Top 6 jogi na relaks

Home » Review » Fitness » Top 6 jogi na relaks

Top 6 jogi na relaks

Jak się czujesz na koniec długiego dnia? Piekielnie zmęczony? Co masz zrobić? Spada na łóżku i spanie jest łatwym rozwiązaniem, ale to nie rozwiązuje problemu. Co trzeba to relaks joga, która skutecznie eliminuje wszystkie swoje zmęczenie.

Relaks jest konieczne, ponieważ przepracowany ciało przechodzi w stan zwykłe przetrwanie, wstrzymanie wszystkich innych czynności cielesnych. I skończyć się uczucie słaby i zepsuty.

Zanim to nastąpi, trzeba odpocząć i dostać swoje ciało, aby być zgodna z jego funkcji wewnętrznych.

A nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż praktykowanie następujących 6 jogi na relaks. Są idealne, i trzeba je wypróbować.

Znajdź je poniżej.

Przed tym, omówmy rolę jogi w relaksacji.

Joga dla relaksu

Relaks joga pomaga znaleźć równowagę i spokój. Jogiczne oddychanie i pozy odciążyć organizm zamków napinających utworzonych w nim cały dzień.

Ale nie należy mylić go ze snu. Relaks joga nie jest leniwie leżącej i chłodzenie. Jest to zorganizowany i świadomy format odpoczywa po starań.

Proces ten prowadzi do rewitalizacji nerwy i skupia rozproszone energii w organizmie. To pozwala na całkowicie poddać się grawitacji, uspokoić umysł, i wziąć w życie życia poprzez głębokie oddychanie.

Jest to proste i jeśli praktykowane prawo, można odzyskać energię bardzo łatwo i pomóc wrócić do pracy z nową energią.

A teraz sprawdzić kilka relaksujących jogi.

Jogi na relaks

1. Balasana (Child Pose)

O pozie: Balasana lub Child Pose przypomina pozycję płodu niemowlęcia. „Bala” to słowo, które w sanskrycie oznacza dziecko. Jest to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ta asana powinna być praktykowana na pusty żołądek. Trzymając stanowią od 1 do 3 minut dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Pose Korzyści: Balasana uwalnia napięcia w plecach, ramionach i klatce piersiowej. To zmniejsza stres i niepokój i delikatnie rozciąga biodra, uda i kostki. Stanowią także uspokaja umysł i stabilizuje oddychanie.

2. Viparita karani (Nogi-up-the-Wall Pose)

Viparita karani

O pozie: Viparita karani lub nóg-up-the-Wall Pose jest rozwiązaniem wielu problemów. Jest to poziom początkujący Hatha joga asany. Viparita karani jest łagodny inwersja i działa najlepiej, gdy jest praktykowane rano na czczo. Przytrzymaj go przez 5 do 10 minut.

Pose Korzyści: Viparita karani reguluje przepływ krwi. Łagodzi ono opuchnięte kostki i przywraca zmęczone nogi. Łagodzi również bóle pleców i łagodne objawy bezsenności. Viparita karani pomaga osobom cierpiącym na łagodną depresję.

3. Makarasana (krokodyla Poza)

O pozie: Makarasana lub Crocodile Pose przypomina krokodyla z jego głowę nad wodą. Stanowią jest idealny, aby zakończyć sesję jogi wysiłku. Jest to poziom początkujący Hatha joga asany. Ćwicz Makarasana na pusty żołądek, najlepiej rano. Przytrzymaj go przez 3-5 minuty.

Pose Korzyści: Makarasana głęboko rozluźnia ramiona i plecy. Rozciąga się mięśnie bioder, leczy nadciśnienie i łagodzi zmęczenie. Łagodzi również wszystkie obcisłe węzłów w organizmie.

4. Supta Matsyendrasana (Odchylane ryb Poza)

Jak zrobić Supta Matsyendrasana i jakie są jego zalety

O pozie: Supta Matsyendrasana lub Leżącego Ryby Pose jest skręcanie pozy i jest nazwany jogina zwanego Matsyendra, uczeń Sziwy. Jest to poziom początkujący Hatha joga asany. Praktykować asany na czczo i czystych wnętrzności. Przytrzymaj go przez 30 do 60 sekund.

Pose Korzyści: Masaże Supta Matsyendrasana plecy i biodra. Usuwa toksyny z organizmu i zachęca nowy przepływ krwi do narządów trawiennych. Asana łagodzi sztywność w organizmie.

5. Supta Baddha Konasana (związanej kątowa pozycja)

Jak zrobić Supta Baddha Konasana i jakie są jego zalety

O pozie: Supta Baddha Konasana albo związanego kąt stwarzają jest półleżącej pozie jest bardzo łatwe do zrobienia. Jest to poziom początkujący Vinyasa jogi Asana. Ćwiczyć rano lub wieczorem na pusty żołądek. Trzymając pozę przez 30 do 60 sekund.

Stanowią zalety: Supta Baddha Konasana obniża ciśnienie krwi i zmniejsza napięcie mięśni. Zapewnia ulgę na ataki paniki i zmęczenie. Asany utrzymuje również bóle w zatoce.

6. Savasana (zwłok Poza)

Korzyści z Savasana Jogi i jak to zrobić

O pozie: Savasana lub Gnijąca Pose jest klasycznym relaks ułożenia. To wymaga, aby spać na plecach i pozostać nieruchoma jak martwe ciała. Savasana jest poziom początkujący Ashtanga yoga asany. Można ćwiczyć tej asany o każdej porze dnia. Być w nim przez 5 do 10 minut.

Pose Korzyści: Savasana łagodzi wszystkie mięśnie. Pobudza krążenie krwi i jest korzystne dla tych, którzy mają problemy neurologiczne. Asany daje głęboki i medytacyjny resztę.

Przygotowaliśmy również kilka ostrzeżeń, aby pamiętać podczas praktyki tych pozach. Sprawdź je poniżej.

Ostrzeżenia dotyczące Pozach Relaks

Jeśli cierpi na chroniczne bóle pleców, urazów kręgosłupa, czy mają dyskopatia, ćwiczyć te asany z opieką i pod okiem instruktora.

Podczas treningu, jeśli czujesz jakąś mocną szczyptę lub bólu, delikatnie wychodzić z pozy i odpoczynku.

Niektóre często zadawane pytania dotyczące relaksacyjne jogi są wymienione poniżej. Spójrz.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

I trudno poddać się pozie i zrelaksować się w nim. Jak mogę go pokonać?

Regularna praktyka i skupienie pomogą zrelaksować się całkowicie w pozach. Daj mu czas i bądź cierpliwy, to dostać się tam.

Jak często ćwiczę relaks stwarza?

Praktykować pozy codziennie albo raz na koniec dnia lub gdy znudzi po wytężonej aktywności i trzeba się zrelaksować i odmłodzić.

Relaks ciała może być zadanie z szybkim tempem życia, gdzie jesteś zawsze w ruchu i nigdy rzeczywiście usiąść i uspokoić. Że ma katastrofalny wpływ na organizm i prowadzi do wielkiej, złej choroby. Aby tego uniknąć i być zrównoważone, spróbuj powyższe stawia w jodze na relaks i być zdrowym.