Йога Поради та правила ПОЧАТИ

Home » Review » Fitness » Йога Поради та правила ПОЧАТИ

Йога Поради та правила ПОЧАТИ

Йога, як і будь-яка вправа, має свій власний набір правил і запобіжних заходів, яких необхідно дотримуватися, щоб знизити ризик отримання травми. Не варто недооцінювати рівні складності асан або переоцінити те, що ви можете зробити. Як новачок, дізнатися основні або основні пози, які складають основу йоги, перш ніж перейти до складнішого асан. І пам’ятайте, що біль не є нормальною в йозі, так що якщо це заподіює біль, зупинити. Варіації асана і йога реквізиту, як блоки, ремені і подушки можна зробити пози більш досяжними і менш болючими.

Йога може допомогти збільшити ваше здоров’я імунної системи, зменшити стрес і дати вам повну розтяжку тіла і тренування. Тільки один 30 хвилинний сеанс хатха – йоги, більш активна форма йоги, може спалити близько 150 калорій , якщо ви важити близько 155 фунтів – це схоже на те , що ви отримаєте з водною аеробікою! Якщо ваша мета втрата ваги, фітнес, енергетичний імпульс, розкручування після довгого дня, або просто зробити ваше тіло більш гнучким, йога може отримати Вас там. При умови , ви робите це правильно.

Дотримуйтесь цих порад / Запобіжні заходи для безпечної і продуктивної сесії

Практика йоги може збільшити загальну міцність, гнучкість і витривалість м’язів. Це може навіть допомогти керувати психічним і емоційним стресом краще, можливо, через фокус, розслаблюючій розтяжку і заспокійливі дихальні технік, що використовуються, які майже медитативні. Але щоб бути в змозі зробити більшість ваших сеансів йоги, ви повинні мати гарне уявлення про його нюансах. Наприклад, якщо ви знаєте про деякі види обладнання, яке може працювати як допоміжний засіб в позу, ви будете мати можливість поглибити розтяжку і завершити асану правильно.

Звертаючи увагу на ці табу і правила поведінки, перш ніж почати, ви могли б заощадити дорогоцінну енергію і зусилля, і навіть допомогти запобігти травми або pain.These покажчиків є обов’язковими для новачка і повинна бути другою натурою загартованих йог ентузіастів.

1. Чи є отримати професійне керівництво займатися йогою правильно і безпечно

Йога, ймовірно, один з найбільш контрольованих форм здійснення. Він був визнаний безпечним і порівнянним з іншим терапевтичним відходом і фізичними вправами. Але в той час як йога може здатися невинною і дуже доброякісна формою вправ, на відміну, наприклад, біг, який відомий за заподіяння травми, не варто недооцінювати його! Більшість травм йоги, коли вони відбуваються, є поперекових хребців, шию, плечі, коліна і щиколотки. На щастя, деякі догляд і розуміння може допомогти вам уникнути отримання травм на всіх. Підпишіться на хороший клас йоги з кваліфікованим практикуючим або докласти для вирішення описаної надійного тренера, керівництва або книг онлайн або оффлайн. Знайте свої межі і вжити заходів обережності, щоб не намотувати поранитися.

2. Чи потрібні Нуль на регулярне Місце або простору Йоги

Велика річ про йогу це вам не потрібно занадто багато обладнання або членства фантазії тренажерного залу. Насправді, все, що вам дійсно потрібно, це ясно, площа в приміщенні або відкритий простір, де ви можете зробити ваші йога безперебійно. Просто спробуйте і дотримуватися цього ж місці кожен день, так що ваша рутина, в тому числі, де ви робите вашу асани, стає другою натурою. Це не дуже весело того, щоб охоплення нові місця кожен день – якщо, звичайно, не те, що вам подобається робити!

3. Чи є є необхідне обладнання Handy Щоб зробити сеанс Комфортна

Йога асана може бути простіше зробити за допомогою якогось основного і недорогого обладнання.

Килимок йога : Там причина йога асоціюється з йогою килимком. Це допомагає захистити організм від впливу на підлогу, подушки суглобів, і робить тренування більш зручними. Навіть якщо ви не вкладати кошти в будь-якому іншому обладнанні, отримати хороший килимок.

