Kādas ir dažādu veidu jogas blokus un kādas ir viņu priekšrocības?

Home » Review » Yoga Basic » Kādas ir dažādu veidu jogas blokus un kādas ir viņu priekšrocības?

Kādas ir dažādu veidu jogas blokus un kādas ir viņu priekšrocības?

Jogas bloki ir pārsteidzošs! Vai es saku pārsteidzošs ?! Jā, pilnīgi! Šie vidējiem taisnstūra bloki padarīs Jūsu dzīvi labāku atšķirībā no citiem blokiem dzīvē.

Mēs esam pieraduši straujajā dzīves un pastāvīgas pārmaiņas un praktizē jogu katru dienu, var būt grūts uzdevums. Tātad, ko jūs varat darīt, lai padarītu to jautri? Jūs spars to ar jogas blokiem. Simple!

Bet, kā to darīt, un kur tos iegādāties? Ja šādi jautājumi plaguing jums, tad nav jāuztraucas, mēs jums palīdzēsim to visu. Just pārbaudiet zemāk.

Kas ir joga bloks?

Jogas bloki tiek palīdzēšana ierīcēm. Ja jūs nevarat stiept pietiekami vai domāt mazliet push dos jums stiept vairāk, tad jogas bloki ir jūsu labākais.

Jogas bloki ir ķieģeļu formas instrumentus, kas uzlabo jūsu saskaņošanu, bet praktizē jogu. Tas ir ne tikai iesācējiem. Pat profesionālās jogas treneri tos izmantot.

Iesācējiem, jogas blokus padara asanas vieglāk pieņemt un turēt. Un, jo vairāk pieredzējušiem praktiķiem, tie palīdz labāk pozas, palīdzot izstiept vairāk, vienlaikus aizsargājot tos no velk un traumām.

Jogas bloki atbalstīt un stabilizēt savu ķermeni jogas prakses laikā, un padarīt fiziski prasīga joga rada tad mazliet vieglāk.

Sākotnēji iecerēta un popularizējis leģendāro jogas guru BKS Iyengar, jogas bloki ir rīki, kas palīdzēs jums izteikt savas pozas dziļāk un ar labāku saskaņošanu.

 
 
 
 
 

Tie ir dāvana un izvēloties pareizo tiem ir būtiska lielu jogas sesiju. Uzziniet, kā to darīt turpmāk.

Kā izvēlēties Perfect jogas bloks?

Kad jūs izvēlēties jogas bloku, jums ir paturēt prātā, ka izmēru, materiālu, izmaksas, un numuru. Ideāls izmērs jogas bloks ir 9 x 4,5 x 3 collas. Bet jūs atradīsiet lielāku un mazāku izmēru tirgū.

Izvēlieties mazāku izmēru vienu, ja jums ir neliela izmēra rokas un salīdzinoši elastīga. Un, ja jums ir lielas rokas ar mazāku elastību, tad lielāki bloki darbosies vislabāk jums.

Sākotnēji koksne tika izmantota, lai veiktu jogas blokus, bet tagad jūs varat atrast tos putu un korķa too. Let ‘s uzzināt vairāk par materiāliem, ko izmanto, lai padarītu jogas blokus zemāk.

Veidi jogas bloki

Foam Jogas bloki

Putu jogas bloki ir viegls un var veikt lielāku spiedienu bez kļūst bojāta vai deformēta jebkādā veidā. Putu jogas bloki vislabāk iesācējiem meklē atbalstu, lai veiktu jogas asanas.

Tie ir pieejami spilgti neona krāsās tirgū un padarītu par pievilcīgu līdzekli. Putu jogas bloki ir lieliska reputācija un sēž pozas un ir ērti lietot.

Cork Joga bloki

Ja jums liekas, putas jogas bloki nav sniegt jums pietiekami daudz saķeri; tad labāks variants būtu iet korķis jogas blokiem. To cena un elastība kritums starp putuplastu un korķa ones.

No korķa jogas blokus suppleness ir laba, un tie ir tad smagāks nekā putuplasta blokiem. Cork jogas bloki ir pieejami smalks krāsu tirgū un ir estētiski patīkami uz aci.

