Aké sú rôzne druhy jogy bloky a aké sú ich výhody?

Home » Review » Yoga Basic » Aké sú rôzne druhy jogy bloky a aké sú ich výhody?

Aké sú rôzne druhy jogy bloky a aké sú ich výhody?

Jóga bloky sú úžasné! Povedal som to úžasné?! Áno, jednoznačne! Tieto stredné obdĺžnikové bloky bude váš život lepšie, na rozdiel od ostatných blokov v živote.

Sme zvyknutí na rýchle tempo života a neustále zmeny a cvičiť jogu každý deň môže byť skľučujúca úlohu. Takže, čo môžete urobiť pre to, aby bolo zábavné? Vám povzbudzujúce to s jogy blokmi. Simple!

Ale, ako sa to robí a kde je kúpiť? Ak sa tieto otázky vás trápia, potom sa nebojte sa, budeme vás viesť cez to všetko. Stačí si prečítať nižšie.

Čo je joga Block?

Jóga bloky pomáhať zariadení. Ak nie ste schopní dostatočne pretiahnuť alebo si myslíte, malý tlak budete pretiahnuť viac, potom jogy bloky sú vaše najlepšie stávka.

Jóga bloky sú murované tvaru nástroje, ktoré zlepšia vaše vyrovnanie, zatiaľ čo cvičí jogu. To nie je len pre začiatočníkov. Dokonca aj profesionálne jóga tréneri používať.

Pre začiatočníkov jogy bloky aby sa ásany jednoduchšie prevziať a držať. A pre skúsenejších praktiky, ktoré umožňujú lepšie pózy tým, že pomáha pretiahnuť viac a zároveň ich chráni pred ťahov a zranenia.

Jogy bloky podporiť a stabilizovať svoje telo pri cvičení jogy a aby sa fyzicky náročná jóga predstavuje niečo trochu jednoduchšie.

Pôvodne koncipovaný a popularizoval legendárny jogy guru, BKS Iyengar, jóga bloky sú nástroje, ktoré vám pomôžu vyjadriť svoje pózy hlbšie a lepšie prispôsobenie.

 
 
 
 
 

Sú to darček a výberu tých správnych má zásadný význam pre veľké jogy zasadnutí. Prečítajte si, ako to urobiť nižšie.

Ako si vybrať perfektné Jóga blok?

Keď si vyberiete jogy blok, je nutné mať na pamäti, veľkosť, materiál, náklady a počet. Ideálna veľkosť pre jogu bloku 9 x 4,5 x 3 palce. Ale zistíte, väčšie a menšie veľkosti na trhu.

Vyberte menšiu veľkosť jeden, ak máte malé-veľké ruky a relatívne flexibilné. A ak máte veľké ruky s menšou pružnosťou, potom väčšie bloky budú pracovať pre vás najlepšie.

Spočiatku, drevo bola použitá, aby jogy bloky, ale teraz môžete nájsť v pene a korku taky. Poďme sa dozvedieť viac o materiáloch používaných na výrobu jogy bloky nižšie.

Druhy jogy bloky

Pena jogy Blocks

Penové jogy bloky sú ľahké a môže mať vo väčším tlakom, bez toho aby sa poškodený alebo sa deformovať v žiadnom prípade. Pena jogy bloky fungujú najlepšie pre začiatočníkov, ktorí hľadajú podporu robiť jogy ásany.

Sú k dispozícii v žiarivých neónových farbách na trhu a vytvárajú atraktívne nástroj. Pena jogy bloky sú výborné pre státie a sedenie pozícií a sú pohodlné používanie.

Cork jogy Blocks

Ak máte pocit, pena jogy bloky neposkytujú vám dostatok priľnavosti; potom lepšou voľbou by bolo ísť na korok jogy bloky. Ich cena a flexibilita klesať medzi penou a tie korku.

Vďaka svojej pružnosti je jogy blokov korku je slušná, a oni sú o niečo ťažšie ako penových blokov. Cork jogy bloky sú k dispozícii v jemných farbách na trhu a sú esteticky lahodia oku.

