Виконання безпечної практики йоги під час вагітності

Home » Review » Fitness » Виконання безпечної практики йоги під час вагітності

 Виконання безпечної практики йоги під час вагітності
Пренатальна йога є популярним способом для майбутніх мам, щоб розтягнути і розслабитися під час вагітності, а також дізнатися методи, які вони можуть використовувати під час пологів. Якщо ви йдете в передпологовій клас йоги, пози будуть адаптовані до вагітності, коли це необхідно, але якщо ви хочете практикувати самостійно або ставите питанням, чому певні пози слід уникати, це керівництво робить все це ясно для вас.

Обов’язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем пренатальним перед початком будь-якого режиму тренування, особливо якщо у вас є вагітність високого ризику.

Безпечні Пози для йоги під час вагітності

Ці пози безпечні для вагітних жінок, коли виконуються належним чином:

Hip Замків : Пози як голуб, воїн II, трикутник, ардха chandrasana, Баддха Конасана і коліна до щиколотки допоможе створити гнучкість , яка може зробити народжують легше.

Бічні перегони : Ворота представляють і варіація на бічній планці, серед інших бічних ділянок, відчувають себе особливо добре , коли ваш живіт починає відчувати себе переповненими.

Все Четвірки : Позиції як кішка-корова допоможуть отримати дитина в оптимальне положення для народження (голова вниз, назад в живіт). Ця поза може бути використана , щоб спробувати перетворити казенну дитини в більш пізніх термінах вагітності , якщо це рекомендовано вашим пренатальної лікарем.

Стоячи Пози : По мірі зростання живота, починає розширювати свою позицію у відстоюванні поз. Візьміть ваші ноги по крайней мере , хіп-відстані один від одного , щоб звільнити місце для вашого шишка, особливо якщо ви нахиляючись вперед. Це пренатальні ВС вітання пропонує хорошу альтернативу під час вагітності.

Пози, що вагітні жінки повинні уникати

Вагітні жінки повинні уникати цих рухів і поз:

Надмірна натяжка : Організм виробляє гормон під час вагітності під назвою релаксин, який призначений , щоб пом’якшити ваші негнучкі частини (наприклад , кістки і зв’язки) , щоб звільнити місце для дитини і підготовки до пологів. Легко надмірно розтягнути і травмувати себе. Намагайтеся не йти далі в пози , ніж ви звикли , тому що потягнули зв’язки серйозної травма , яка займає багато часу , щоб залікувати. Будьте особливо в курсі ваших колінах.

Вагітні жінки схильні до більш розтягування через гормон релаксину. Переконайтеся, що ви адаптувати свої пози для запобігання травм.

Повороти : Глибокі завихрення від живота, таких як ардха Matsyendrasana, стискати внутрішні органи, в тому числі матки. Замість цього, крутити м’якше з плечей, або взяти відкритий поворот, що означає скручування від вашої передній ноги , щоб ваш живіт має багато місця , замість того , щоб бути розчавленими.

Переходи : Переходи є невеликий ризик вибивання заплідненої яйцеклітини з матки і його слід уникати на початку вагітності. Пізніше, ви , ймовірно , не буде відчувати себе , як стрибки.

Швидке Дихання : Будь-яка пранаяма вимагає утримання дихання або швидкого вдихає і видихає (наприклад, капалабхаті) слід уникати. Почніть практикувати пологове дихання (глибокі вдихи через ніс і видихи через рот) замість цього. Цей метод має пряме відношення до процесу пологів. Навчання , щоб зосередитися на диханні і використовувати його , щоб тримати вас на якорі в даний момент може бути найбільш корисною річчю , ви дізнаєтеся з пренатальної йоги.

Інверсія : Токарні себе з ніг на голову не представляє невід’ємний ризик для вашої дитини, але ви хочете , щоб уникнути падіння. Якщо ви не дуже комфортно з інверсій, це не час , щоб працювати на них. Більш досвідчені йогіни до встановленої практики інверсії можуть зробити виклик , на якому інверсії робити , але слід пам’ятати , що розширення живота змінює свій баланс. Використовуйте стіну або уникнути інверсій , якщо ви не відчуваєте , як робити їх. Ви завжди можете замінити ноги вгору по стіні в умовах класу.

Загин : Загалом, уникайте глибоких прогинів, як повне колеса пози. Якщо ви виконали цю позу легко до вагітності, ви можете продовжувати це робити в першому триместрі вагітності , якщо він відчуває себе добре для вас.

Черевні роботи : Пози, які черевна упрочнители, такі як човни представляють, слід уникати. Пом’якшення абс трохи дозволяє їм розтягуватися з більшою готовністю, які можуть допомогти вам уникнути захворювань , як діастаза прямих м’язів живота.

Лежачи на животі : Пози , в якому ви лежите на животі, таких як кобри, може бути здійснено в першому триместрі вагітності , як плід ще дуже малий. Пізніше під час вагітності, ці пози слід уникати , і можуть бути припинені в будь-який час , якщо вони викликають дискомфорт.

Лежачи на спині : У вашому другому триместрі вагітності, ваш лікар може порадити проти лежачи на спині в протягом тривалого періоду часу, навіть заохочуючи вас спати на вашому боці. Ви можете почати робити Шавасана лежачи на лівому боці , як на початку вагітності , як вам подобається. Ви можете використовувати ковдру або валики для підтримки , щоб зробити себе комфортно. Якщо ви в кінцевому підсумку не може освоїтися лежачи, ви можете сидіти в положенні зі схрещеними ногами.

Бікрам Йога / Гаряча Йога : Підвищення температури ядра вашого тіла не рекомендується під час вагітності; Тому, гаряча йога не повинно бути здійснено на практиці. Пам’ятайте, що йога бути гнучким у вигляді, а також тілах, тому гарячі прихильники йоги повинні використовувати цю можливість , щоб вивчити інші варіанти йоги.

Виньяса Йога : Якщо ви будете практикувати дуже енергійну форму віньяса йоги, як Аштанга або силова йога, бути гнучкими і готові адаптувати свій темп по мірі необхідності або спробувати пологі стилі , як прогресує ваша вагітність.

Якщо ви хочете дізнатися більше про кожен триместрі вагітності, використовувати ці направляючу для першого триместру, у другому триместрі і третього триместру вагітності.