Raketų Joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Home » Review » Yoga Basic » Raketų Joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Raketų Joga - kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Ką jūs darote, kai įstrigo keblios padėties? Jums rasti būdą, kaip gauti iš jo, ar ne? Raketų Joga yra išeitis tiems, kurie mano, Aštanga Joga sudėtinga.

Ir kaip ji padaryti? Raketų Joga yra sukurta tam, kad fiziškai reikliai Aštanga Joga paprastesnis. Jis skaido klasikinės Ashtanga praktikos standumą, todėl lengviau jums praktikuoti.

Ji išvalo savo kelių blokados, leidžia sklandžiai praktiką, ir daro daug daugiau. Sužinokite viską apie tai žemiau. Nagi, turi atrodyti.

Kas yra raketų Joga?

Raketų Joga yra tradicinės Ashtanga jogos modifikacija buvo sudėti asmuo vadinamas Laris Schultz, kuris studijavo Ashtanga joga pagal ekspertų K. Pattabhi Džoisas devynerius metus Mysore.

Raketų Joga yra Larry bandymas padaryti Aštanga Joga labiau prieinamas Vakarų specialistų. Tai buvo San Franciske 1980 m, kad jis sukūrė raketų joga. Pavadinimas buvo suteiktas Bob Weir iš “Grateful Dead” juosta, nes jis manė, raketų Joga buvo greitas ir paprastas.

Tai yra. Raketų Joga yra greitas ir turi pastovų dinaminį oro srautą. Jo struktūra yra panaši į Ashtanga joga, kurią sudaro Surya namaskar, stovi pozas sėdi pozos, posūkiais ir atlankos.

Raketų joga, studentai gali keisti ir padaryti savo interpretaciją tradicinės asaną. Jei jie įstrigti su kelia, jie gali arba praleisti jį arba rasti Lengviau ją praktikoje vietoj griežtai prilipti prie modelio.

Todėl, raketų Joga tampa plačiai prieinamos, leidžianti net ir tie, su fizinių problemų jį išbandyti. Tai yra sklandžiai procesas kvėpavimą ir judėjimo. Tai gali atrodyti grynai fiziniu procesu, tačiau ji padeda išvalyti savo mintis taip pat.

Ką daro raketų Joga išsirikiuoja yra tai, kad ji sugenda hierarchijos sampratą. Jūs galite pasirinkti ir pasirinkti asanas ir praktikuoti juos nebūtinai po linijinio formatą.

Nenuostabu, ji turi daug įžymybių pasekėjų, kaip Madonna, Willem Dafoe, Sting, ir Christy
Turlington!

Raketų Joga yra padalintas į tris kategorijas. Jie yra:

Aš raketų

Raketų aš panašus į pirminį serijos Ashtanga jogos kad dėmesys sutelkiamas į klubo atidarymo, išankstiniai posūkiuose ir pagrindine jėga. Ji taip pat apima raketų specialius rankos likučiai ir inversija.

raketų II

Rocket II yra antrojo serijos Ashtanga joga modifikacija. Jis susideda iš backbend metodus ir stuburo posūkiais sėdinčių kelia iš Ashtanga tarpinės serijos, kad papildytų Rocket Man gerai.

raketų III

Raketų III vienija I Rocket ir raketų II pozas. Ji apima visas posūkiais, raukšlės, o likučius, siekiant padėti jums sukurti jėgą ir lankstumą.

Dabar galime sužinoti apie keletą įdomių raketų jogos kelia.

Raketų jogos kelia

Rankos likučiai ir inversija formuoja Rocket joga šerdį. Net handstands, headstands ir dilbio reiškia padėti jums raketą į priekį.

Bet jei praktikuojančių tai tampa sunku, visada galite rasti būdą, kaip padaryti lengviau, atsižvelgiant į sieną paramą, prašydama ką nors padėti, ar mokymosi triukus įveikti savo baimę.

