Rocket jooga – mis see on ja mis on selle eelised?

Home » Review » Yoga Basic » Rocket jooga – mis see on ja mis on selle eelised?

Rocket jooga - mis see on ja mis on selle eelised?

Mida sa teed, kui ummikus keeruline olukord? Sa leida viis välja tulla, kas pole? Rocket jooga on väljapääs neile, kes leiavad, Ashtanga Yoga keeruline.

Ja kuidas see teha? Rocket jooga eesmärk on teha füüsiliselt nõudlik Ashtanga Yoga lihtsam. See laguneb jäikust klassikalise Ashtanga tava, mistõttu on lihtsam harjutada seda.

See puhastab oma teetõkked, võimaldab sujuvat tava ja ei palju muud. Loe kõiki sellest allpool. Mine, vaata.

Mis on Rocket jooga?

Rocket jooga on modifikatsioon traditsioonilise Ashtanga Yoga ja pandi kokku kutsutud isiku Larry Schultz, kes õppis Ashtanga Yoga all ekspert K. Pattabhi Jois üheksa aastat Mysore.

Rocket jooga on katse Larry teha Ashtanga Yoga kättesaadavamaks Lääne praktikud. See oli 1980. aastal San Francisco et ta arendas Rocket jooga. Nimi anti Bob Weir ‘The Grateful Dead “bänd, sest ta arvas, et Rocket jooga oli kiire ja lihtne.

See on. Raketi Yoga on kiire tempo ja on dünaamiline voolust. Selle struktuur on sarnane Ashtanga Yoga, mis koosneb Surya Namaskar, seistes poose, istuma poose, kergitab ja kurvides.

In Rocket jooga, õpilased saavad muuta ja teha oma tõlgenduse traditsiooniline Asana. Kui nad jänni poosi, nad võivad kas vahele jätta või leida lihtsam viise praktikas asemel jäigalt kinni muster.

Seetõttu Rocket jooga muutub laialdaselt kättesaadavaks, võimaldades isegi need, kellel füüsikaliste probleemide seda proovida. See on sujuv protsess hinge ja liikumist. See võib tunduda puhtalt füüsikaline protsess, kuid see aitab selge meelt samuti.

Mis teeb Rocket jooga eristuvad on, et see lõhub mõiste hierarhia. Saate valida ja valida asanas ja harjutada neid ilma tingimata järgmised lineaarne formaadis.

Pole ime, et ta on palju kuulsus järgijaid nagu Madonna, Willem Dafoe, Sting ja Christy
Turlington!

Rocket jooga on jagatud kolme kategooriasse. Nemad on:

Rocket I

Rocket I sarnaneb esmane seeria Ashtanga Yoga mis keskendub hip avajad, edasi paindub ja sisu tugevust. See hõlmab ka Rocket eriline arm saldod ja muutused.

Rocket II

Rocket II on modifikatsioon teise seeria astangajooga. Koosneb backbend tehnikaid ja seljaaju kergitab istuvate poose Ashtanga vahe seeria, mis täiendab Rocket I hästi.

Rocket III

Rocket III ühendab poosid Rocket I ja Rocket II. See sisaldab kõiki kergitab, voldid, ja saldod, mis aitavad teil ehitada tugevus ja paindlikkus.

Nüüd oletame, õppida mõned põnev Rocket jooga poose.

Rocket jooga tekitab

Arm saldod ja inversions tuumiku moodustavad Rocket jooga. Isegi handstands, headstands ja küünarvarre seisab aitab teil raketi ees.

Aga kui praktiseerivad neid on raske, võite alati leida viis, et oleks lihtsam võttes toetuseks seina, küsides keegi aidata või õppida nippe, et ületada oma hirmu.

1. Astavakrasana (Eight Angle Poseerige)

Umbes Pose: Astavakrasana või Kaheksa Nurk Pose on Asana nime salvei nimetatakse Ashtavakra, kes sündis kõverad kaheksa kohtades tõttu needus. On kõrgtasemel Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga. Hoidke poosi 60 sekundit.

Eelised: Astavakrasana tugevdab oma randmete, käte ja õlad. See toonid oma sisemine reie ja kõht. See parandab oma mõttes tasakaal ja kõrvaldab toksiine organismist.

2. Bakasana (Crane Poseerige)

Kuidas teha Crow Pose / Bakasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose: Bakasana või Crane Pose sarnaneb hoiak kraana. See on kesktasemel Asana. Praktikas hommikul või õhtul tühja kõhuga ja puhas südame. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: Bakasana suurendab oma füüsilist ja vaimset jõudu. See suurendab paindlikkust oma keha ja parandab teie koormustaluvust. Samuti ulatub oma ülaselja hästi.

3. Vrischikasana (Scorpion Poseerige)

Kuidas teha Vrschikasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose: Vrischikasana või Scorpion Pose on Asana, mis sarnaneb hoiak skorpioni. On kõrgtasemel poosi. Praktikas hommikul tühja kõhuga või õhtul pärast vahe 4 kuni 6 tundi oma viimast sööki. Hoidke see nii kaua, kui teil on mugav seda.

Eelised: Vrischikasana aeglustab vananemisprotsessi ja parandab verevoolu aju ja hüpofüüsi. Kujutada ka lõdvendab selg ja tugevdab oma käed.

4. Mayurasana (Peacock Poseerige)

Kuidas teha Mayurasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose: Mayurasana või Peacock Pose on Asana mis näeb välja nagu paabulind jalutamas oma suled maha. See on kesktasemel Asana. Praktikas hommikul tühja kõhuga ja puhas südame. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Eelised: Mayurasana ravib kõhukinnisust ja takistab diabeedi. See tugevdab oma peaga, kopsud ja kaela. Asana detoksifitseerib keha, rahustab meelt, ja suurendab teie tähelepanu.

5. Salamba Sirsasana (päällään)

Umbes Pose: Salamba Sirsasana või päällään on täielik inversioon keha ja nimetatakse kuningas kõik asanas. See on täiustatud poosi. See on kõige parem harjutada seda hommikul tühja kõhuga ja puhas südame. Hoidke poosi 1 kuni 5 minutit.

Eelised: Salamba Sirsasana leevendab stressi ja kerge depressioon. See stimuleerib oma ajuripatsi ja käbikeha näärmed. Poosi on terapeutilise astma, sinusiit, ja unetus.

Kasu Rocket jooga

  • Rocket jooga stimuleerib närvisüsteemi.
  • See soodustab muutusi ja vabaduse jooga praktika.
  • See teeb teid tugevamaks, kergem ja paindlikum.
  • Rocket jooga parandab tasakaalu, tugevdab lihaseid ja suurendab teie teadvuse.
  • See puhastab keha seestpoolt.

Nüüd oletame, vastata mõnele levinud päringutele Rocket jooga.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Kas Rocket jooga parem kui Ashtanga Vinyasa jooga?

Mõlemad on sarnased. Rocket jooga on lihtsalt lihtsam ja sooritatav versioon Ashtanga Vinyasa jooga.

Miks “Rocket” tähendavad Rocket jooga?

Rocket viitab kiire kiirus, millega saab õppida ja praktikas Rocket jooga.

Rocket jooga on hästi struktureeritud tehnikat, mis aitab teil saavutada edu oma praktikas. On igati, mille eesmärk on aidata teil minna ta. Rocket jooga annab teile ja Paremad teile, füüsiliselt ja vaimselt. Niisiis, mida hoiab teid eemale? Saa praktiseerivad seda.