Згорнуту ковдру або валик : Тримайте згорнуту ковдру під рукою , щоб підтримати себе для деяких асан , поки ви не отримаєте повісити їх і може зробити їх без сторонньої допомоги. Це може бути заправлені під спину або шию , як це необхідно.

Блок – йоги : Це допомагає асану як Утхіт parsvakonasana або кут бокової позі , які необхідно розтягнути на землю. Блок може допомогти вам досягти на висоту, ближче до руки, скорочуючи масштаби і складність пози.

Йога ремені Ці ремені допоможуть вам тримати пози довше, використовуючи їх в якості розширення вашого тіла. Наприклад, в gomukhasana або коров’яче особа позі, ви повинні досягти через спину і обхопіть руками на спині. Тут, ремінець може бути дублером для досягнення всього шляху і торкаючись кінчиками пальців. Замість цього, ви просто повинні тримати на ремінці з обох рук, що дозволяє підтримувати позу довше або ж позу , що в іншому випадку ви не могли. 6 У інших асан , як Супта padangusthasana або напівлежачи руки в великому носок поза, вона є основою самого асани.

4. Не знаю біль, як зазвичай, коли ви робите йогу – І Припинити Якщо Боляче

Якщо ви працюєте на своєму власному домі, не змушуйте себе занадто важко. Ви не повинні відчувати біль або необхідність хрюкати або стогнати, коли ви робите асани в йозі. Це не те ж саме, як, скажімо, силові тренування в тренажерному залі, який потребує вас, щоб підштовхнути ваше тіло до крайності в рази. Йога повинна відчувати себе природно, і ваше тіло повинно полегшити в нього. Якщо це боляче, ви повинні зупинитися і охолонути або зробити модифіковану версію, що простіше.

5. Не бійтеся спробувати «Легше» Версії асан

Часто, є більш прості варіанти більш складних асан. Багато асани також можуть бути змінені за допомогою стрічки або подушку, щоб допомогти вам. Дізнайтеся про них і не дозволяйте своєму его отримати на шляху, використовуючи допомогу, як блок йоги або ремінь, якщо це необхідно. Деякі модифікації скоротити час, на яке ви тримаєте позу, інші змінюють ступінь, в якій ви розтягнути або розширити або крутити ваше тіло, і інші використовують йогу реквізит.

6. знає, що асана ризикована для конкретного стану здоров’я у вас є

Йога пози впливають на внутрішні органи і фізіологічні параметри організму, на додаток до хорошій формі фізичних вправ. Що також означає, що ви повинні уникати певних асан, які могли б поставити під загрозу своє здоров’я, з огляду на ваші попередні історії хвороби або поточний стан здоров’я. Він не відрізняється від уникаючи високі вправи впливу, якщо у вас є травми коліна. Наприклад, бічний вигин або скручування вправи, як в naukasana або човні поза повинна бути строго уникати вагітних жінок, тих, хто був недавно абдомінальної хірургії, і ті, з високим кров’яним тиском або проблеми з серцем. Це відбувається тому, що поза внутрішньо масаж і чинить тиск на цьому регіоні, а також може впливати на кров’яний тиск.

Здавалося б, простий позі, як падмасана або поза лотоса або Баддха Конасана або пов’язаний кут пози слід уникати будь-якого з недавнім коліна або щиколотки травми або якщо у вас є які-небудь дискомфорт в цих областях.

7. Носіть правильний одяг, так що ви комфортно в класі йоги

М’які натуральні або гнучкі тканини, які дозволяють вільно рухатися добре. Ось деякі поради, які допоможуть вам вибрати право

  • Не використовуйте занадто вільний одяг. Це може бути дратівливим, якщо вони клапоть про, як ви робите ваші пози. Вони також роблять інверсії важко. Наприклад, вільний виріз може привести до верхньої, щоб впасти на обличчя.
  • Але не вибирайте одяг так щільно, що вони заважають вашій здатності рухатися і перешкодити вам робити пози правильно.
  • Еластична талія брюки йоги, які форма облягає роботи добре.
  • Прості unembellished топи або футболки є хорошою ідеєю.
  • Пропустити шнурок штани, тому що вони стають незручними для пози ви, лежачи на животі.
  • Використовуйте багатошаровий одяг, якщо ви збираєтеся в клас йоги або студію, так що ви можете регулювати температуру тіла в залежності від того, як гарячих або холодних ви відчуваєте. Заархівована вгору фуфайка робить хороший вибір. Хустки і палантини працювати, коли ви сиділи пози.

