun kyslíku do systému. Většina držení těla v jógy zahrnují pohyb pánve, a to velmi pomáhá při snižování zácpa.

Prevence je vždy lepší než léčba, a všechno to bude trvat jen několik ásany každý den. Postarají se o řídkých stolic a také snížit nadýmání a namáhání v žaludku. Tady je vše o  józe a zácpy, které byste měli vědět.

Nejlépe 7 Asanas v józe při zácpě úlevu

1. Pawanmuktasana

Pawanmuktasana doslova Plynové Uvolnění pozice. Ti, kteří trpí zácpou mají také spoustu plynu zachyceného v jejich systému. Praktikování to pravidelně představovat pomáhá léčit mnohé zažívací poruchy, jako je dyspepsie a kyselých refluxuje způsobené trávení.

2. baddha Konasana

Přidáte-li předklonu k ševci Pose, pomáhá stimulovat a léčit trávicí systém. Plyn, nadýmání a křeče jsou ulevilo. Provozování tohoto pózu také přispívá ke snížení stresu, který také pomáhá při správné trávení.

3. Halasana

Jak to udělat Halasana a jaké jsou jeho výhody

Halasana nebo Plough Pose je uklidňující póza pro ty sužována zácpa. To masáže střeva, a proto se odstraní všechny toxiny z ní. Tento asana je považován za inverze. Z toho důvodu, že zvyšuje prokrvení v pánevní oblasti. To dává trávení dobrou podporu.

4. Ardha matsyendrasana

Když nesete Ardha matsyendrasana, it masáže ledviny, slezina, slinivka, žaludek, játra, a dvojtečky. To nejen detoxes oblast, ale také pomáhá zlepšit pohyb střev, čímž dojde ke zmírnění zácpy.

5. Mayurasana

Jak to udělat Mayurasana a jaké jsou jeho výhody

Na počátku se Mayurasana nebo Peacock Pose zlepšuje trávení a neguje účinky nezdravých potravin. Tento asana také zvyšuje tlak uvnitř břišní, což zase snižuje zvětšení jater a sleziny. To asana tóny střeva a reguluje jeho pohyby příliš.

6. Balasana

Balasana nebo dítěte Pose je klidová představovat. Uklidňuje a de-zdůrazňuje, že je celé tělo, včetně břišních orgánů. Podíváte-li se pozorně se ásana znamená záhyb na břiše, že masáže zažívacího ústrojí příliš. Z tohoto důvodu, trávení a střevní pohyby jsou lepší. Jedná se o velmi efektivní non-kroucení představují která pomáhá při úlevu od zácpy.

7. Supta matsyendrasana

Jak to udělat Supta matsyendrasana a jaké jsou jeho výhody

Supta matsyendrasana je jedním z nejúčinnějších Jóga pro zácpa úlevy. Tento asana je ideální kombinací twist a odpočinku představovat. výrazně pomáhá při úlevu od zácpy. Zatímco jemné kroucení napomáhá k odstranění odpadu, zvyšuje cirkulaci krve ve střevě, a umožňuje, aby jídlo na cestu bez problémů, ale také uvolňuje tělo a uvolňuje napětí v pasti v oblasti břicha.

Uvažoval jste někdy o jógu pro zácpa problém? Čím více budete starat, tím více budete mít zácpu. Těchto několik ásany jsou velmi snadné dělat, a bude trvat jen asi 15 minut Vašeho dne. Nejlepší na tom je, že dostanete téměř okamžitou úlevu. Zdravější trávicí systém požaduje šťastnější vy! Zatímco jóga vyčistí a reguluje vnitřní části systému, ujistěte se, že přidat dostatečné množství vody, vláknité potraviny, ovoce, zeleninu a zelené listové zeleniny ve vaší stravě. Budete zcela zapomenout na to, co zácpa pocit!