Використовуйте Sama Врітті Пранаяму зменшити стрес

Home » Review » Meditation » Використовуйте Sama Врітті Пранаяму зменшити стрес

 Використовуйте Sama Врітті Пранаяму зменшити стрес
За даними Каліфорнійського коледжу аюрведи, «пранаяма, йогічний мистецтво дихання, походить від санскритського кореня слова прани і Аямой. Прана означає” життєва сила “і Аяма означає” розширення, прояв, або пролонгації. “Практика пранаями, таким чином, практика розширення нашої власна прани, так що він гармонує з універсальної прана «.

Є багато форм пранаями, в тому числі одну ніздрю дихання, дихання лева, і подих вогню. Деякі з цих методів досить просунуті. Сама врітті, однак, це просто практика, що будь-яка людина може навчитися. Він зосереджений на ідеї «рівних» вдихів, а це означає, що інгаляція триває таким же кількість часу, як видих.

Чому Sama Vritti заспокійливий

Йога була вивчена з медичної точки зору протягом багатьох років. Дослідження показали, що дихання, пов’язані з практикою йоги може заспокоїти вегетативну нервову систему, природно, знижуючи рівень гормонів стресу в організмі. Це також допомагає зосередити свою увагу і можуть бути використані в практиці медитації.

Деякі дослідження показують, що йогические дихальні вправи впливають на гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової осі (вісь HPA або осі HTPA). Доступ НР це термін, який описує набір взаємодій, які відбуваються серед три різницевих ендокринних залоз: гіпоталамус, надниркові залози і гіпофіз. Разом залози, що утворюють доступ HPA регулюють травлення, імунну систему, сексуальність, емоції і настрій.

Відповідно до опублікованого огляду медичної літератури по даній темі:

«За рахунок зменшення сприйманого стресу і тривоги, йога мабуть, модулює системи реагування стрес. Це, в свою чергу, зменшує фізіологічне збудження, наприклад, зменшуючи частоту серцевих скорочень, зниження артеріального тиску і ослаблення дихання. Там також докази того, що практика йоги допомагають збільшити частоту серцевих скорочень мінливість, показник здатності організму реагувати на стрес більш гнучко «.

Як почати роботу

Сама врітті є одним із самих основних форм пранаями. Навіть діти можуть дізнатися, як зробити практику, як сама врітті, що може бути зроблено практично в будь-якому місці і зменшує стрес і тривогу досить швидко. Дізнайтеся це пранаяма, а потім додати його в свій арсенал заспокійливих методів.

інструкції

  1. Приходьте, щоб сидіти в зручному положенні зі схрещеними ногами, такими як легка поза, розміщення відступів під сидінням, як це необхідно. Якщо, сидячи на підлозі, не представляється можливим, лежати на спині або сидіти в кріслі.
  2. Закрийте очі і починають помічати ваше природне дихання, нічого не змінюючи в першому. Дайте собі хороші п’ять вдихів або близько того.
  3. Починайте повільно порахуйте до чотирьох, як ви вдихаєте. Візьміть момент у верхній частині інгаляції з легкими, повним повітрям. Тоді і порахувати до чотирьох видиху. Знову скористатися моментом, щоб відчувати себе порожнім. Потім вдихніть знову на інший рахунок чотири. Продовжити цю модель. Вправи, щоб відповідати довжині ваших вдихів і видихів.
  4. Ви можете експериментувати зі зміною числа ви порахувати теж; просто переконайтеся, що ваш вдих і видих є один і той же довжиною.
  5. Продовжуйте дихати таким чином протягом кількох хвилин.