1. Astavakrasana (aštuoni kampas Pose)

Apie kelti: Astavakrasana ar aštunto kampas kelia tai asanos pavadintas po šalavijų vadinamas Ashtavakra, kuris gimė kreivas aštuoniose vietose, nes prakeikimas. Tai pažangi lygis asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio. Laikykite kelti 60 sekundžių.

Privalumai: Astavakrasana stiprina riešų, rankų, ir pečius. Jis tonizuoja savo vidinį šlaunų ir pilvo. Jis pagerina savo jausmą pusiausvyrą ir šalina toksinus iš organizmo.

2. Bakasana (Kranų Pose)

Kaip tai padaryti tiesia kelia / Bakasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Bakasana arba Kranų Pose panaši į krano poziciją. Ji yra tarpinis lygis asanos. Praktikos ją ryte arba vakare ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Laikykite nuo 30 iki 60 sekundžių kelti.

Privalumai: Bakasana padidina savo fizinę ir psichinę jėgą. Jis gerina savo kūno lankstumą ir pagerina ištvermę pajėgumus. Ji taip pat driekiasi jūsų viršutinė nugaros gerai.

3. Vrischikasana (Scorpion Pose)

Kaip tai padaryti Vrschikasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Vrischikasana arba skorpionas kelia tai asanos, panašus skorpiono poziciją. Tai pažangi lygis kelti. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ar vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Laikykite jį tol, kol jūs esate patogiai juo.

Privalumai: Vrischikasana lėtina senėjimo procesą ir gerina kraujo tekėjimą į smegenis ir hipofizės. Poza taip pat atpalaiduoja nugarą ir stiprina savo rankas.

4. Mayurasana (Povas Pose)

Kaip tai padaryti Mayurasana ir kas yra Jo privalumai

Apie Pose: Mayurasana arba Povas kelia tai asanos, kad atrodo kaip povas vaikščioti aplink su plunksnomis žemyn. Ji yra tarpinis lygis asanos. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Laikykite nuo 30 iki 60 sekundžių kelti.

Privalumai: Mayurasana gydo vidurių užkietėjimą ir apsaugo nuo diabeto. Jis stiprina savo galvą, plaučius, ir kaklą. Asanos detoksikuoja kūną, ramina protą ir padidina jūsų dėmesio.

5. Salamba Sirsasana (Headstand)

Apie Pose: Salamba Sirsasana arba Headstand yra visiškai apverčiant kūno ir yra vadinamas visų asanų karaliumi. Tai pažangi kelti. Tai geriausia praktika ją ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Laikykite nuo 1 iki 5 minučių kelti.

Privalumai: Salamba Sirsasana mažina stresą ir lengva depresija. Jis stimuliuoja savo hipofizės ir kankorėžinės liaukos. Poza yra terapinis astmos, sinusito ir nemiga.

Privalumai raketinių joga

  • Raketų Joga skatina savo nervų sistemą.
  • Ji skatina pokyčius ir laisvę jogos praktikos.
  • Tai leidžia jums stipresnis, lengvesni ir lankstesni.
  • Raketų Joga pagerina pusiausvyrą, stiprina raumenis ir padidina jūsų sąmonę.
  • Jis valo savo kūną iš vidaus.

Dabar galime atsakyti į kai kuriuos bendruosius klausimus apie Rocket joga.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Ar raketų Joga geriau nei Aštanga Joga?

Abu yra panašūs. Raketų Joga yra tiesiog lengviau ir vykdytinas versija Aštanga Joga.

Kodėl “raketų” reiškia Rocket joga?

Raketų susijęs su greitu greičiu, su kuria jūs galite mokytis ir praktika raketų joga.

Raketų Joga yra gerai struktūruota technika, kuri padeda jums pažangą savo praktikoje. Tai, visaip, sukurta siekiant padėti jums eiti į priekį į jį. Raketų Joga suteikia jums ir turtingesnis jus, fiziškai ir psichiškai. Taigi, kas išlaikyti jus nuo jo? Gauk jį praktikuojančių.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.