Rocket Joga – Kas tas ir un kādas ir tās priekšrocības?

Home » Review » Yoga Basic » Rocket Joga – Kas tas ir un kādas ir tās priekšrocības?

Rocket Joga - Kas tas ir un kādas ir tās priekšrocības?

Ko jūs darāt, kad iestrēdzis kutelīgs situācijā? Jūs atrast veidu, kā izkļūt no tā, vai ne? Rocket Joga ir izeja tiem, kuri atrast Ashtanga Joga izaicinājums.

Un kā tas darīt? Rocket Joga ir paredzēts, lai padarītu fiziski smags Ashtanga Joga vienkāršāka. Tas sabojājas stingrību klasiskās Ashtanga praksi, padarot to vieglāk, lai jūs varētu praktizēt to.

Tā attīra savas šķēršļus, nodrošina vienmērīgu praksi, un tas ir daudz daudz vairāk. Uzziniet visu par to zemāk. Iet tālāk, ir izskatu.

Kas ir Rocket Joga?

Rocket Joga ir modifikācija tradicionālo Ashtanga joga, un tika salikti kopā ar personu, ko sauc par Larry Schultz, kurš pētīja Ashtanga Yoga ar eksperta K. Pattabhi Jois deviņus gadus Mysore.

Rocket Joga ir mēģinājums ar Larry padarīt Ashtanga Joga pieejamāku rietumu praktiķiem. Tas bija 1980. Sanfrancisko, ka viņš izstrādāja Rocket Joga. Nosaukums tika dots ar Bob Weir no “Grateful Dead” grupā, jo viņš domāja, raķešu Joga ir ātri un viegli.

Tas ir. Rocket Joga ir ātri paced un ir dinamiska plūsmu. Tās struktūra ir līdzīga tai, Ashtanga joga, kas sastāv no Surya Namaskar, stāv pozas, sēž pozas, deformē, un līkumiem.

In Rocket jogu, studenti var pārveidot un padarīt to interpretāciju tradicionālās asana. Ja viņi iestrēdzis ar pozā, tās var vai nu izlaist vai atrast vieglāk veidus, kā to nodarbotos nevis stingri pieturoties pie modeli.

Tāpēc, Rocket Joga kļūst plaši pieejama, kas ļauj pat cilvēkiem ar fiziskām problēmām, lai to izmēģinātu. Tā ir gluda process elpu un kustību. Tas var izskatīties kā tīri fiziskā procesā, bet tas palīdz attīrīt savas domas, kā arī.

Kas padara Rocket Joga atšķir tas, ka tas saplīst jēdzienu hierarhijas. Jūs varat arī izvēlēties asanas un praksē tos bez vienmēr pēc lineāru formātā.

Nav brīnums, tas ir daudz slavenību sekotāju, piemēram, Madonna, Vilems Defo, Stings un Christy
Turlington!

Rocket Joga ir sadalīta trijās kategorijās. Viņi ir:

Rocket man

Rocket Man ir līdzīga primārajām Ashtanga joga, kas koncentrējas uz gūžas atvērēji priekšu līkumiem, un galvenais spēks. Tā ietver arī raķešu īpašas roku atlikumus un svārstības.

Rocket II

Rocket II ir modifikācija otrās sērijas Ashtanga Joga. Tā sastāv no backbend paņēmienu un muguras deformē sēdošu pozas ar Ashtanga starpprodukta sēriju, kas papildina Raķete es labi.

Rocket III

Rocket III apvieno pozas Rocket I un Rocket II. Tas ietver visus līkločiem, krokas, un atlikumus, lai palīdzētu jums veidot spēku un elastību.

Tagad, pieņemsim uzzināt par dažiem aizraujošu raķešu jogas pozās.

Rocket Joga Pozas

Arm atlikumi un inversiju pamatu veido Rocket Joga. Pat handstands, headstands un apakšdelma stendi jums palīdzēt raķeti uz priekšu.

Bet, ja praktizē tie kļūst grūti, jūs vienmēr varat atrast veidu, kā padarīt to vieglāk, ņemot atbalstu sienas, lūdzot kādam palīdzēt, vai mācās trikus pārvarēt savas bailes.

