Йога пукає і інші Скрутні теми

Home » Review » Yoga Basic » Йога пукає і інші Скрутні теми

 Йога пукає і інші Скрутні теми
Коли ви приєднуєтеся заняттями йогою, є багато речей, які ви будете відчувати за пози і асана вашого учитель навчає вас. Деякі з них можуть бути дуже незручно, в тому числі випадкової «йоги пердеть.»

Ви не можете попросити свій учитель або однокласник про таких питаннях, тому ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам з найбільш поширеними (і незручними) питаннями про йогу.

Є Там Все, що ви можете зробити про Farting в класі?

Передача газу під час практики йоги насправді дуже часто (пренатальна класи йоги є найгіршою). Ви переміщаєте своє тіло таким чином, що струсоне ваші кишки, що є хорошою річчю. Побічний ефект полягає в тому, що це може призвести до будь-якого передати газ з нагоди. Ми всі дорослі тут, і пердеж цілком природно.

Що ви можете зробити, це оцінити настрій класу і діяти відповідним чином, так само, як ви б, скажімо, в коктейлі. Якщо клас безтурботний і випадковий, ви можете гумористичний визнати свою емісію. Якщо вчитель і учні серйозний, не робити вигляд, що нічого поганого не сталося. Ви можете навіть розглянути вашу заздалегідь йогу дієту і думати про пропускаючи ці боби на обіді в наступний раз.

Як щодо Varts?

Ах, Страшний Варт (це вагінальні пердеть). Це так само часто, як нормальні пердеть і нічого бути занадто збентежені. Є, однак, кілька речей, які ви можете зробити, щоб спробувати запобігання пукає, хоча немає ніяких гарантій.

Що ви можете зробити про кого-то в класі Хто пахне?

Замість того, щоб намагатися змінити когось ще, якщо ви можете працювати на зміну себе. Йогічний принцип Пратьяхара означає «зняття почуттів.» Ви повинні намагатися бути настільки занурений у своїй власній практиці, що ви не порушується зовнішніми приціли, шуми, або навіть запахи.

Пратьяхара вимагає часу і практики. У той час як ви працюєте на досягнення цього ідеалу, спробуйте себе через поміщаючи кімнату від йогина, який це трохи odiferous.

Чому Ремінець нижньої білизни для вибору йогини?

Багато жінок знаходять ремінець, щоб бути найбільш зручним нижньою білизною при виконанні (або в повсякденному житті). Дивіться відповідь вище щодо Пратьяхара і зробити все можливе, щоб ігнорувати шоу. Хто знає, може навіть спробувати це самостійно, щоб побачити, якщо це дійсно більш комфортно.

Що ви можете зробити, якщо ви любите свою Йога Клас, але Ненависть грала музика?

Ви, звичайно, можете висловити свою думку до свого вчителя, хоча це може бути краще не просити ні музики, а не заперечувати свій смак. Деякі вчителі йоги грають музику, а інші ні. Ви можете подивитися навколо вчителя, який не використовує музику.

Що потрібно робити, коли кличе природа в середині Йога класу?

Це цілком прийнятно, щоб залишити клас протягом декількох хвилин, щоб бути присутнім на ваші функції організму. Там немає необхідності запитувати дозволу вчителя, щоб піти у ванну.

Кращий час, щоб йти, коли є період спокою, або в позі дитини або вниз собаки. Ви не заробите повагу вашого вчителя, якщо ви регулярно ухилитися під час важких поз або пропустити частину Шавасана.

Що потрібно робити, якщо ваш учитель любить Партнер розтягує, але Ви не хочете пару з пітною Чужинець?

У вас є кілька варіантів, коли приходить час для відрізок партнерів. Ви можете знайти нового вчителя або розташувати килимок поруч з найменшим пітною незнайомця в класі. Ви також можете запросити свій власний партнер в клас, наприклад, як один, ви не проти обміну поту с. Останній варіант, щоб просто навчитися любити його. Крім того, майте на увазі, що ви спітнілий Незнайомець хтось інший, теж.

Любити Йога Зробити Ви хіпі?

Одного разу, йога за межами Індії найчастіше робиться на комуни вегетаріанців. Хоча йога прийшла на цій репутації чесно, в ці дні кожен з лікарів СЕО обіймає його.

Таким чином, немає, йога не зробить вас хіпі. Але це, можливо, може почати відливом вашу повсякденне життя з відношенням світу і доброти. І це дійсно так неправильно?

Заключні ДУМКИ

Йога прагне сприяти згуртовану громаду, і більшість людей готові допомогти новачкам. Не соромтеся запитати у інструктора або інший учень в класі, з яким ви довіряєте про речі, ви можете бути трохи збентежені. Це дуже ймовірно, що ви не тільки один з цими питаннями, і більшість з них просто нормальна частина практики.