Коли починати допологової Йог в першому триместрі

Home » Review » Health » Коли починати допологової Йог в першому триместрі

 Коли починати допологової Йог в першому триместрі
Перші три місяці вагітності є час серйозних змін в організмі. Задовго до того, будь-який зовнішній прояв починає заважати робити пози, все відчувають себе по-різному на внутрішній стороні. Це завдання першого триместру йоги. Але це також проблема, яка лежить в основі будь-якої практики йоги: слухати своє тіло. Ви можете думати, ви знаєте себе і те, що ваше тіло може зробити, але в будь-який день ви повинні дійсно налаштуватися і поважати сигнали вашого тіла дає вам. Беручи відношення, що ваше тіло знає краще і буде супроводжувати Вас також кращий спосіб підготуватися до пологів.

Переконайтеся в тому, щоб обговорити свої плани, щоб зробити йогу з пренатальним лікуючим лікарем перед початком роботи, а також дізнатися пренатальну ДОС йоги і Етикет для загальних рекомендацій.

Починаючи Йога під час першого триместру

  • Ранкове нездужання : Якщо ви відчуваєте нудоту в першому триместрі, це ваше тіло говорить вам прийняти його легко. Якщо ви були відвідувати заняття йогою регулярно, дати собі дозвіл пропустити заняття або прийняти менш енергійний клас , якщо ви не відчуваєте себе добре.
  • Going Public : Ви не можете відчувати себе комфортно обговорювати вашу вагітність з багатьма людьми , в першому триместрі вагітності. Але важливо , щоб сказати будь-який вчитель йоги , що ви вагітні , так що він може допомогти вам з модифікаціями. Попросіть учителя бути обережним , якщо ви ще не готові до громадськості.
  • Нові йоги : Багато вагітні жінки шукають низькі форми впливу фізичних вправ і можуть займатися йогою в перший раз. Найкраще робити в цій ситуації знайти передпологовій клас йоги в місцевій студії йоги. Ви можете почати відвідувати дородові класи , як на початку вагітності , як вам подобається. Однак, якщо ви не відчуваєте себе добре, може бути , краще почекати , щоб почати режим йоги , поки ваше ранкове нездужання не минуло, яка, як правило , у другому триместрі.
  • Досвідчені йоги : Навіть якщо ви не відчуваєте ранкове нездужання, ви можете виявити , що регулярні заняття відчувати себе трохи занадто інтенсивними. У той же час, дородові класи здаються трохи занадто м’якими. Одним з рішень є вирішити , який клас прийняти на певний день в залежності від того, як ви відчуваєте в цей день. Ви можете також почати включати деякі пренатальні пристосування в вашу звичайну практику. Переконайтеся в тому , щоб сказати своєму вчителеві , що ви робите, і думати про свою вагітність , як ваше дозвіл ковзання зробити практику , яка підходить саме для вас в той же день. За міру розвитку вагітності, ви можете почати , щоб знайти , що пренатальна класи ви відвідує все більше і більше підходить для вашого мінливого тіла.
  • Головна Практики : Якщо ви використовуєте відео йоги, отримати пренатальної один. Якщо ви плануєте свої власні послідовності, починають включати адаптацію. Крім того , починає робити пренатальне сонце привітань.
  • Перший триместр Адаптація : Багато пренатальне пристосування призначене для розміщення великого живота і запобігти стисненню матки. В протягом першого триместру вагітності, матка залишається досить мала і захищена тазом, тому стиск не проблема. Тим НЕ менше, якщо ви відчуваєте якийсь – або дискомфорт, навіть в першому триместрі вагітності, ви повинні завжди зайва обережність. Перш за все, пам’ятайте , що це не на часі , щоб спробувати просунути свою практику, а час , щоб стати більш в гармонії з вашим тілом і дійсно слухати те, що він хоче зробити.