Cork jogy bloky majú vynikajúcu povrchovú úpravu a sú šetrné k životnému prostrediu. Ich prítomnosť vo svojej výcvikovej miestnosti je pre upokojujúci účinok.

Drevo jogy Blocks

Drevené jogy bloky sú originálne a tradičné jogy bloky pred peny a korok jogy bloky prišli na svoje miesto. Sú drahé, takže si ich vybral opatrne.

Drevené jogy bloky sú silné a nie príliš pružný, čo môže byť problém, takže kontrola pred vyberiete drevený jogy blok. Bambus jogy bloky, a to najmä, sú ťažké a výkonu je okolo môže dostať ťažké.

Teraz, keď viete všetko o rôzne druhy jogy blokov a ktorý z nich by mohol vyhovovať vám najlepšie pozrime sa, ako ich môžete začleniť do svojich Jóga.

Ako používať joga bloky?

Zoberme tri bežnou praxou Jóga a skontrolovať, ako môžete použiť jogy bloky zaujať pózu pohodlne alebo zvýšiť ich.

1. Paschimottanasana (Sediaci predklone)

O The Pose- Paschimottanasana alebo Sediaci predklone je zdanlivo jednoduchá obývacia Asano poskytuje rozsiahlu časť. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a držať pózu počas aspoň 30 až 60 sekúnd.

Ako implementovať jogu blok- Paschimottanasana vyžaduje dobrú pružnosť a ako začiatočník, budete potrebovať pomoc joga bloku ho praktizovať.

Umiestnite jogy blok na zemi a sedieť na zadku na okraji nej. Výsledkom je, že vaša panva sa odklápa dopredu a robiť to pre vás jednoduchšie ohýbať dopredu. Rozšírte svoje ruky na nohách.

2. Seth Bandhasana (Bridge Pose)

O The Pose- Seth Bandhasana alebo Bridge Pose je Asano, ktorá vyzerá ako most, keď predpokladal. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno alebo večer na lačný žalúdok a držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Ako implementovať jogy blok- pre lepšiu ťah na Seth Bandhasana umiestnite joga blok medzi vaše stehná.

Jóga blok robí vnútornej strane stehien zídu vyrovnanie kolená a umožňuje panvu dvíhať vyššie.

3. baddha Konasana (motýľ Pose)

O The Pose- Baddha Konasana alebo motýľ predstavujú pripomína motýľa mávanie krídlami. To tiež vyzerá postoji švec posadil do práce. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť na lačný žalúdok a držte ho po dobu 1 až 5 minút.

Ako implementovať jogu blok- Použitie jogy bloky Baddha Konasana uľahčuje pre tých, ktorí s úzkymi hrebienky cvičiť ásany presnejšie.

Jediné, čo musíte urobiť, je vziať dva bloky a umiestniť jeden každý pod kolená. To znižuje hmotnosť vašich nôh na vnútornej strane stehien pomáhajú vám cvičiť ásany, bez s dôrazom na stehná moc.

Teraz sa poďme odpovedať na niektoré bežné otázky týkajúce sa jogy bloky.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako si vybrať ten správny joga blok?

Pri výbere jogy bloku, majte na pamäti, veľkosť vašich rúk, hmotnosť Jóga bloku a vašu flexibilitu a stabilitu. Take radu svojho učiteľa jogy, aby zistili najlepšie jogy bloky.

Ako často môžem používať jogy bloky počas tréningu?

Môžete použiť jogy bloky každý deň, ak máte pocit, ako to.

Cvičenie jogy je krásny zážitok. To stávkarov svoju osobnosť a život ako žiadny iný. Takže, je potrebné zvážiť, čo je potrebné, aby lepšie vaše jóga relácií a jeden zaujímavý spôsob môžete urobiť, je využiť rôzne druhy jogy blokov a hojdať svoje jóga relácií.