Top 6 Jooga Poosid lõõgastumiseks

Home » Review » Fitness » Top 6 Jooga Poosid lõõgastumiseks

Top 6 Jooga Poosid lõõgastumiseks

Kuidas te tunnete lõpus pikk päev? Väsinud nagu põrgu? Mida te teete, siis? Langev voodi ja magab on lihtne lahendus, kuid see ei lahenda probleemi. Sul on vaja lõõgastuda jooga, mis eemaldab tõhusalt kõik oma väsimus.

Relaxation on vajalik, sest ületöötanud keha läheb riigi pelgalt ellujäämine, pannes ootele kõigi teiste kehaliste tegevuste. Ja siis lõpuks nõrkustunne ja logisev.

Enne seda juhtub, pead lõõgastuda ja saada keha olema kooskõlas oma sisemiste funktsioone.

Ja ei ole muud paremat viis seda teha kui praktiseerivad järgmise 6 jooga tekitab lõõgastumiseks. Nad on täiuslik, ja sa pead neid proovima.

Leia need allpool.

Enne seda arutame rolli jooga lõõgastumiseks.

Jooga lõdvestus

Lõõgastav jooga aitab leida tasakaalu ja rahulikkus. Jooga hingamine ja poose kergendama keha pinge lukud loodud see kogu päeva pikkune.

Aga ärge ajage seda magamiseks. Relaxation jooga ei laisalt pikali ja jahutamine. See on struktureeritud ja teadvusel formaat võtta ülejäänud pärast pidevaid jõupingutusi.

Protsessi tulemusena taaselustada oma närve ja ühendab hajutatud energiat oma keha. See aitab teil täielikult andma gravitatsiooni, rahulik meelt, ja võtta elu jõud läbi sügav hingamine.

See on nii lihtne ja kui praktiseeritakse õigus, võib taasergutamaks teid väga kergesti ja aitab teil saada tagasi töötada uut energiat.

Nüüd oletame, vaadata läbi mõned lõõgastav jooga poose.

Jooga tekitab lõdvestus

1. Balasana (Child Poseerige)

Umbes Pose: Balasana või lapse Pose sarnaneb loote positsiooni beebi. “Bala” on sanskriti sõna, mis tähendab lapse. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. See asana tuleks harrastada tühja kõhuga. Hoidke poosi 1 kuni 3 minutit parimaid tulemusi.

Pose Eelised: Balasana vabastab pinget selja, õlgade ja rinna. See vähendab stressi ja ärevust ning õrnalt ulatub puusad, reied ja pahkluud. Kujutada ka rahustab meelt ja steadies oma hingamine.

2. Viparita karani (Jalad-up-Wall Pose)

Viparita karani

Umbes Pose: Viparita karani või jalgade-up-Wall Pose on lahendus paljudele probleemidele. See on algajaile Hatha jooga Asana. Viparita karani on kerge inversioon ja töötab kõige paremini, kui praktiseeritakse hommikul tühja kõhuga. Hoidke seda 5 kuni 10 minutit.

Pose Eelised: Viparita karani reguleerib vereringet. See leevendab pahkluude ja taastab väsinud jalad. Samuti leevendab kerge seljavalu ja unetust. Viparita karani aitab kannatavad kerge depressioon.

3. Makarasana (Crocodile Poseerige)

Umbes Pose: Makarasana või Crocodile Pose meenutab krokodilli tema pea kõrgusel veepinnast. Kujutada sobib lõpetamiseks pingelist joogat. See on algajaile Hatha jooga Asana. Praktika Makarasana tühja kõhuga, eelistatult hommikul. Hoidke seda 3-5 minutit.

Pose Eelised: Makarasana sügavalt lõõgastavad õlad ja tagasi. See ulatub puusa lihased, kohtleb hüpertensioon, ja leevendab väsimust. Samuti leevendab kõik pingeline sõlme keha.

4. Supta Matsyendrasana (Reclining Fish Poseerige)

Kuidas teha Supta Matsyendrasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose: Supta Matsyendrasana või lebamis Kala poos on keerates poosi ja on oma nime saanud joogi nimega Matsyendra, jünger Lord Shiva. See on algajaile Hatha jooga Asana. Praktika Asana tühja kõhuga ja puhas südame. Hoidke see 30 kuni 60 sekundit.

Pose Eelised: Supta Matsyendrasana massaaž selg ja puusad. See eemaldab toksiine oma keha ja julgustab uue verevarustus oma seedeorganid. Asana leevendab jäikus kehas.

5. Supta Baddha Konasana (Bound Angle Poseerige)

Kuidas teha Supta Baddha Konasana ja mis on selle eelised

Umbes Pose: Supta Baddha Konasana või Bound Nurk poos on lebamis kujutada, et on väga lihtne teha. See on algajaile Vinyasa jooga Asana. Praktikas hommikul või õhtul tühja kõhuga. Hoidke poosi 30 kuni 60 sekundit.

Kujuta Eelised: Supta Baddha Konasana alandab vererõhku ja vähendab lihaspinget. See leevendab paanikahood ja väsimus. Asana ka hoiab peavalu on lahe.

6. Savasana (Corpse Poseerige)

Kasu Savasana Jooga ja kuidas seda teha See

Umbes Pose: Savasana või Corpse Pose on klassikaline lõõgastumiseks tekitada. See nõuab teil magada korter seljas ja jääda liikumatuks nagu surnukeha. Savasana on algaja tasemel Ashtanga jooga Asana. Saab harjutada Asana igal ajal päeval. Ole see 5 kuni 10 minutit.

Pose Eelised: Savasana rahustab kõik oma lihased. See stimuleerib vereringet ja on kasulik neile, kel neuroloogilised probleemid. Asana annab teile sügav ja meditatiivse puhata.

Samuti pannakse kokku mõned ettevaatusabinõud, mida meeles pidada ajal praktikas nende poosid. Vaadake neid allpool.

Ettevaatust lõõgastumiseks Poosid

Kui teil on krooniline seljavalu, seljavalu, või on degeneratiivne ketas haigus harjutage neid asanas ettevaatlikult ja juhendamisel juhendaja.

Treeningu ajal, kui tunned midagi kindlat näputäis või valu, õrnalt välja tulnud poosi ja puhata.

Mõned korduma kippuvad küsimused rahustamise jooga poose on nimetatud allpool. Vaata.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Mul on raske anda sisse poosi ja lõõgastuda seda. Kuidas ületada seda?

Regulaarne tava ja keskendudes aitab teil täielikult lõõgastuda kujutab. Anna aega ja olla kannatlik, see sulle seal.

Kui tihti ma harjutada lõõgastumiseks kujutab?

Praktika poose iga päev kas kord lõpus päeval või, kui sa väsinud pärast pingelist tegevust ja vaja lõõgastuda ja noorendada.

Lõõgastav keha saab ülesande kiire elutempoga, kus olete alati liikvel ja tegelikult kunagi istuda ja rahuneda. See võtab teemaks oma keha ja tulemuseks on suur, halb haigus. Selle vältimiseks ja olema tasakaalus, proovige eespool nimetatud poosi jooga lõõgastumiseks ja olla terve.

Jessica Gunawan is a yoga teacher and writer. Her writing on yoga and holistic health has appeared in several websites. She began her yoga journey from the year 2008. Currently teaching yoga at Celebrity Fitness in Denpasar, Bali.