Jaké jsou různé druhy jógy bloky a jaké jsou jejich výhody?

Home » Review » Yoga Basic » Jaké jsou různé druhy jógy bloky a jaké jsou jejich výhody?

Jaké jsou různé druhy jógy bloky a jaké jsou jejich výhody?

Jóga bloky jsou úžasné! Řekl jsem to úžasné ?! Ano absolutně! Tyto střední obdélníkové bloky bude váš život lepší, na rozdíl od ostatních bloků v životě.

Jsme zvyklí na rychlé tempo života a neustálé změny a cvičit jógu každý den může být skličující úkol. Takže, co můžete udělat pro to, aby bylo zábavné? Vám povzbuzující to s jógy bloky. Jednoduchý!

Ale, jak se to dělá a kde je koupit? Pokud se tyto otázky vás trápí, pak se nebojte se, budeme vás vést přes to všechno. Stačí si přečíst níže.

Co je jóga Block?

Jóga bloky pomáhat zařízení. Pokud nejste schopni dostatečně protáhnout nebo si myslíte, malý tlak budete protáhnout více, pak jógy bloky jsou vaše nejlepší sázka.

Jóga bloky jsou zděné tvaru nástroje, které zlepší vaše vyrovnání, zatímco cvičí jógu. To není jen pro začátečníky. Dokonce i profesionální jóga trenéři používat.

Pro začátečníky jógy bloky aby se ásany jednodušší převzít a držet. A pro zkušenější praktiky, které pomáhají lepšímu pózy tím, že pomáhá protáhnout více a zároveň je chrání před tahů a zranění.

Jógy bloky podpořit a stabilizovat své tělo při cvičení jógy a aby se fyzicky náročná jóga představuje něco trochu jednodušší.

Původně koncipovaný a popularizoval legendární jógy guru, BKS Iyengar, jóga bloky jsou nástroje, které vám pomohou vyjádřit své pózy hlubší a lepší přizpůsobení.

 
 
 
 
 

Jsou to dárek a výběru těch správných má zásadní význam pro velké jógy zasedání. Přečtěte si, jak to udělat níže.

Jak si vybrat perfektní Jóga blok?

Když si vyberete jógy blok, je nutné mít na paměti, velikost, materiál, náklady a počet. Ideální velikost pro jógu bloku 9 x 4,5 x 3 palce. Ale zjistíte, větší a menší velikosti na trhu.

Vyberte menší velikost jeden, pokud máte malé-velké ruce a relativně flexibilní. A pokud máte velké ruce s menší pružností, pak větší bloky budou pracovat pro vás nejlepší.

Zpočátku, dřevo byla použita, aby jógy bloky, ale nyní můžete najít v pěně a korku taky. Pojďme se dozvědět více o materiálech používaných k výrobě jógy bloky níže.

Druhy jógy bloky

Pěna jógy Blocks

Pěnové jógy bloky jsou lehké a může mít ve větším tlakem, aniž by se poškozený nebo se deformovat v žádném případě. Pěna jógy bloky fungují nejlépe pro začátečníky, kteří hledají podporu dělat jógy ásany.

Jsou k dispozici v zářivých neonových barvách na trhu a vytvářejí atraktivní nástroj. Pěna jógy bloky jsou výborné pro stání a sezení pozic a jsou pohodlné používání.

Cork jógy Blocks

Pokud máte pocit, pěna jógy bloky neposkytují vám dostatek přilnavosti; pak lepší volbou by bylo jít na korek jógy bloky. Jejich cena a flexibilita klesat mezi pěnou a ty korku.

Díky své pružnosti je jógy bloků korku je slušná, a oni jsou o něco těžší než pěnových bloků. Cork jógy bloky jsou k dispozici v jemných barvách na trhu a jsou esteticky lahodí oku.

Cork jógy bloky mají vynikající povrchovou úpravu a jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich přítomnost ve své výcvikové místnosti je pro uklidňující účinek.

Dřevo jógy Blocks

Dřevěné jógy bloky jsou originální a tradiční jógy bloky před pěny a korek jógy bloky přišli na své místo. Jsou drahé, takže si je vybral opatrně.

Dřevěné jógy bloky jsou silné a ne příliš pružný, což může být problém, takže kontrola před vyberete dřevěný jógy blok. Bambus jógy bloky, a to zejména, jsou těžké a výkonu je kolem může dostat obtížné.

Nyní, když víte všechno o různé druhy jógy bloků a který z nich by mohl vyhovovat vám nejlépe podívejme se, jak je můžete začlenit do svých Jóga.

Jak používat jóga bloky?

Vezměme tři běžnou praxí Jóga a zkontrolovat, jak můžete použít jógy bloky zaujmout pózu pohodlně nebo zvýšit jejich.

1. Paschimottanasana (Sedící předklonu)

O The Pose- Paschimottanasana nebo Sedící předklonu je zdánlivě jednoduchá obývací asana poskytuje rozsáhlou část. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit ráno na lačný žaludek a držet pózu po dobu alespoň 30 až 60 sekund.

Jak implementovat jógu blok- Paschimottanasana vyžaduje dobrou pružnost a jako začátečník, budete potřebovat pomoc jóga bloku jej praktikovat.

Umístěte jógy blok na zemi a sedět na zadku na okraji ní. Výsledkem je, že vaše pánev se odklápí dopředu a dělat to pro vás jednodušší ohýbat dopředu. Rozšiřte své ruce na nohou.

2. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

O The Pose- Sethu Bandhasana nebo Bridge Pose je asana, která vypadá jako most, když předpokládal. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek a držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Jak implementovat jógy blok- pro lepší tah na Sethu Bandhasana umístěte jóga blok mezi vaše stehna.

Jóga blok dělá vnitřní straně stehen sejdou vyrovnání kolena a umožňuje pánev zvedat výš.

3. baddha Konasana (motýl Pose)

O The Pose- Baddha Konasana nebo motýl představují připomíná motýla mávání křídly. To také vypadá postoji švec posadil do práce. Póza je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit na lačný žaludek a držte jej po dobu 1 až 5 minut.

Jak implementovat jógu blok- Použití jógy bloky Baddha Konasana usnadňuje pro ty, kteří s úzkými hřebínky cvičit ásany přesněji.

Jediné, co musíte udělat, je vzít dva bloky a umístit jeden každý pod kolena. To snižuje hmotnost vašich nohou na vnitřní straně stehen pomáhají vám cvičit ásany, aniž by s důrazem na stehna moc.

Nyní se pojďme odpovědět na některé běžné dotazy týkající se jógy bloky.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Jak si vybrat ten správný jóga blok?

Při výběru jógy bloku, mějte na paměti, velikost vašich rukou, hmotnost Jóga bloku a vaši flexibilitu a stabilitu. Take radu svého učitele jógy, aby zjistili nejlepší jógy bloky.

Jak často mohu používat jógy bloky během tréninku?

Můžete použít jógy bloky každý den, pokud máte pocit, jako to.

Cvičení jógy je krásný zážitek. To sázkaře svou osobnost a život jako žádný jiný. Takže, je třeba zvážit, co je zapotřebí, aby lépe vaše jóga relací a jeden zajímavý způsob můžete udělat, je využít různé druhy jógy bloků a houpat své jóga relací.