Ефективна йога Пози для нарощування м’язової маси

Home » Review » Fitness » Ефективна йога Пози для нарощування м’язової маси

Ефективна йога Пози для нарощування м'язової маси

Як ви думаєте, ви можете побудувати м’язи без підйому ваги? Якщо ви думаєте, що ви не можете, ви перебуваєте в приємний сюрприз. Худорлявий, тоноване і стрункі тіла то, що ми всі мріємо, і ми думаємо, тренажерні зали є єдиними місцями, щоб побудувати їх. Що робити, якщо я сказав вам, що це можливо на йога килимок теж? Так, право асан допоможе вам наростити м’язову масу, а ось 7 з них. Поглянь.

До цього, давайте дізнаємося, як йога може побудувати м’язи.

Йога для нарощування м’язової маси

На відміну від в тренажерному залі, йога не вимагає, щоб піднімати тяжкості, щоб побудувати м’язи. У йозі, ви піднімаєте вагу тіла замість гантелей. Деякі пози йоги мають здатність розщеплювати м’язові волокна, створюючи напруження в них. Тоді ваше тіло будує більше м’язів, як резервне копіювання, тим самим збільшуючи м’язову масу. Виберіть асани, які можуть зробити це і практикувати геть. Деякі з них наведені нижче.

7 Кращі пози йоги для нарощування м’язової маси

Для зручного і природного способу побудувати м’язи, спробуйте наступні пози йоги.

1. Врікшасана (поза дерева)

Як це зробити Врікшасан і яке його перевага

Врікшасан або дерево Пози є постійно асан, яка приносить баланс до вашого тіла. Це одна з небагатьох Асанов практикували з відкритими очима. Для досягнення найкращих результатів, практика Врікшасана вранці на голодний шлунок, коли ваш розум ясний і вільний від перешкод. Врікшасана є початковий рівень Хатха-йога асани, і ви повинні тримати на нього, принаймні, одну хвилину.

Переваги: Врікшасан розтягує і зміцнює ноги і підвищує їх стійкість. Вона простягається спину і руки. Він зміцнює зв’язки і сухожилля ваших ніг і кістки ніг. Це також збільшує витривалість і концентрацію.

2. Virabhadrasana 1 (Воїн 1 Поза)

Як це зробити Virabhadrasana 1 і які його переваги

Virabhadrasana 1 або воїн 1 Поза є асана пам’ять великих бійців. Virabhadrasana цього ім’я великого воїна в індуїстської міфології. Ви можете подумати, що дивно мати йогу пози імені воїна, коли йога все про світ. Тут, більше відноситься до духовного воїну в кожному з нас, хто бореться проти невігластва. Практика асани вранці на порожній шлунок і утримувати позу протягом не менше 20 секунд. Virabhadrasana 1 є початковий рівень Виньяса Йога асани.

Переваги: Virabhadrasana 1 розтягує груди, легені і шлунок. Це зміцнює м’язи спини і рук. Поза зміцнює і розтягує ваші стегна і ікри. Він покращує фокусування і кровообіг. Він також заряджає ваше тіло і розпушує плечі.

3. Trikonasana (трикутник Pose)

Як це зробити Trikonasana і які його переваги

Trikonasana або трикутник Поза виглядає як трикутник, коли передбачається, і, отже, їм так. Практикуйте вранці переважно, або вечорами на порожній шлунок після перерви 4 до 6 годин після їжі. Це добре практикувати Trikonasana в інший час теж, але це не дасть хороших результатів. Trikonasana є початковий рівень Виньяса Йога асани, і ви повинні практикувати це протягом як мінімум 30 секунд.

Переваги: Trikonasana зміцнює ноги, руки, коліна і щиколотки і розтягує ваші стегна, плечі і хребет. Він також покращує ваше фізичне рівновагу і травлення. Поза зменшує біль в спині і стрес, стимулює ваші спинномозкові нерви, і лікує шиї розтягувань.