8. Не бійтеся питати

Якщо ви плануєте приєднатися клас йоги або школа йоги, спробувати знайти місце на передню панель поруч з інструктором, щоб вони могли стежити за вами і зупинити вас, якщо ви робите позу неправильно і потенційно може нашкодити собі. Крім того, деякі асани не рекомендується, якщо ви вагітні або є певні проблеми зі здоров’ям, як, скажімо, високий кров’яний тиск. Інші можуть бути корисні, якщо ви згадуєте свої медичні проблеми. Ключ повинен бути щирим і відкритим.

9. Не робіть нічого, весь тиждень, і перестаратися в один день

Це відноситься до всіх вправи і, безумовно, для йоги, де ваше тіло потребує залишитися еластичною і добре розтягується весь тиждень до кінця. Спробуйте зробити кілька асан або коротку розминку кожен день або, принаймні, кожен другий день. Міс, і ви можете бути жорсткими або в кінцевому підсумку отримати травму, тому що ваше тіло з практики.

10. Чи є скористатися моментом, щоб потрапити в правильному настрої Перед Йоги

Спробуйте знайти момент спокою, перш ніж почати фактичну асану, щоб поставити вас в правильному настрої. Цілеспрямовані дихальні вправи, як ті, в пранаяме можуть допомогти вам спокійно і підживити тіло, перш ніж почати. Наприклад, Наді Shodhana або альтернативна ніздря дихання дихання канал очищення, який відкриває свої енергетичні канали, що дозволяє їй вільно текти, як тільки ви починаєте вашу фактичну асану або інші форми пранаям.

11. Не пропускайте вперед до розширеного Асан

Кожна йога поза має різний набір переваг для здоров’я, але, що більш важливо, вони також вимагають різного ступеня майстерності. Чи не отримати перед собою і спробувати передові пози, як в tittibhasana або світлячка пози і mayurasana або павич позу, перш ніж освоїти більш прості. Люди беруть роки навчання і підвищення їх кваліфікації, силу і гнучкість в йозі, перш ніж навіть намагатися їх. Новачки повинні почати з базової рутиною з головними позами, такими як гора пози, воїн 2 пози, потік кішка / корова, поза дерева, легка поза, і позою трупа. Ви також можете спробувати звернену вниз собаку, яка є хорошою вступної асан для інверсій, а також лицьового боку вгору собаку, позу дитини, кута бічної пози кобри пози, поза моста, і сидите половина спинного твісту.

12. Чи є правильно харчуватися до і після йоги

Як і в будь-якій вправі, правильно харчуватися, щоб зробити більшу частину вашої йоги сесії. Їжте легку їжу не ближче, ніж за годину-півтори до вашої йоги сесії, якщо ви плануєте здійснювати в вечірній час. Для ранкової йоги, є легкі закуски, щоб розірвати свій пост, від ночі. Невеликий банан або деякі фрукти можна вживати в їжу близько 45 хвилин до класу / сесії. Молоко і кілька мигдалю інший варіант. Що б ви не робили, уникнути важких або багаті продукти, перш ніж йога. Якщо ви можете мати більш веганські або овочів важкої їжі, зробіть це. Уникайте стимулятори, як кофеїн протягом декількох годин, що ведуть до класу йоги. Але залишатися добре зволоженою.

Після йоги, випити півлітра води приблизно через півгодини після того, як ви закінчите сеанс. Кокосова вода дуже рекомендується, тому що він також містить електроліти і може замінити втрачені через піт. Зачекайте, по крайней мере, через годину після йоги, перш ніж з’їсти що-небудь. В ідеалі, є цілісне зерно, фрукти і овочі або салат. Пропустити смажену їжу і спеції.