Kas yra skirtingų tipų jogos blokų ir kokie jų privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Kas yra skirtingų tipų jogos blokų ir kokie jų privalumai?

Kas yra skirtingų tipų jogos blokų ir kokie jų privalumai?

Jogos blokai yra nuostabi! Ar aš sakau nuostabu ?! Taip, žinoma! Šie vidutinio dydžio stačiakampiai blokai padarys jūsų gyvenimą geriau skirtingai nuo kitų blokų gyvenime.

Mes esame įpratę prie kasdien greitas gyvenimo ir nuolatinės kaitos ir praktikuojantis jogą gali būti nelengvas uždavinys. Taigi, ką galite padaryti, kad jis įdomus? Jūs Stimuliuoja jį su jogos blokus. Paprasta!

Tačiau, kaip padaryti, kad ir kur juos pirkti? Jei tokie klausimai kamuojančios jus, tada nesijaudinkite, mes padėsime jums per visa tai. Tiesiog pažymėkite žemiau.

Kas yra Joga blokas?

Jogos blokai padėti įrenginius. Jei jūs nesate sugebėti ištiesti pakankamai ar manote, kad šiek tiek stumti leis jums ištiesti daugiau, tada jogos blokai yra jūsų Geriausia.

Jogos blokai yra plytų formos priemonės, kaip pagerinti savo derinimą, o praktikuojančių jogą. Tai ne tik pradedantiesiems. Net profesionalūs jogos instruktoriai juos naudoti.

Pradedantiesiems, joga blokai padaryti asanos lengviau prisiimti ir palaikykite. Ir daugiau patyrusių specialistų, jie padeda geriau, kad kelia, remiant ruožas daugiau tuo pat metu apsaugant juos nuo traukimų ir traumų.

Jogos blokai remti ir stabilizuoti savo kūną per jogos praktikos ir padaryti fiziškai reikliai joga kelia, tad šiek tiek lengviau.

Iš pradžių sumanyta ir išpopuliarino legendinis jogos guru, BKS Iyengar, joga blokai yra įrankiai, kurie padės jums išreikšti savo pozas giliau ir geriau suderinti.

 
 
 
 
 

Jie yra dovana ir pasirinkti teisingus tuos yra labai svarbus didžiųjų jogos sesijas. Sužinokite, kaip padaryti, kad apačioje.

Kaip pasirinkti Perfect jogos blokas?

Kai jums pasirinkti jogos blokas, turite nepamiršti dydis, medžiaga, kaina, ir numerį. Idealus dydis jogos blokas yra 9 x 4,5 x 3 colių. Tačiau, jūs rasite daugiau ir mažesnių dydžių rinkoje.

Pasirinkite mažesnį dydį vieną, jei turite mažų rankas ir gana lanksti. Ir, jei turite didelius rankas su mažiau lankstumo, tada didesni blokai dirbs geriausiai tinka jums.

Iš pradžių, mediena buvo naudojama, kad jogos blokus, tačiau dabar jūs galite juos rasti putų ir kamštienos per daug. Leiskite sužinoti daugiau apie medžiagų, naudojamų atlikti žemiau jogos blokus.

Tipų jogos blokų

Putų Jogos blokai

Putų jogos blokai yra lengvi ir gali imtis daugiau spaudimo be getting sugadintas ar deformuotas bet kokiu būdu. Putų jogos blokai geriausia dirbti pradedantiesiems ieško paramos daryti jogos asanų.

Jie taip pat yra ryškių neoninių spalvų rinkoje ir padaryti už patrauklią įrankis. Putų jogos blokai yra puikus autoritetą ir sėdi laikysena ir yra patogūs naudoti.

Korkas Jogos blokai

Jei manote, putų joga blokai neteikia jums pakankamai rankena; tada geresnis pasirinkimas būtų eiti kamštienos jogos blokus. Jų kaina ir lankstumas patenka tarp putplasčio ir kamštienos tie.

Iš kamštienos jogos blokų miklumas yra padorus, ir jie tad sunkesni nei putų blokai. Korkas jogos blokai yra prieinami subtilių spalvų rinkoje ir yra estetiškai daugiau malonus akims.

