Millised on erinevad tüübid Of Joogaklotsid ja millised on nende eelised?

Home » Review » Yoga Basic » Millised on erinevad tüübid Of Joogaklotsid ja millised on nende eelised?

Millised on erinevad tüübid Of Joogaklotsid ja millised on nende eelised?

Joogaklotsid on hämmastav! Kas ma ütlen hämmastav ?! Jah, absoluutselt! Need keskmise suurusega ristkülikukujulise plokid teeb oma elu paremaks erinevalt teistest plokid elus.

Me oleme harjunud kiire tempo elu ja pidevas muutumises ja harjutamise jooga iga päev võib olla heidutav ülesanne. Niisiis, mida saate teha, et muuta see lõbus? Sa särts ta üles koos Joogaklotsid. Simple!

Aga kuidas seda teha ja kust neid osta? Kui sellised küsimused on vaevanud teid, siis ärge muretsege, me juhendab teid läbi kõik. Lihtsalt vaadata allpool.

Mis on jooga Block?

Jooga plokid kaasaaitamine seadmeid. Kui te ei saa venitada piisavalt või arvate veidi push sind venitada rohkem, siis Joogaklotsid on teie parim valik.

Joogaklotsid on tellistest-kujuline vahendeid, et parandada oma viimine samas harjutamiseks jooga. See ei ole ainult algajatele. Isegi professionaalne jooga treenerid neid kasutada.

Algajatele, jooga plokid teha asanas lihtsam võtta ja hoida. Ja rohkem kogenud praktikud, need aitavad paremini poose kaasaaitamine venitada rohkem samas kaitstes neid tõmbab ja vigastusi.

Joogaklotsid toetada ja stabiliseerida keha ajal jooga praktika ja teha füüsiliselt nõudlik jooga tekitab tad natuke lihtsamaks.

Algselt kavandatud ja populariseeris legendaarne jooga guru, BKS Iyengar, Joogaklotsid on vahendid, mis aitavad teil väljendada oma poose sügavamale ja parema tasakaalu.

 
 
 
 
 

Nad on kingitus ja valides õiged on ülioluline suur jooga istungid. Õpi, kuidas seda teha allpool.

Kuidas valida Perfect Jooga Block?

Kui valite jooga plokk, peate meeles pidama, suurus, materjal, kulu ja number. Ideaalne suurus joogakanal plokk on 9 x 4,5 x 3 tolli. Aga leiad suuremad ja väiksemad suurused turul.

Pick väiksuse üks kui teil on väikeste käte ja suhteliselt paindlik. Ja kui teil on suur käsi vähem paindlikkust, siis suuremat plokid töötab teie jaoks parim.

Esialgu puidust kasutati teha Joogaklotsid, kuid nüüd saab neid leida vaht ja kork ka. Olgem rohkem teada materjale kasutatakse Joogaklotsid allpool.

Tüüpi Joogaklotsid

Foam Joogaklotsid

Foam Joogaklotsid on kerge ja saab võtta rohkem survet ilma saada kahjustatud või deformeerunud kuidagi. Foam Joogaklotsid töötavad kõige paremini algajatele otsivad tuge teha jooga asanas.

Nad on saadaval helge neoon värvid turul ja teha atraktiivne vahend. Foam Joogaklotsid on suurepärane positsioon ja istub asendeid ja on mugav kasutada.

Cork Joogaklotsid

Kui tunned, vaht Joogaklotsid ei anna teile piisavalt haaret; siis parem valik oleks minna kork Joogaklotsid. Nende hind ja paindlikkus langevad vahel vaht ja kork ones.

Nõtkus kork Joogaklotsid on korralik, ja nad on tad raskem kui vahtplastplokid. Cork Joogaklotsid on saadaval peen värvi turul ja on esteetiliselt meeldiv silmale.

Cork Joogaklotsid on suurepärane viimistlus ja on keskkonnasõbralik. Nende olemasolu treeningut toas muudab rahustav toime.

Puit Joogaklotsid

Puidust Joogaklotsid on originaal ja traditsioonilise jooga plokid enne vahu ja korgist Joogaklotsid tuli paika. Nad on nii kallis, valida neid ettevaatlikult.

Puidust Joogaklotsid on paks ja mitte liiga nõtke, mis võib olla probleem nii et kontrollige enne valite puidust jooga plokk. Bambuse Joogaklotsid eelkõige on raske ja kes neid ümber saan raske.

Nüüd, kui sa tead kõike erinevate jooga plokid ja mis võiks sobida Teile parima vaatame, kuidas saab lisada neid oma jooga poose.

Kuidas kasutada Joogaklotsid?

Võtame kolm levinum jooga poose ja vaadata, kuidas saate Joogaklotsid eeldada poosi mugavalt või suurendada neid.

1. Paschimottanasana (Istuv Edasi Bend)

Umbes Pose- Paschimottanasana või Istuvad edasi Bend on näiliselt lihtne istungi Asana pakkudes rohkelt venitada. See on algajaile Hatha jooga Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja hoida poosi vähemalt 30 kuni 60 sekundit.

Kuidas rakendada jooga Block Paschimottanasana nõuab head paindlikkust, ja algaja, siis on vaja aidata jooga plokk praktiseerida seda.

Aseta jooga plokk kohapeal ja istuda oma tagumik servas see. Selle tulemusena oma vaagna tent edasi muudab lihtsamaks painutada edasi. Laiendada oma käed suunas jalad.

2. Sethu Bandhasana (Bridge Pose)

Umbes Pose- Sethu Bandhasana või Bridge Pose on Asana, mis näeb välja nagu sild, kui eeldada. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul või õhtul tühja kõhuga ja hoidke seda 30 kuni 60 sekundit.

Kuidas rakendada jooga Block paremaks pull Sethu Bandhasana, panna jooga plokk vahel sääred.

Jooga plokk teeb sisemine reied kokku viimisel põlvi ja võimaldab vaagna tõstke kõrgem.

3. Baddha Konasana (liblikas Poseerige)

Umbes Pose- Baddha Konasana või Butterfly kujutavad meenutab liblikas lehvitamine oma tiivad. Samuti näeb hoiak kingsepp istudes töötada. Kujutada on algaja tasemel Vinyasa jooga Asana. Praktikas tühja kõhuga ja hoidke seda 1 kuni 5 minutit.

Kuidas rakendada jooga Block kasutamine jooga plokid Baddha Konasana muudab lihtsamaks nende jaoks, kellel tihe groins praktiseerida Asana täpsemalt.

Kõik, mida pead tegema, on võtta kaks plokki ja asetage üks iga all oma põlvi. See vähendab kaalu oma jalad sisemine reie aidata teil harjutada Asana ilma rõhutades reied palju.

Nüüd oletame, vastata mõnele levinud päringutele Joogaklotsid.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Kuidas valida õige jooga plokk?

Kuigi valides jooga plokk, pidage meeles, suurus käed, jooga ploki kaal ja oma paindlikkuse ja stabiilsuse. Võtke nõu oma jooga õpetaja nuputada parim Joogaklotsid.

Kui tihti ma kasutan Joogaklotsid ajal praktikas?

Võite kasutada Joogaklotsid iga päev, kui tunnete meeldib.

Harjutamine jooga on ilus kogemus. See Paremad oma isikupära ja elu nagu ükski teine. Niisiis, mida peab arvestama kõik, et paremini oma jooga istungid, ja üks huvitav viisil saate teha, on kasutada erinevaid jooga plokid ja rock oma jooga istungid.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.