Використовуйте ці пози йоги зосередитися на абс

Home » Review » Fitness » Використовуйте ці пози йоги зосередитися на абс

Використовуйте ці пози йоги зосередитися на абс
Йога це відмінний спосіб укріпити своє глибоке ядро ​​і м’язи живота. Йога асани є практика всього тіла, який будує інтегрований сердечник. Все балансувальні пози йога, будь то стоячи, інверсії або противаги руки, вимагає стабільного животик. Багато пози можуть стати динамічними, якщо ви особливо хочете працювати абс. Іншими словами, хрумтить вперед!

Пози для початківців

Кішка – Корова Stretch
Хоча кіт-корова зазвичай мислиться в якості дублюючого ділянки, тобто абс відігравати важливу роль в якості системи підтримки хребта. Тримайте ваш пупок втягується , як ви рухаєтеся, навіть коли живіт опускається в положення корови.

Руки і Коліна балансу
Підйомних протилежні кінцівок, як ви робите в цьому балансі, є прекрасним для основної інтеграції. Якщо ви хочете більш складного завдання, спробуйте намалювати своє підняте коліно і лікоть разом під животом , а потім повторно поширити їх. Пройдіть через це рух п’ять разів з кожної сторони.

Тазові нахили
Рух нахилу таза, по суті , такі ж , як кішки , корови – (описані вище). Тримайте пуповину малюнка до хребта по мірі просування через них.

Plank Поза
Plank є найголовнішим рука баланс. Це гарне місце , щоб побудувати сили для більш просунутих поз. Спробуйте тримати дошку в протягом десяти неквапливих вдихів.

проміжний

Човен Поза – Navasana
Просто тримаючи човен поза досить хороша черевної тренування самостійно, але ви можете взяти його ще далі, включивши хрест. Щоб зробити це, опустити тулуб і ноги до підлоги одночасно. Наведіть курсор миші на кілька дюймів над підлогою , а потім сісти назад в позу. Повторіть п’ять разів.

Crow Pose – Bakasana
Балансування вашого тіла на руках забирає багато сил ядра, так що ви працюєте тільки входження в цю позу. Якщо у вас виникли проблеми, видавити вас коліна сильно і тримати свій погляд на підлозі перед вами, а нема на ваших ногах.

Half Moon Поза – Ardha Chandrasana
Півмісяць є балансуванням пози , в якій кінцівку стрільби у всіх напрямках, так що ви покладаєтеся на вашому ядро , щоб тримати вас в вертикальному положенні. Переконайтеся в тому , щоб зберегти ядро яка притягається малюнка пупка в.

Стійка на голові – Саламбо Sirsasana
Стойка на голові пропонує численні можливості для підвищення міцності. Після того, як ви відчуваєте себе комфортно робити позу в середині кімнати (велике досягнення саме по собі), ви можете почати працювати на підйомі обидві ноги одночасно. Ви можете навіть в перевернутому хрускоту, опускаючи ноги майже до підлоги , а потім піднявши їх назад у вертикальне положення .

Шкала Поза – Tolasana
Якщо ви ставите питанням, як отримати сили , щоб підняти обидві ноги від підлоги, відповідь у вашому ядрі. Щоб отримати уявлення про те , яке це, спробуйте зробити позу з блоком під кожну руку.

Side Plank Поза – Vasisthasana
Це однорукий версія дощечки. Якщо ви хочете більш важкою завдання, підніміть верхню ногу і утримуйте її приблизно п’ять дюймів вище нижньої полиці.

просунутий

Firefly Поза – Tittibhasana
Так, гнучкість і сила рук мають важливе значення для цієї пози, але ви не збираєтеся , щоб отримати підйомну-офф без деякої міри від вашого ядра.

Передпліччя Stand – Pincha Mayurasana
інверсії все навколо сердечника. Це експоненціально вірно , як тільки ви забираєте велику, стабільну голову від підлоги. Іноді називається обезголовленої стійкою на голову, передпліччя стенд є хорошим способом , щоб працювати на інверсіях , якщо у вас є проблеми з шиєю.

Handstand – Адо Муха Vrksasana
Handstand від стіни є одним з найскладніших фізичних пози йоги в.

Бічний Crow Pose – Паршва Bakasana
Є два способи зробити бічну ворону: балансування на двох руках або на одній руці. Зайве говорити, що одна рука сильніше. Так як поворот бере участь, ця поза також вимагає сильних косих.

Warrior III – Virabhadrasana III
Простий постійний баланс, НЕ так? Неправильно. Проблема тут полягає в підтримці тулуба і піднятим ноги перпендикулярно підлозі, зберігаючи при цьому ваші стегна дві абсолютно рівною. Все, стоячи на одній нозі.