Korkas jogos blokai turi puikią apdailą ir yra ekologiška. Jų buvimas treniruotę kambaryje daro raminantis poveikis.

Medienos Jogos blokai

Mediniai jogos blokai yra originalus ir tradicinių jogos blokai iki putų ir kamštienos jogos blokų atėjo į vietą. Jie brangūs, todėl juos pasirinkti atsargiai.

Mediniai jogos blokai yra storas ir ne per minkšta, kurie gali būti problema, kad patikrinti prieš jums pasirinkti medinę jogos blokas. Bambuko jogos blokai visų pirma yra sunkūs ir vykdyti aplink juos galite gauti sunku.

Dabar, kad žinote viską apie įvairias jogos blokų ir kuris vienas gali tiktų jums geriausia pažiūrėkime, kaip galite įtraukti juos į savo jogos kelia.

Kaip naudotis Joga Blocks?

Paimkime tris dažniausiai praktikuojamas jogos pozas ir patikrinti, kaip galite naudoti jogos blokus prisiimti pozą patogiai ar sustiprinti juos.

1. Paschimottanasana (Sėdi priekį lenkimo)

Apie Pose- Paschimottanasana arba Sėdi Forward Bend yra iš pažiūros paprastas posėdis asanos suteikiant pakankamai ruožas. Tai pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir palaikykite kelti bent nuo 30 iki 60 sekundžių.

Kaip įgyvendinti joga Block- Paschimottanasana reikia gero lankstumo, o kaip pradedantysis, jums reikia jogos blokas pagalbos ją praktikuoti.

Vieta jogos blokas ant žemės ir sėdėti ant jūsų užpakalis ne jo krašto. Kaip rezultatas, jūsų dubens tentiniai priekį lengviau jums sulenkti į priekį. Išplėsti savo rankas į savo kojomis.

2. Sethu Bandhasana (tiltas Pose)

Apie Pose- Sethu Bandhasana ar tilto kelia tai asanos, kuris atrodo tarsi tiltas, kai manoma. Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktikos ją ryte arba vakare ant tuščio skrandžio ir laikykite jį 30 iki 60 sekundžių.

Kaip įgyvendinti jogos Block- For geriau traukti Sethu Bandhasana, padėkite jogos blokas tarp jūsų apatinių šlaunų.

Jogos blokas daro vidiniai šlaunų susirinks suderinti kelius ir leidžia dubens pakelti aukščiau.

3. Baddha Konasana (drugelis Pose)

Apie Pose- Baddha Konasana ar Butterfly kelti primena drugelį mojuoti savo sparnus. Taip pat atrodo tarsi batsiuvys sėdi dirbti poziciją. Poza yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Praktiškai ant tuščio skrandžio ir laikykite jį už 1 iki 5 minučių.

Kaip įgyvendinti joga Block- Naudojant jogos blokai Baddha Konasana lengviau tiems, kurie su stora groins tiksliau praktiškai asan.

Viskas, ką turite padaryti, tai priimti du blokus ir padėkite po vieną pagal savo kelio. Tai sumažina jūsų kojų svorį ant vidinių šlaunų padėti jums praktikuoti asan be pabrėždamas šlaunų daug.

Dabar galime atsakyti į kai kuriuos bendruosius klausimus apie jogos blokus.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kaip pasirinkti tinkamą jogos blokas?

Renkantis jogos blokas, reikia nepamiršti, kad jūsų rankose dydžio, Joga blokas svorį ir savo lankstumą ir stabilumą. Paimkite savo jogos mokytojo patarimų išsiaiškinti geriausius jogos blokus.

Kaip dažnai galiu naudoti jogos blokus praktikos metu?

Jūs galite naudoti jogos blokus kiekvieną dieną, jei jūs manote, kaip ji.

Praktikuojančių jogą yra gražus patirtis. Jis turtingesnis jūsų asmenybę ir gyvenimą, kaip niekas kitas. Taigi, jūs turite apsvarstyti, ką ji mano, kad geriau savo jogos užsiėmimus, o vienas įdomus būdas jūs galite padaryti yra pasinaudoti įvairių rūšių joga blokų ir roko savo jogos užsiėmimus.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.