Йога Vs. Пілатес – Який Ваш вибір?

Home » Review » Fitness » Йога Vs. Пілатес – Який Ваш вибір?

Йога Vs.  Пілатес - Який Ваш вибір?

Світ котиться га-га про йогу, і це справедливо. Але ті, хто в Пілатес, ймовірно, не все одно. Ну, йога і пілатес є, найчастіше, викинута в тій же категорії. І хоча вони подібна практика, вони мають деякі явні відмінності, що люди не в змозі визнати. Так що тут йде – Лобовий бій розтяжки проти сили!

Йога Vs. Пілатес – Що для вас?

Різниця # 1 – Походження практики

Йога це древня індійська практика, яка виникла більше 5000 років тому. З постійної еволюції протягом століть і культур, йога розділилася на Бикрам, Аштанга Віньяса ,, Айенгара і т.д. Вони йдуть тим же принципам, але включені варіанти для задоволення різних потреб.

Пілатес, з іншого боку, це набагато молодше практика. Це почалося в середині 20-го століття і був заснований Джозеф Пілатес. Він створив цю форму вправ для відновлення і зміцнення.

Маленький шматочок Пілатес дрібниці: Це танцюристи, які, по суті, зробили цю практику відомої в усьому світі. Вони змінили практику, щоб зробити їх сильними для їх підготовки.

Різниця # 2 – Різниця розуму, тіла і духу

У той час як йога і пілатес вважають, що тіло і розум пов’язані, йога додає елемент духу в практиці теж. Коли ви практикуєте йогу, ви схильні досліджувати духовність за допомогою медитації.

Різниця # 3 – Що очікувати від класу

Чи є це заняття йогою або клас Pilates, кожен з яких відрізняється. Таким чином, ви не можете точно визначити найдрібніші деталі. Проте, це широкий спектр того, що ви можете очікувати в класі йоги Vs. пілатес клас.

Заняття йогою мають гнучку процедуру. Ви можете комбінувати варіації послідовності і пози, щоб зробити тисячі різних комбінацій. Це також залежить від того, який стиль йоги ви вибираєте, чи які вчитель ви йдете. Стиль Аштанга і Бікрам йоги дві форми йоги, які дійсно мають безліч послідовність. З будь-якої іншої формою, існує незліченні варіанти можливі. Крім того, деякі заняття йогою включають медитацію як частина процедури. Це прищеплює фокус і посвячення на початку класу і дозволяє вбиратися і скористатися перевагами вправ після занять.

Класи Пілатеса, однак, більш структуровані. Таким чином, ви будете знати, що очікувати, коли ви входите в клас.

Різниця # 4 – Фактична Workout

І практика допоможе вам знайти силу і гнучкість.

У типовому класі йоги, кожен м’яз у вашому тілі отримує однакову тренування. Кожна поза супроводжується зустрічній поставою, щоб забезпечити створення балансу в організмі. Основна сила є невід’ємною частиною йоги. Але це лише частина головоломки, а не весь фокус.

Пілатес тренування дає загальне тренування тіла. Він орієнтований в основному на вирівнювання хребта і зміцнення ядра. Рухи регламентовані. Деякі класи використовують машини, щоб допомогти вам набратися сил. Інші припускають розробку на килимку і використовувати тільки опірність організму, щоб побудувати основні сили.

Різниця # 5 – калорій ви спалюєте і вага ви втратите

Йога або Пілатес для втрати ваги – що краще? 50-хвилинний Хатха Йога клас дозволить вам спалювати до 145 калорій. Якщо ви виберете для харчування Йога сесії, ви можете втратити до 250 калорій.

Звичайний 50-хвилинний пілатес допомагає спалити близько 175 калорій. У напруженій і передовій практиці, ви можете спалити до 375 калорій.

Різниця # 6 – Використання дихання

Обидва йоги і використання Пілатес дихання і концентрація техніка. Йога, однак, використовує дихання на більш інтенсивному рівні.

Коли ви практикуєте Аштанга Віньяса або форми йоги, ви використовуєте дихання Удджайі, де ви збільшуєте тривалість вдиху і видиху, як ви йдете глибше в практику. Ви також повинні відповідати вашому диханню з рухом і позами. Йога також включає в себе пранаяму, яка є розділ, присвячений дихання.

У пілатес практиці, ви вдихаєте через ніс і видих через рот.

Отже, який з них слід вибрати?

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб скинути зайву вагу і зміцнити хребет, то, звичайно, ви, можливо, вже зробили свій розум, щоб піти на пілатес.

Проте, якщо ви шукаєте все раунду практиці, яка також допоможе вам підключитися на духовному рівні, йога ваш вибір.

Це все про у Ога проти пілатесу. Якщо ви заплуталися, ви можете спробувати обидва, і той , який вам подобається краще. У кількох класах, ви також будете схильні помічати , які практикують ваше тіло реагує краще.