Top 6 Jóga pro relaxaci

Home » Review » Fitness » Top 6 Jóga pro relaxaci

Top 6 Jóga pro relaxaci

Jak se cítíte na konci dlouhého dne? Unavený jako peklo? Co dělat? Padající na posteli a spal je jednoduché řešení, ale to neřeší problém. To, co potřebujete, je relaxace jóga, která účinně odstraňuje všechnu svou únavu.

Relaxace je nutné proto, že přepracovaný tělo se dostane do stavu pouhé přežití, uvedení v pořadí všechny ostatní tělesné aktivity. A, můžete skončit pocit slabosti a rozmrzelý.

Než se tak stane, je třeba se uvolnit a dostat své tělo, aby bylo v souladu se svými vnitřními funkcemi.

A neexistuje žádný jiný lepší způsob, jak to udělat, než cvičit následující 6 Jóga pro relaxaci. Jsou ideální, a je třeba je vyzkoušet.

Najít níže.

Před tím, pojďme diskutovat o roli jógy v relaxaci.

Jóga pro relaxaci

Relaxační jóga vám pomůže najít rovnováhu a klid. Yogic dýchání a pózy ulevit svému tělu napínacích zámků vytvořených v něm celý den.

Ale nepleťte si to s spaní. Relaxace jóga není líně vleže a chlazení. Jedná se o strukturovaný a vědomé formát přebírá odpočinek po pokračující úsilí.

Tento proces vede k revitalizaci vaše nervy a sdružuje rozptýlené energie v těle. To vám pomůže se zcela vzdát gravitaci, uklidnit svou mysl, a vzít v životní síly přes hluboké dýchání.

Je to tak jednoduché a je-li praktikována v pořádku, můžete re-posílit vás velmi snadno a které vám pomohou vrátit se do práce s novou energií.

Nyní se pojďme podívat na některé relaxační Jóga.

Jóga pro relaxaci

1. Balasana (Child Pose)

O póze: Balasana nebo Child Pose se podobá fetální pozici dítěte. ‚Bala‘ je sanskrtské slovo, které znamená, že dítě. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. To asana by měla být praktikována na lačný žaludek. Držet pózu pro 1 až 3 minuty pro dosažení nejlepších výsledků.

Představovat výhody: Balasana uvolňuje napětí v oblasti hlavy, ramen a hrudníku. To snižuje stres a úzkost a jemně táhne vaše boky, stehna a kotníky. Póza také uklidňuje mysl a lunety dýchání.

2. Viparita Karani (Legs-Up-The-Wall Pose)

Viparita Karani

O póze: Viparita Karani nebo nohou-Up-the-Wall Pose je řešení k mnoha problémům. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Viparita Karani je mírné inverze a funguje nejlépe, když praktikuje ráno na lačný žaludek. Držte jej po dobu 5 až 10 minut.

Představovat výhody: Viparita Karani reguluje krevní tok. To zmírňuje otoky kotníků a obnovuje unavené nohy. To také zmírňuje mírné bolesti zad a příznaky nespavosti. Viparita Karani pomáhá těm, kteří trpí mírnou depresí.

3. Makarasana (krokodýlí Pose)

O póze: Makarasana nebo Crocodile Pose připomíná krokodýla s jeho hlavu nad vodou. Póza je perfektní až do konce namáhavém cvičení jógy. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit Makarasana na lačný žaludek, nejlépe ráno. Držte jej po dobu 3-5 minut.

Představovat výhody: Makarasana hluboce relaxuje vaše ramena a záda. To se táhne vaše kyčle svaly, léčí vysoký krevní tlak a zmírňuje únavu. To také zmírňuje všechny těsný uzly ve vašem těle.

4. Supta matsyendrasana (Ležící Ryby Pose)

Jak to udělat Supta matsyendrasana a jaké jsou jeho výhody

O póze: Supta matsyendrasana nebo odpočívajícího Ryby Pose se kroutí póza a je pojmenována po jogín s názvem Matsyendra, žák Šivy. Je začátečník úroveň Hatha jóga asana. Cvičit ásany na lačný žaludek a čistých střev. Držte jej po dobu 30 až 60 sekund.

Představovat výhody: Supta matsyendrasana masáž zad a boky. To odstraňuje toxiny z těla a podporuje nový tok krve do vašich trávicího ústrojí. Ásana zmírňuje ztuhlost v těle.

5. Supta baddha Konasana (Bound úhel Pose)

Jak to udělat Supta baddha Konasana a jaké jsou jeho výhody

O póze: Supta Baddha Konasana nebo Bound Angle Pose je sklopná představovat, že je velmi snadné dělat. Je začátečník úroveň Vinyasa jóga asana. Cvičit ráno nebo večer na lačný žaludek. Držet pózu po dobu 30 až 60 sekund.

Představovat výhody: Supta Baddha Konasana snižuje krevní tlak a snižuje svalové napětí. Poskytuje úlevu od záchvaty paniky a únavu. Ásana také udržuje hlavy na uzdě.

6. Savasana (mrtvola Pose)

Výhody Savasana jógy a jak na to

O póze: Savasana nebo Corpse Pose je klasický relaxační představovat. To vyžaduje, abyste spát rovně na záda a zůstal nehybně jako mrtvé tělo. Savasana je začátečník úroveň Ashtanga jóga asana. Můžete praxi to asana kdykoliv během dne. Se v něm po dobu 5 až 10 minut.

Představovat výhody: Savasana uklidňuje všechny svaly. Stimuluje krevní oběh, a je výhodné pro ty, které mají neurologické problémy. Ásana vám hluboký a meditativní odpočinek.

Také jsme dát dohromady nějaké upozornění mít na paměti při provádění těchto pozicích. Podívejte se na ně níže.

Upozornění pro relaxaci Poses

Pokud jste trpí chronickou bolestí zad, zranění zad, nebo mají degenerativní onemocnění disku, cvičit tyto ásany s péčí a pod vedením instruktora.

Během tréninku, pokud cítíte jakýkoliv pevný štípnutí či bolest, jemně vyjít z pózy a odpočinku.

Některé často kladené dotazy na relaxaci Jóga jsou uvedeny níže. Podívej se.

Znalecké odpovědi na čtenářské otázky

Připadá mi to těžké dát se do pózy a relaxovat v něm. Jak mohu překonat to?

Pravidelné cvičení a zaměření vám pomůže dokonale odpočinout v pózách. Dejte mu čas a buďte trpěliví, že se dostanete tam.

Jak často mohu cvičit relaxační představuje?

Praktikovat pózy každý den a to buď jednou na konci dne nebo vždy, když vás omrzí po namáhavé činnosti a potřebují k relaxaci a omlazení.

Relaxaci těla může být úkol s rychle se rozvíjejícím životním stylem, kde jste stále na cestách a nikdy sednout a uklidnit. Že bere svou daň na vašem těle a má za následek velký, špatný onemocnění. Chcete-li zabránit tomu, aby a být v rovnováze, zkuste výše uvedené představuje v jógy pro relaxaci a být zdravý.