4. Sethu Bandhasana (міст Pose)

сету Bandhasana

Сету Bandhasana або міст Поза нагадує міст і тому названий так. Практикуйте вранці, якщо ви жайворонок або вечорами. Переконайтеся, що ваш шлунок порожній, коли ви практикуєте як переварена їжа буде вивільняти енергію в вашому тілі, які можуть бути витрачені на асане. Sethu Bandhasana є початковий рівень Виньяса Йога асани, яка займає від 30 до 60 секунд, щоб зробити.

Переваги: Sethu Bandhasana зміцнює м’язи спини і розтягує грудну клітку і хребет. Це заспокоює мозок і знижує проблеми зі щитовидною залозою. Поза допомагає тим , хто страждає від астми і синуситу. Sethu Bandhasana також лікує тривожні розлади, депресії і запор.

5. бхунджангасана (Кобра Pose)

бхунджангасана

Бхунджангасан або Поза кобри нагадує змію з його капотом піднятим. Вона є частиною режиму Сурья Намаскар. Ця поза прекрасно працює, коли практикується вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Якщо ви будете практикувати це у вечірній час, переконайтеся, що ви робите це 4 до 6 годин після їжі. Cobra Поза є базовий рівень Виньяса Йога асани. Утримуйте позу 15 до 30 секунд.

Переваги: бхунджангасан тонізує живіт і відкриває плечі. Він зміцнює спину і підвищує його гнучкість. Ця асана зменшує втому і покращує кровообіг. Поза бальзам для дихальних проблем. Він також піднімає настрій і стимулює нирки.

6. Bakasana (Crow Pose)

Як зробити ворону Поза / Bakasana і які його переваги

Bakasana або Crow Pose виглядає як ворона сидить на гілці дерева. Це складна поза вимагає підготовки і повсякденному житті йога буде легше припустити. Для досягнення найкращих результатів, практика Bakasana вранці на голодний шлунок і кишечник чистої або ввечері після перерви 4 до 6 годин від останнього прийому їжі. Bakasana є проміжним рівнем Хатха Йога асани. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Bakasana зміцнює зап’ястя і руки і черевну область. Вона простягається ваша верхня частина спини і підвищує концентрацію і координацію. Поза зменшує проблеми кислотності і печії і готує свій розум і тіло проблем.

7. Саламбо Sirsasana (Стойка на голові)

Саламбо Sirsasana або Стойка на голові є складній позі вважається, як король всіх позах. Поза вимагає від вас, щоб нести всю вагу вашого тіла на ваших плечах. Ця асана вимагає ідеальної сили верхньої частини тіла, що ви повинні працювати в напрямку, перш ніж ви можете спробувати його. Практикуйте позу вранці на голодний шлунок. Це просунутий Виньяса Йога асани. Утримуйте позу від однієї до п’яти хвилин.

Переваги: Саламбо Sirsasana зміцнює легені, руки і ноги. Він стимулює гіпофіз і тонізує органи черевної порожнини. Це допомагає тим , хто страждає від безсоння і синуситу. Поза стимулює нерви і дозволяє свіжої крові текти в ваш мозок.

Тепер, давайте відповімо на деякі питання, що стосуються йогів і нарощування м’язової маси.

Відповіді експерта для Питань читачів

Що таке ідеальна дієта в процесі нарощування м’язової маси?

Включати багатий білок продуктів у вашому раціоні і споживають більше калорій, ніж ви витрачаєте для здорового процесу нарощування м’язової маси.

Доцільно для першого часу йоги робітники побудувати м’язи через нього?

Так, це може зайняти деякий час, але йога є природним і простим способом нарощування м’язової маси.

Який тип йоги найкраще підходить для нарощування м’язової маси?

Силова йога рекомендується для нарощування м’язової маси.

Скільки днів в тиждень я практикуватися м’язи будівлі йога асани?

Практика йоги кожен день, щоб дати організму час, щоб відновити і побудувати нові м’язи.

Ось так, хлопці. Це все, що вам потрібно знати про йогу для нарощування м’язової маси. Ви могли б бути сумніви з приводу результатів, але ми запевняємо вас, йога робить чудеса. Ви будете знати тільки, якщо ви спробуєте. Таким чином, отримати роботу і розкажіть нам, як це працює для вас.