Cork jogas bloki ir lielisks apdari un ir videi draudzīgas. Viņu klātbūtne savā treniņu telpā padara nomierinošu efektu.

Koka Jogas bloki

Koka jogas bloki ir oriģināls un tradicionālās jogas blokus pirms putu un korķa jogas bloki stājās vietā. Tie ir dārgi, lai izvēlēties tos ar aprūpi.

Koka jogas bloki ir bieza un ne pārāk elastīga, kas var būt jautājums, lai pārbaudītu, pirms jūs izvēlaties koka jogas bloku. Ar bambusa jogas blokus, jo īpaši, ir smags un kas viņiem apkārt var iegūt grūti.

Tagad, ka jūs zināt visu par dažāda veida jogas blokus, un kuriem viens varētu uzvalks jums vislabāk pieņemsim redzēt, kā jūs varat iekļaut tos savā jogas pozās.

Kā lietot jogas blokus?

Paņemsim trīs parasti praktizē jogas pozas un pārbaudīt, cik jūs varat izmantot jogas blokus, lai uzņemties pozā ērti vai uzlabot.

1. Paschimottanasana (Sēž priekšu Bend)

Par Pose- Paschimottanasana vai sēž Forward Bend ir šķietami vienkāršs sēde asana nodrošinot plašas stiept. Tas ir iesācējs līmeņa Hatha joga asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā un turiet pozu vismaz 30 līdz 60 sekundes.

Kā īstenot Joga Block- Paschimottanasana prasa labu elastību, kā iesācējs, jums ir nepieciešama palīdzība no jogas bloku praktizēt to.

Novietojiet jogas bloku uz zemes, un sēdēt uz jūsu muca malā no tā. Tā rezultātā, jūsu iegurņa tilts uz priekšu, padarot to vieglāk, lai jūs varētu saliekt priekšu. Paplašināt rokas uz jūsu kājām.

2. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

Par Pose- Sethu Bandhasana vai tilta pozu ir asana, kas izskatās kā tilts, kad pieņemts. Tas ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Praksē tas no rīta vai vakarā tukšā dūšā un turiet to 30 līdz 60 sekundes.

Kā īstenot jogas Block- labākai ieraut Sethu Bandhasana, novietojiet joga bloku starp jūsu zemāks augšstilbiem.

Joga bloks padara iekšējā augšstilbiem nāk kopā saskaņojot ceļgaliem un ļaujot iegurņa pacelt augstāk.

3. Baddha Konasana (Butterfly Pose)

Par Pose- Baddha Konasana vai Butterfly radīt līdzinās tauriņš plivināšana savus spārnus. Tā arī izskatās nostāju par kurpnieks sēž uz leju, lai strādātu. Poza ir iesācējs līmeņa Vinyasa jogas asana. Praksē to tukšā dūšā, un turiet to 1 līdz 5 minūtēm.

Kā īstenot Joga Block- Izmantojot jogas blokus Baddha Konasana atvieglo tiem ar stingru groins praktizēt asanu precīzāk.

Viss, kas jums jādara, ir veikt divas blokus un novietojiet pa vienam zem ceļiem. Tas samazina jūsu kājām svaru uz iekšējā augšstilbiem palīdz jums praktizēt asanu bez uzsverot augšstilbiem daudz.

Tagad, pieņemsim atbildēt uz dažiem bieži vaicājumus jogas blokiem.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Kā izvēlēties pareizo jogas bloku?

Kaut izvēloties jogas bloks, paturiet prātā lielumu jūsu rokās, ar jogas bloks svaru un savu elastību un stabilitāti. Veikt padomu savu jogas skolotāja, lai noskaidrotu labākos jogas blokus.

Cik bieži es varu izmantot jogas blokus prakses laikā?

Jūs varat izmantot jogas blokus katru dienu, ja jūs jūtaties patīk.

Praktizē jogas ir skaista pieredzi. Tas betters jūsu personību un dzīvi, piemēram, neviens cits. Tātad, jums ir jāapsver visu, kas nepieciešams, lai labāk savu jogas nodarbības, un viens interesants veids, jūs varat darīt, ir izmantot dažāda veida jogas blokus un rock jūsu jogas nodarbības.