1. Astavakrasana (Eight leņķis Pose)

Par pozā: Astavakrasana vai Astoņu leņķis rada ir asana nodēvēta gudrais sauc Ashtavakra, kurš dzimis greizs astoņās vietās dēļ lāstu. Tā ir uzlabotas līmenī asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā. Turiet pozu 60 sekundes.

Ieguvumi: Astavakrasana stiprina jūsu locītavām, rokām un pleciem. Tā tonizē jūsu iekšējā augšstilbiem un vēdera. Tas uzlabo līdzsvara izjūtu un izvada toksīnus no organisma.

2. Bakasana (Crane Pose)

Kā Do The Crow pozā / Bakasana un kādas ir tās priekšrocības

Par pozā: Bakasana vai Crane poza atgādina nostāju celtni. Tas ir starpprodukts līmenis asana. Praksē tas no rīta vai vakarā tukšā dūšā, un tīru zarnu. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Bakasana palielina savu fizisko un garīgo spēku. Tā uzlabo elastību savu ķermeni un uzlabo izturību spējas. Tas arī stiepjas jūsu augšējo muguras labi.

3. Vrischikasana (Scorpion Pose)

Kā to darīt Vrschikasana un kādas ir tās priekšrocības

Par pozā: Vrischikasana vai Scorpion rada ir asana, kas līdzinās nostāju skorpions. Tā ir uzlabotas līmenī poza. Praksē tas no rīta tukšā dūšā vai vakarā pēc tam, kad atšķirības no 4 līdz 6 stundām no pēdējās ēdienreizes. Turiet to tik ilgi, kamēr jums ir ērti tajā.

Ieguvumi: Vrischikasana palēnina novecošanās procesu un uzlabo asins plūsmu uz smadzeņu un hipofīzes. Poza arī atraisa muguru un stiprina jūsu rokas.

4. Mayurasana (Peacock Pose)

Kā to darīt Mayurasana un kādas ir tās priekšrocības

Par pozā: Mayurasana vai Peacock rada ir asana, kas izskatās kā pāvs staigā ar savām spalvām leju. Tas ir starpprodukts līmenis asana. Praksē tas no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Turiet pozēt 30 līdz 60 sekundes.

Ieguvumi: Mayurasana dziedina aizcietējums un novērš diabētu. Tas stiprina jūsu galvas, plaušas un kakla. Asanu detoxifies savu ķermeni, nomierina prātu, un palielina savu fokusu.

5. Salamba Sirsasana (headstand)

Par pozā: Salamba Sirsasana vai headstand ir pilnīgs inversija no ķermeņa un sauc karali visu asanas. Tas ir uzlabotas poza. Tas ir labākais praktizēt to no rīta tukšā dūšā, un tīru zarnu. Turiet pozu 1 līdz 5 minūtēm.

Ieguvumi: Salamba Sirsasana mazina stresu un vieglu depresiju. Tas stimulē hipofīzes un čiekurveidīgs dziedzeriem. Poza ir terapeitisks astmas, sinusīts, un bezmiegs.

Priekšrocības Rocket Joga

  • Rocket Joga stimulē nervu sistēmu.
  • Tā veicina pārmaiņas un brīvību jogas praksē.
  • Tas padara jūs spēcīgāku, vieglāks un elastīgāks.
  • Rocket Joga uzlabo līdzsvaru, stiprina muskuļus un palielina jūsu apziņu.
  • Tā attīra savu ķermeni no iekšpuses.

Tagad, pieņemsim atbildēt uz dažiem bieži vaicājumus Rocket jogu.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Vai Rocket Joga labāk nekā Ashtanga Vinyasa Joga?

Abi ir līdzīgi. Rocket Joga ir vienkārši vieglāk un veicams versija Ashtanga Vinyasa Joga.

Kāpēc “Rocket” nozīmē Rocket Joga?

Raķešu attiecas uz strauji ātrumu, ar kuru jūs varat mācīties un praktizēt Rocket jogas.

Rocket Joga ir labi strukturēta metode, kas palīdz jums panākumus jūsu praksē. Tas ir, jebkurā veidā, kas paredzēti, lai palīdzētu jums iet uz priekšu tajā. Rocket Joga ļauj jums un Betters tevi, fiziski un garīgi. Tātad, kādi ir tur jūs prom no tā? Nokļūt praktizē to.